NHL: Scandella opäť zmenil dres, zamieril z Montrealu do St. Louis

V lete mu vyprší päťročná zmluva a môže sa stať neobmedzeným voľným hráčom.

NHL: Defenzívu Washingtonu vystužil Dillon zo San Jose

Dillonovi plynie posledný rok z jeho päťročného kontraktu, ktorý mu garantuje v priemere 3,27 milióna dolárov za sezónu.

TIPSPORT LIGA: V derby Zvolena s Banskou Bystricou deväť gólov

Druhú tretinu ovplyvnil faul bystrického obrancu Brejčáka. Ten za napadnutie hlavy a krku Kelemena dostal päťminútový trest + do konca zápasu ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Košice vyhrali v Nitre, Poprad padol v predĺžení

Liptovský Mikuláš figuruje na poslednej trinástej priečke a piatkovým záverečným 52. kolom základnej časti sa preň skončí sezóna.

TIPSPORT LIGA: Bratislavský Slovan uspel na ľade Dukly Trenčín

Slovan porazil "vojakov" spod hradu Matúša Čáka aj po štvrtý raz v sezóne.

NHL: Tampa s Černákom vyhrala na ľade Colorada po predĺžení

Washington s Richardom Pánikom prehral na ľade Vegas 2:3. Dôležitú výhru v boji o play off dosiahli hráči Calgary, ktorí zdolali Anaheim 6:4. ,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Draisaitl, Vasilevskij a Toffoli

Ocenenie pre prvú hviezdu získal Draisaitl, ktorý bol v minulom týždni najproduktívnejší hráč súťaže, keď získal desať bodov za tri góly a sedem asistencií.

NHL: Buffalo suspendovalo Bogosiana, odmietol sa hlásiť na farme

Dvadsaťdeväťročný Američan vynechal prvých 22 zápasov sezóny, keďže sa zotavoval z operácie bedrového kĺbu.

AHL: Studenič pomohol gólom a asistenciou k výhre Binghamtonu

V noci na utorok bodoval v nižšej zámorskej súťaži AHL zo Slovákov aj obranca Christián Jaroš.

NHL: Toffoli putuje z Los Angeles do Vancouveru

Dvadsaťsedemročný Toffoli, ktorý bol jeden z najlákavejších útočníkov na prestupovom trhu, sa môže stať 1. júla neobmedzeným voľným hráčom.

NHL: Na zraneného brankára Colorada Grubauera čaká dlhšia pauza

Dvadsaťosemročný Grubauer mal v 36 zápasoch tejto sezóny úspešnosť zákrokov 91,6 percenta.

TIPSPORT LIGA: Stupka a Hričina zamierili do Banskej Bystrice

Pre Hričinu pôjde o návrat do Banskej Bystrice po ôsmich rokoch. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen získal útočníka Sýkoru z Detvy

Sýkora príchodom do Zvolena nasledoval kroky Petra Zuzina.

Zomrel bývalý hokejový reprezentant Vladimír Svitek

V rokoch 1986 a 1988 bol súčasťou košického mužstva, ktoré triumfovalo vo federálnej lige.

V pondelok spustili predaj vstupeniek na MS hráčov do 18 rokov

V porovnaní s pôvodne avizovaným termínom začiatku predaja došlo k miernemu posunu, keďže organizátori vypočuli pripomienky fanúšikov a upravili ponuku vstupeniek.

NHL: Predčasne ukončený duel Anaheim - St. Louis odohrajú 11. marca

Tridsaťšesťročný Bouwmeester skolaboval v prvej tretine na striedačke v dôsledku srdcovej príhody.

Kraj získal povolenie na výstavbu novej hokejovej haly v Trenčíne

Momentálne prebiehajú prípravné stavebné práce, ktoré by mali byť ukončené do konca apríla tohto roku.

NHL: Draisaitl suverénne vedie bodovanie

Nemecký útočník je najlepší v produktivite v základnej časti NHL. Najlepšími strelcami sú zhodne Pastrňák a Matthews.

NHL: Devils vymenili Colemana do Tampy, Greene ide do Islanders

Tridsaťsedemročný Greene strávil v New Jersey celú svoju doterajšiu profiligovú kariéru.

AHL: Lantoši s asistenciou pri triumfe Providence

V kanadskom bodovaní Slovákov je na druhom mieste, za spoluhráčom Petrom Cehlárikom zaostáva o bod.