Hokej

KHL: L. Hudáček rozhodol o víťazstve Nižnekamska nad Jaroslavľom

Slovenský útočník stanovil výsledok víťazným zásahom v poslednej minúte druhej tretiny.

Capitals mali v piatok pôvodne odohrať svoj prvý zápas v nadnárodnej Ice Hockey League proti Bolzanu, hostia však na Slovensko nepricestovali.

Čanky nesúhlasí s verdiktom SZĽH, od Šatana žiada ospravedlnenie

Generálny manažér klubu povedal, že si vyžiadal aj stanovisko hlavného kontrolóra SZĽH Jaromíra Šmátralu.

Hokejové akadémie pribudnú v každom kraji do konca roka 2023

Rezort školstva, SZĽH a samosprávne kraje potrebujú podľa neho vytvoriť i študijný program, aby mohli učebné odbory na športových akadémiách vzniknúť.

APHK reaguje na vyjadrenia SZĽH: Zväz by nemal zavádzať verejnosť

Reakcia Asociácie profesionálnych hokejových klubov je v plnom znení, bez redakčných úprav.

Litvínov odložil dva extraligové zápasy, tím podstúpi testy

Severočesi sú po Vítkoviciach, Brne a Karlových Varoch už štvrtý klub najvyššej českej súťaže, ktorý možno zasiahla koronavírusová infekcia.

SZĽH sa stále nedohodol s rozhodcami, zrušil víkendové zápasy

Slovenskí rozhodcovia žiadajú zvýšenie odmien. Zväz im už poslal niekoľko ponúk, arbitri však všetky odmietli.

NHL: Buffalo predĺžilo zmluvu s útočníkom Lazarom

Nová dvojročná zmluva má celkovú hodnotu 1,6 milióna dolárov.

Čajkovský strelil víťazný gól Dinama Moskva na ľade Soči

Dinamo zvíťazilo piatykrát v sérii, z toho štvrtýkrát za plný počet bodov a v Západnej konferencii mu patrí 3. priečka.

Slovan Bratislava skompletizoval štvoricu semifinalistov Kaufland cupu

V odvetnom štvrťfinálovom zápase si na domácom ľade poradili s HC Topoľčany 5:0 a v dvojzápasovom súčte dosiahli presvedčivé skóre 10:2.

Tipsport Kaufland cup: Michalovce s Popradom postúpili do semifinále

V odvetnom štvrťfinálovom stretnutí zvíťazili Michalovčania vo Zvolene nad Banskou Bystricou po predĺžení.,aktualizované

Prvý duel Bratislava Capitals odložili, Bolzano hlási koronu

Zápas sa mal odohrať v piatok 25. septembra o 17.30 h na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.,aktualizované

TIPOS EXTRALIGA: Slovan predstavil nového generálneho partnera

Spoločnosť v hokeji doteraz nepôsobila. Bola partnermi aj iných klubov a podujatí. ,aktualizované

IHL: Capitals v premiére proti Bolzanu, cieľ je postup do play off

V kádri má tréner Rostislav Čada štyroch cudzincov. Obrancu Sachu Guimonda a útočníkov Brocka Higgsa, Mitcha Hultsa a Filipa Ahla.

KHL: V súčasnosti je v lige infikovaných 87 hráčov

V auguste sa nakazilo 50 hokejistov, v septembri 43. Podľa Morozova sa však situácia stabilizuje a nehrozí prerušenie sezóny.

Cehlárik s Hrivíkom žiaria v drese Leksandu, vedú produktivitu SHL

V prvom kole SHL 2020/2021 prehral Leksand premiéru doma so Skelleftea 4:5 po predĺžení, v utorok však zvíťazil 5:3 na ľade Malmö.

TIPOS EXTRALIGA: V Liptovskom Mikuláši prerušili činnosť, SZĽH reaguje

Spoločnosť MHK 32 a.s. z Liptovského Mikuláša sa rozhodla pozastaviť svoju činnosť až do vyriešenia problému s prevodom licencie na novú spoločnosť.

Švajčiari sa uchádzajú o organizáciu hokejových MS v roku 2026

Krajina mala pôvodne zorganizovať tohtoročný šampionát v mestách Lausanne a Zürich, no ten sa nemohol uskutočniť pre pandémiu nového koronavírusu.

NHL: Sekera pred tretím finálovým duelom: Musíme sa vyhýbať vylúčeniam

Stars v druhom dueli inkasovali dokopy šesť dvojminútových trestov, v úvodnej tretine dostali v oslabeniach od Tampy Bay dva góly a blesky po víťazstve 3:2 vyrovnali stav série na 1:1.