Hokej

Bratislava Capitals prehrali s Hydro Fehérvár AV19 1:3 v 19. kole

O víťazstve druhého tímu tabuľky rozhodol v 51. minúte Istvan Bartalis, do prázdnej bránky spečatil triumf János Hari. ,aktualizované

NHL: Obranca Islanders Boychuk ukončil kariéru pre zranenie oka

V profilige odohral 13 sezón.

Brankár Durný skončil hosťovanie v Slovane, vracia sa do zámoria

Klub Anaheimu Ducks ho nasadí v East Coast Hockey League za klub San Diego Gulls.

Hokejisti Bratislava Capitals zdolali Klagenfurt 2:1v dohrávke 9. kola

Najproduktívnejším hráčom domácich bol Švéd Filip Ahl, ktorý zaznamenal gól a asistenciu. ,aktualizované

Hokejisti HKM Zvolen deklasovali MKH32 Liptovský Mikuláš 10:3 v 3.kole

Zvolenčania hrali naposledy minulý týždeň v stredu s Liptovským Mikulášom, takže boli oddýchnutí a v dohrávke tretieho kola mali tentoraz s týmto súperom už jednoznačne navrch. ,aktualizované

Hokejisti HK Nitra prehrali s DVTK Miškovec 2:3 pp v 2. kole

Úvodná tretina veľa vzruchu nepriniesla.,aktualizované

Lunter pri 15 gólovej prestrelke dvakrát asistoval

Víťazným gólom do siete Komety Brno sa len minútu pred koncom tretej tretiny zaskvel obranca Vítkovíc Peter Trška.,aktualizované

Hokejisti Dukly Michalovce a Dukly Trenčín nastúpili v dohrávke 10.kol

Za Michalovce sú to: Tomek, McCormack, Ventelä, Mihálik, Ťavoda, Louis, Zekucia – Regenda, Hickmott, Šoltés – Takáč, Lalancette, Bartánus – Majdan, Galamboš, Török – Chalupa, Češík, Mašlonka – Ragan ,aktualizované

Skalický pomohol asistenciou k víťazstvu Kuopia nad Lukkom Rauma

JYP Jyväskylä prehral s Kärpät Oulu 3:6.

Dvaja reprezentanti Kanady mali pozitívny test na koronavírus

Výkonný riaditeľ reprezentácie Scott Salmond uviedol, že oboch hráčov umiestnili do karantény v tímovom hoteli v Red Deer.

Cestovné kancelárie žiadajú od Amuru Chabarovsk milióny rubľov

Pre účastníka KHL to nie sú prvé právne problémy, v minulosti ho zažalovala aj ďalšia cestovná kancelária, ktorá žiadala 23,8 milióna rubľov.

Novosibirsk zaskočil CSKA Moskva, lídra súťaže zdolal na jeho ľade

Novosibirsk vyhral nad klubom z hlavného mesta po desiatich rokoch.

NHL: Marleau chce v novej sezóne prenokať rekord Howea v počte zápasov

Rekord Gordieho Howea je 1767 zápasov, Marleau potrebuje na jeho prekonanie 45 duelov.

TEL: Nitra angažovala 21-ročného amerického obrancu Zecha

Zech odohral v AHL v drese Providence Bruins doposiaľ 61 zápasov.

Hanlon už nie je tréner Krefeldu, odstúpil na vlastnú žiadosť

Šesťdesiattriročný Hanlon prišiel do Krefeldu v máji tohto roku, predtým trénoval v účastníka najvyššej slovenskej súťaže DVTK Miškovec.

Kudrna pomohol gólom a asistenciou k víťazstvu Sparty nad Olomoucom

Sparta Praha vyhrala nad Olomoucom 7:1.,aktualizované

KHL: Čajkovský rozhodol o víťazstve Dinama Moskva v Čeľjabinsku

Dvadsaťosemročný obranca sa presadil v 32. minúte a zaznamenal svoj štvrtý presný zásah v 25. zápase sezóny.,aktualizované

NHL: Klub Ottawa uzavrel zmluvu s ruským nováčikom Sokolovom

Dvadsaťročný Sokolov bol v minulej sezóne najproduktívnejším hráčom Cape Breton Eagles v juniorskej lige.

Záborský prispel k víťazstvu SaiPy dvoma asistenciami

Líder súťaže Liiga Ilves Tampere utrpel štvrtú prehru v sezóne, domácemu Jukuritu podľahol 3:5. ,aktualizované

Nitra ťaží z odchovancov aj posíl, Hrnka: Základ je partia

Vydarené obdobie kariéry potvrdil Žitný, ktorého gól na 4:2 bol víťazný. Celkovo si pripísal tri kanadské body a po zápase si podľa nového zvyku kabíny prebral od obrancu Martina Bodáka zlatú prilbu.