Laco nezabránil prehre, Jokerit zdolal Astanu 4:2

Gólman Ján Laco v bránke tímu Barys Astana Foto: KHL.ru

Už desiatu prehru v rade si v piatkovom zápase KHL pripísali hokejisti Amuru Chabarovsk.

Moskva 17. októbra (TASR) - Už desiatu prehru v rade si v piatkovom zápase KHL pripísali hokejisti Amuru Chabarovsk. Na domácom ľade podľahli v súboji dvoch priebežne posledných tímov zo Západnej a Východnej konferencie nováčikovi nadnárodnej súťaže HK Soči 0:2, keď hostia rozhodli o svojom triumfe dvoma gólmi až v záverečných dvoch minútach tretej tretiny.

Amur, ktorého dres si v piatok z tria Slovákov obliekli len Michel Miklík a Rastislav Špirko, stráca z poslednej 14. priečky na Východe na trinásty Nižnekamsk štyri body.

Hokejisti Admiralu Vladivostok pod vedením slovenského trénera Dušana Gregora nestačili doma na Dinamo Moskva a prehrali 1:4.

Brankár Ján Laco nezabránil prehre Barysu Astana na ľade Jokeritu Helsinki 2:4.