Hokej

Ceman vyzdvihol energiu z publika, Valach sa poďakoval za pomoc Košíc

Domáci Košičania naň nastúpili v špeciálnej edícii dresov, ktoré pôjdu do dražby a jej výťažok dostane Juraj Valach, ktorý sa od roku 2016 stará o predčasne narodené dvojičky Amálku a Jerguška.

Holešinský gólom prispel k výhre Plzne na ľade Litvínova

Dvadsaťšesťročný útočník uzavrel zápas gólom do prázdnej bránky 23 sekúnd pred koncom. Od príchodu z Nitry nazbieral Holešinský osem bodov v ôsmich zápasoch (4+4).

Košice doma zvíťazili nad Slovanom 3:1 v dohrávke 2. kola TEL

"Oceliari" zvíťazili na domácom ľade v deviatom zápase po sebe. Slovan je so 42 bodmi naďalej na prvom mieste tabuľky o jeden bod pred Novými Zámkami.

Žilina prehrala doma s Trnavou 2:5 v 19. kole SHL

Trnavčania sa vďaka víťazstvu posunuli v tabuľke pred Žilinčanov na druhú priečku, Žilina klesla na štvrté miesto.

SZĽH sa poďakuje Sekerovi pred zápasom s Lotyšskom v decembri

Sekera ukončil aktívnu hráčsku kariéru tento rok v lete, aby sa naplno mohol venovať svojej rodine.

Tatar je štvrtý v lige v pluskách, Slafkovský pripravený hrať

Erik Černák odohral takmer 19 minút pri víťazstve Tampy Bay na ľade Buffala 6:5 po predĺžení. Okrem jednej strely na bránku mal aj dva "hity" a dvakrát zblokoval strelu súpera.

Slafkovský zaplatil tradičnú večeru nováčikov: Bola chutná a drahá

Jednotka draftu 2022 má po 16 zápasoch bilanciu 3 góly a 2 asistencie.

Tampa v zostave s Černákom zvíťazila v Buffale 6:5 po predĺžení

New Jersey nezachytilo úvod duelu a po 181 sekundách prehrávalo 0:2. K obratu zavelil Tatar, ktorý v 8. minúte bekhendom prekonal Igora Šesťorkina a znížil na 1:2.,aktualizované

NHL: Colorado sa dohodlo na zmluve s útočníkom Galchenyukom

Galchenyuk sa zúčastnil tréningového kempu Avalanche a 9. novembra podpísal zmluvu s tímom Colorado Eagles.

Ramsay o knihe Šťastný chlapec: Ľudia ma vďaka nej môžu spoznať

Kanadský kouč začal svoje rozprávanie tradične výborne naladený.

Košice nastúpia proti Slovanu v špeciálnych dresoch, pomôžu Valachovi

Duel je na programe v utorok 29. novembra od 18.00 h v košickej Steel aréne.

Nitra čoskoro s novým trénerom, Kováčik: Možno už v priebehu týždňa

Hokejisti HK Nitra nenadviazali na víťazné ťaženie v Kontinentálnom pohári a v Tipos extralige prehrali doma už piaty zápas za sebou.

TEL: Stupka po dvoch góloch a dvoch výhrach: Bol to veľký víkend

Zaznamenal tak i víťazný zásah svojho mužstva.

Košickú formu pocítili aj Spišiaci, oceliari už myslia na Slovan

Spišiaci sa hotovali vrátiť "oceliarom" prehru 1:2 pp z úvodného vzájomného zápasu, no nevydarenou prvou tretinou si skomplikovali situáciu.

Poprad si doma udržal čisté konto, Banskú Bystricu porazil 5:0

Kanadský tréner Doug Shedden nepriviedol Banskú Bystricu k víťazstvu ani v druhom zápase na striedačke a preto jeho tímu patrí 9. priečka. ,aktualizované

Zvolen si poradil na domácom ľade s Prešom a vyhral 4:3

Úvod duelu vyšiel lepšie hosťom. V tretej minúte využili presilovku, keď sa z dorážky presadil Šimun. Domáci však rýchlo otočili na 2:1.,aktualizované

Trojbodový Sojčík: Hokejisti Nitry doma tesne podľahli Trenčínu 3:4

Trenčania si v druhej tretine vypracovali dvojgólové vedenie zásluhou Tourigneho a Petráša. Ešte do prestávky však strelil kontaktný gól Guman.,aktualizované

Slovan zvíťazil na Liptove a poskočil na čelo tabuľky

Slovanisti majú po 21. kole náskok jedného bodu pred Novými Zámkami. Tie prišli o líderskú pozíciu po domácej prehre s Michalovcami 1:3.

Košice doma porazili Spišskú Novú Ves 4:1

Košičania potvrdili úspešnú bilanciu na vlastnom ľade, keď zvíťazili v ôsmich domácich dueloch za sebou.

Nové Zámky doma nestačili na Michalovce, prehrali 1:3

Úvodný gól vsietili domáci zásluhou Robbyho Jacksona. Na jeho presný zásah odpovedal ešte pred prestávkou Ethanv Szypula a hostí poslal v 51. minúte do vedenia Adam Lapšanský.

Slovan Bratislava zvíťazil na ľade Liptovského Mikuláša 2:1

Po bezgólovej prvej tretine sa dostal Slovan do vedenia v 31. minúte zásluhou Matthewa MacKenzieho.

Ružička si vyrovnal kariérne maximum, Tatar bol pri míľniku trénera

Ružička odohral celý zápas v prvom útoku a skóroval v 19. min v presilovke, keď vyrovnal na 1:1.

NHL: Ruff zaznamenal 800. víťazstvo, Marner útočí na rekord Toronta

Ruff má v 1653 zápasoch bilanciu 800-634-141 a 78 remíz. Trénerskú kariéru v profilige odštartoval v roku 1997 v Buffale Sabres.

Studenič dal za Texas dva góly a stal sa prvou hviezdou zápasu

Studenič má v sezóne na konte celkovo už 5 gólov a 6 asistencií v 18 zápasoch.

Ružička dal svoj piaty gól v sezóne, no Calgary prehralo v Caroline

Ružička nastúpil v prvom útoku a skóroval v 19. min v presilovke, keď vyrovnal na 1:1.,aktualizované

NHL: Boston s rekordným 12. domácim triumfom za sebou

David Krejčí strelil dva góly a jeho spoluhráč David Pastrňák rozhodol duel v 4. minúte predĺženia v presilovej hre.

Tatar skóroval pri víťazstve New Jersey v Buffale, Slafkovský nedohral

Devils pokračujú vo výbornej forme, bolo to už ich sedemnáste víťazstvo v 21. zápase sezóny a držia sa na druhom mieste tabuľky Východnej konferencie.,aktualizované

Kanadský útočník Livingston sa vrátil do Popradu

Livingston odohral v Grazi 20 zápasov a zaznamenal len 4 body.

Bystričania pod novým trénerom Sheddenom uchmatli lídrovi aspoň bod

Novozámčania si upevnili líderskú pozíciu v tabuľke, keďže bratislavský Slovan podľahol Trenčínu.

Slafkovský nedohral duel na ľade Chicaga

Slafkovský odohral 7:53 minút, po kolízii s Dickinsonom mu z ľadu museli pomáhať spoluhráči. O triumfe Montrealu rozhodol v nájazdoch Kirby Dach, bývalý hráč Chicaga.

TEL: Nitra doma padla so Zvolenom 0:3 v 20. kole

Zvolenský brankár Jake Paterson vychytal prvé čisté konto v sezóne. Nitrania prehrali už štvrtý extraligový duel za sebou.,aktualizované

TEL: Nové Zámky triumfovali v Banskej Bystrici 3:2 po nájazdoch

Výraznou mierou sa pričinil o výhru hostí dvojgólový Robby Jackson, ktorý zaknihoval aj víťazný zásah.

Marcinko rozhodol v predĺžení o výhre Třinca nad Litvínovom 2:1

Tridsaťštyriročný center najprv v 36. minúte prihral na vyrovnávajúci gól hostí a po 31 sekundách predĺženia sám rozhodol. Na gól mu prihral krajan Marko Daňo.

TEL: Slovan prehral doma s Trenčínom 1:2 po nájazdoch

Hokejisti Dukly Trenčín poskočili na ôsme miesto tabuľky. "Belasí" sú druhí za Novými Zámkami, no odohrali o dve stretnutia menej.

Líder SHL prehral v Leviciach, Brezno zdolalo Trnavu

Líder Slovenskej hokejovej ligy HC Humenné prehral v piatkovom zápase 18. kola na ľade Levíc 1:2.

TEL: Spišská Nová Ves v 20. kole doma zdolala Prešov 5:2

Spišiaci vyhrali štvrtý z posledných piatich duelov a figurujú na štvrtom mieste tabuľky.

TEL: Košice si v derby poradili s Popradom 2:0 vďaka legionárom

Do listiny strelcov sa zapísali domáci legionári Denis Paršin a Colin Campbell.

TEL: Liptovský Mikuláš prehral doma s Michalovcami 2:3 po nájazdoch

Michalovce tak vyhrali druhý zápas za sebou, Mikuláš natiahol sériu prehier na tri.

Zápas Nashville - Colorado odložili pre poruchu vodovodného potrubia

Klub to známil na sociálnych sieťach.

TEL: L.Mikuláš podpísal zmluvu so Štrauchom, Drábek sa vrátil do Nitry

Dvadsaťosemročný útočník Štrauch pôsobil v Liptovskom Mikuláši už v sezóne 2020/2021, keď vtedy v 46 zápasoch zaznamenal 32 bodov (15+17).