Hokej

Zimné hry mládeže: Hokejistky zdolali Švajčiarky a získali bronz

Slovensky prehrávali od úvodu druhej tretiny, potom však v rozmedzí 83 sekúnd otočili stav ,aktualizované

Dej predĺžil zmluvu s HC Vítkovice

V sezóne 2019/2020 zatiaľ odohral 34 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 9 gólov a 6 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Do Trenčína mieri Brodeur

Robíme všetko pre to, aby tu v nedeľu bol a mohol sa ukázať pred našimi fanúšikmi, povedal pre klubový web športový riaditeľ Branko Radivojevič.

NHL: Florida zvíťazila v Minnesote, Colorado zdolalo Detroit

V Denveri Colorado zdolalo Detroit 6:3, dva góly strelili domáci Nazem Kadri a Nathan MacKinnon. Detroit prehral piaty zápas v sérii.,aktualizované

Obranca Rosandič bude hrať za Vítkovice

Rosandič pôsobil v Hradci Králové od roku 2017. V ročníku 2019/2020 zaň odohral 36 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 3 góly, 8 asistencií a 4 plusové body.

Zimné hry mládeže: Slovenské hokejistky neuspeli v semifinále

V dueli o tretie miesto sa stretnú s domácim Švajčiarskom.

Litvínov vymenil Jánošíka do Plzne

V prebiehajúcom ročníku odohral Jánošík v českej lige 37 zápasov s bilanciou 5+7.

NHL: Štatistiky Slovákov: Na čele produktivity suverénne Tatar

Jedenásty a posledný bodovaný je Marko Daňo.

NHL: McDavid v produktivite vedie o bod pred Draisaitlom

Najlepším strecom NHL je zatiaľ David Pastrňák z Bostonu Bruins.

NHL: Chicago zdolalo Winnipeg, Kane zaznamenal 1000. bod

Pittsburgh vyhral druhý zápas za sebou a v tabuľke Východnej konferencie mu patrí tretia priečka, na druhý Boston, ktorý prehral tretí z uplynulých štyroch duelov, stráca jeden bod.,aktualizované

AHL: Fehérváry prispel gólom k výhre Hershey, skóroval aj Cehlárik

Jeden presný zásah zaznamenal aj Peter Cehlárik, no Providence Bruins prehrali so Springfieldom Thunderbirds tesne 5:6 po predĺžení.

Hokej: HC Sparta Praha vyhrala nad HC Dynamo Pardubice 2:1

Kometa Brno v bránke so Slovákom Marekom Čiliakom zdolala Škodu Plzeň 5:2 aj vďaka hetriku Martina Zaťoviča.,aktualizované

AHL: Cehlárik s asistenciou pri triumfe Providence

Asistenciu dosiahol aj Martin Pospíšil v drese Stocktonu.

Hokej: Pospíšil dal za Lukko Rauma dva góly,Krištof uspel v nájazdoch

V bráne Oulu dostal príležitosť Patrik Rybár, zaznamenal vyše 83 percentnú úspešnosť zásahov.

Hokej: Jednotkou draftu pre Zápas hviezd Haščák

Draft sa uskutočnil deň pred exhibičným zápasom v trenčianskom hoteli Magnus.