Hokej

IHL: Hráči Viedeň Capitals pokorili iClinic Bratislava Capitals

Bratislavčanom sa podarilo vo Viedni vyhrať úvodnú tretinu, keď v 17. minúte skóroval v presilovej hre Brock Higgs.

TEL: Dukla Trenčín zdolala HC Nové Zámky

Trenčania začali proti tímu z vrchných poschodí tabuľky aktívne.

TEL: HC Košice porazili HC'05 Banská Bystrica

Úvodná tretina sa skončila v prospech Banskobystričanov, keď z priestoru tesne pred bránkou skóroval Joshua Winquist.,aktualizované

TEL: HKM Zvolen prehral s HC Slovan Bratislava

V strednom dejstve hrozil najprv Slovan v presilovke, gólové príležitosti pred Rahmom nevyužili Zigo a Kundrík. ,aktualizované

TEL: Vedúci Poprad aj druhá Nitra majú na konte 31 bodov

Tretie Nové Zámky prehrali druhýkrát za sebou, ale získali aspoň bod za prehru v Trenčíne 4:5 po predĺžení.

Hokejisti HK Nitra vyhrali nad mužstvom MHK 32 Liptovský Mikuláš

V úvode tretej tretiny sa zdalo, že definitívne zlomí odpor Liptákov gól Lantošiho, ale opak bol pravdou.

TEL: Hráči DVTK Miškovec podľahli HK Poprad

Popradčania sa v Maďarsku rýchlo dostali do vedenia, v 3. min otvoril skóre Marcel Haščák po prihrávke pred bránu od Dávida Skokana.

HK Michalovce zvíťazil v 17. kole Tipos extraligy nad Detvou 4:2

Štyrmi bodmi v drese hostí sa zaskvel Dávid Šoltés, ktorý strelil dva góly vrátane víťazného a na ďalšie dva prihral.

Slováci rozhodli o výhre Pardubíc nad Litvínovom 2:1 v českej lige

Prvý presný zásah Dynama zaznamenal po prihrávke Mareka Ďalogu v úvode stretnutia Matej Paulovič, rozhodujúci gól vsietil na začiatku tretej tretiny Juraj Mikuš.

Záborský i Grman bodovali pri výhre Saipy nad Ilvesom vo fínskej lige

Ilves napriek druhej prehre za sebou ostáva na čele Liigy, keďže jeho mestský rival Tappara Tampere dokázal vyhrať nad Lukkom Rauma 5:2.

Kongres SZĽH schválil mandátnych trénerov

Kongres zväzu sa tento rok konal za prísnych hygienických opatrení z dôvodu pandémie koronavírusu.

Bratislava Capitals prehrali s Hydro Fehérvár AV19 1:3 v 19. kole

O víťazstve druhého tímu tabuľky rozhodol v 51. minúte Istvan Bartalis, do prázdnej bránky spečatil triumf János Hari. ,aktualizované

NHL: Obranca Islanders Boychuk ukončil kariéru pre zranenie oka

V profilige odohral 13 sezón.

Brankár Durný skončil hosťovanie v Slovane, vracia sa do zámoria

Klub Anaheimu Ducks ho nasadí v East Coast Hockey League za klub San Diego Gulls.

Hokejisti Bratislava Capitals zdolali Klagenfurt 2:1v dohrávke 9. kola

Najproduktívnejším hráčom domácich bol Švéd Filip Ahl, ktorý zaznamenal gól a asistenciu. ,aktualizované

Hokejisti HKM Zvolen deklasovali MKH32 Liptovský Mikuláš 10:3 v 3.kole

Zvolenčania hrali naposledy minulý týždeň v stredu s Liptovským Mikulášom, takže boli oddýchnutí a v dohrávke tretieho kola mali tentoraz s týmto súperom už jednoznačne navrch. ,aktualizované

Hokejisti HK Nitra prehrali s DVTK Miškovec 2:3 pp v 2. kole

Úvodná tretina veľa vzruchu nepriniesla.,aktualizované

Lunter pri 15 gólovej prestrelke dvakrát asistoval

Víťazným gólom do siete Komety Brno sa len minútu pred koncom tretej tretiny zaskvel obranca Vítkovíc Peter Trška.,aktualizované

Hokejisti Dukly Michalovce a Dukly Trenčín nastúpili v dohrávke 10.kol

Za Michalovce sú to: Tomek, McCormack, Ventelä, Mihálik, Ťavoda, Louis, Zekucia – Regenda, Hickmott, Šoltés – Takáč, Lalancette, Bartánus – Majdan, Galamboš, Török – Chalupa, Češík, Mašlonka – Ragan ,aktualizované