Utorok 23. apríl 2024Meniny má Vojtech

TEL: HK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín 3:2 pp v 19. kole

Na snímke zľava hráč Trenčína Viliam Čacho a hráč Michaloviec Zach Osburn v zápase 19. kola Tipos extraligy HK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín v Michalovciach 20. novembra 2022. Foto: TASR– Roman Hanc

Obranca Zach Osburn v ňom rozhodol o desiatom víťazstve Michalovčanov v sezóne.

Michalovce 20. novembra (TASR) - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v nedeľňajšom zápase 19. kola Tipos extraligy nad HK Dukla Trenčín 3:2 po predĺžení. Gólmi Matúša Paločka a Dávida Buca viedli 2:0, no hostia dokázali vyrovnať, keď skórovali Viliam Čacho a Joakim Thelin, ktorý gólom osem sekúnd pred koncom riadneho hracieho času poslal duel do predĺženia. Obranca Zach Osburn v ňom rozhodol o desiatom víťazstve Michalovčanov v sezóne.

HK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín 3:2 pp (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)

Góly: 10. Paločko (Buc, Žitný), 11. Buc (Glazkov, Štajnoch), 63. Osburn (Zabusovs) - 54. Čacho (Sloboda), 60. Thelin (Valach). Rozhodovali: Novák, Krajčík - Jurčiak, Frimmel, vylúčení: 5:6 na 2 min., navyše Nemčík (Tren.) 5+DKZ za seknutie, presilovky: 1:1 oslabenia: 0:0, 2535 divákov.

Michalovce: Škorvánek - Štajnoch, Glazkov, Osburn, Hammond, Michalčin, Mihalik - Zabusovs, Suja, Paločko - Žitný, Pavlovs, Bezúch - Vašaš, Bjalončík, Lapšanský - Szypula, Buc, Chalupa

Trenčín: LaCouvee - Ozols, Tourigny, Pietroniro, Ulrych, Hlaváč, Nemčík, Miklovič - Petráš, Čacho, Sloboda - Thelin, Flick, Valach - Krajčovič, Sojčík, Jurík - Stahoň, Ferenyi, Gaťár