Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj

Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali na ľade Znojma

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Hosťom absolútne nevyšiel začiatku zápasu a už v úvodnej päťminútovke trikrát inkasovali.

Znojmo 8. októbra (TASR) – Hokejisti tímu iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom zápase 7. kola IHL na ľade HC Orli Znojmo 3:5.

IHL - 7. kolo:

HC Orli Znojmo - iClinic Bratislava Capitals 5:3 (3:0, 1:3, 1:0)

Góly: 2. Southorn, 5. Sedlák (Culkin, Luciani), 5. Luciani (O. Svoboda, Němec), 35. Luciani (Southorn, Fejes), 50. Fejes (Matuš) – 22. Faith (Arniel, Levin), 24. Bondra (Nanne), 30. Faith (Nanne). Rozhodovali: Siegel, Zrnic – Bedynek, Hribar, vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 2889 divákov

Znojmo: Kantor – Culkin, Sedlák, Haman, Southorn, Tejnor, Bartko, Younan, Stránský – Luciani, Němec, T. Svoboda – Matuš, Brittain, Fejes – Köver, Prokeš, Gorčík – Oščádal, O. Svoboda, Kvasnica

Bratislava: LaCouvee – Nanne, Jardine, Chovan, Snuggerud, Fereta, Zeleňák, Rajnoha – Valkvae Olsen, Sádecký, Immo – Levin, Arniel, Faith – Hudec, Buc, Bondra – Škvarek, Vybíral

Hosťom absolútne nevyšiel začiatku zápasu a už v úvodnej päťminútovke trikrát inkasovali. Postupne sa presadili Southorn, Sedlák a Luciani, Capitals sa však „oklepali" a súperovi vrátili požičané v úvode druhej tretiny. Po dvoch góloch Faitha a jednom zásahu Bondru bolo v polovici duelu vyrovnané 3:3, ale zmierlivý stav nevydržal dlho. V 35. minúte pridal Luciani svoj druhý gól v zápase a rozhodol o víťazstve domácich, poistkou v treťom dejstve spečatil výsledok Fejes.