Utorok 16. apríl 2024Meniny má Dana a Danica

Spartak Moskva s Hudáčkom a Bakošom prehral na ľade Barysu

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

V drese hostí odchytal celý zápas slovenský brankár Július Hudáček, v prvej útočnej formácii nastúpil Martin Bakoš.

Moskva 29. novembra (TASR) - Slovenský útočník Libor Hudáček strelil dva góly a výrazne pomohol k domácemu triumfu svojho Neftechimiku Nižnekamsk v nedeľnom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) nad Traktorom Čeľabinsk 5:3. V 2. minúte otvoril skóre, v 59. minúte v presilovej hre gólom do prázdnej bránky stanovil výsledok.

Hráči Barysu Nur-Sultan zvíťazili doma nad Spartakom Moskva 2:1. V drese hostí odchytal celý zápas slovenský brankár Július Hudáček, v prvej útočnej formácii nastúpil Martin Bakoš.

Barys Nur-Sultan - Spartak Moskva 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 13. Valk, 37. Lilja - 55. Širokov

Ak Bars Kazaň - Severstaľ Čerepovec 5:2 (3:1, 2:1, 0:0)
Góly: 6., 19. a 25. Dawes, 5. Petrov, 39. Pedan - 9. Petunin, 36. Jakovlev

Červená hviezda Kchun-lun - Avangard Omsk 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Góly: 34. Werek - 11. Sekáč, 18. Boucher

Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Minsk 3:2 pp (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Góly: 9. Kovalenko, 37. Averin, 65. Krasovskij - 44. Murphy, 49. Šarangovič

Torpedo Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Góly: 9. a 58. Žafjarov - 47. a 60. Čibisov, 15. Plotnikov, 57. Zemčjonok

Neftechimik Nižnekamsk - Traktor Čeľabinsk 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Góly: 2. a 59. L. HUDÁČEK, 24. Šafigullin, 35. Chairullin, 46. Porjadin - 38. Osnovin, 40. Kalinin, 59. Sedlák