Hokej

NHL: Na zraneného brankára Colorada Grubauera čaká dlhšia pauza

Dvadsaťosemročný Grubauer mal v 36 zápasoch tejto sezóny úspešnosť zákrokov 91,6 percenta.

TIPSPORT LIGA: Stupka a Hričina zamierili do Banskej Bystrice

Pre Hričinu pôjde o návrat do Banskej Bystrice po ôsmich rokoch. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen získal útočníka Sýkoru z Detvy

Sýkora príchodom do Zvolena nasledoval kroky Petra Zuzina.

Zomrel bývalý hokejový reprezentant Vladimír Svitek

V rokoch 1986 a 1988 bol súčasťou košického mužstva, ktoré triumfovalo vo federálnej lige.

V pondelok spustili predaj vstupeniek na MS hráčov do 18 rokov

V porovnaní s pôvodne avizovaným termínom začiatku predaja došlo k miernemu posunu, keďže organizátori vypočuli pripomienky fanúšikov a upravili ponuku vstupeniek.

NHL: Predčasne ukončený duel Anaheim - St. Louis odohrajú 11. marca

Tridsaťšesťročný Bouwmeester skolaboval v prvej tretine na striedačke v dôsledku srdcovej príhody.

Kraj získal povolenie na výstavbu novej hokejovej haly v Trenčíne

Momentálne prebiehajú prípravné stavebné práce, ktoré by mali byť ukončené do konca apríla tohto roku.

NHL: Draisaitl suverénne vedie bodovanie

Nemecký útočník je najlepší v produktivite v základnej časti NHL. Najlepšími strelcami sú zhodne Pastrňák a Matthews.

NHL: Devils vymenili Colemana do Tampy, Greene ide do Islanders

Tridsaťsedemročný Greene strávil v New Jersey celú svoju doterajšiu profiligovú kariéru.

AHL: Lantoši s asistenciou pri triumfe Providence

V kanadskom bodovaní Slovákov je na druhom mieste, za spoluhráčom Petrom Cehlárikom zaostáva o bod.

Hráči Dallasu podľahli domácej Ottawe 3:4 po predĺžení. V drese Stars opäť chýbal obranca Andrej Sekera, ktorý figuroval v pozícii zdravého náhradníka.,aktualizované

Hokej: Kudrna s Tyborom v českej lige prispeli gólom a asistenciou

Gól a asistenciu zaznamenal aj Radoslav Tybor pri triumfe Dynama Pardubice nad Zlímom 3:2.

Adam Ružička strelil ďalší gól v AHL, Studenič s asistenciou

Druhý zápas za dva dni medzi Hershey Bears a Binghamtonom ponúkol opäť súboj dvoch Slovákov.

NHL: Boston zvíťazil nad Detroitom, Chára s dvomi pluskami

Kapitán Bruins strávil na ľade vyše 21 minút a na konto si pripísal dva plusové body.

Rige nestačil gól Ďalogu, s Dinamom Moskva prehrala 6:7 po predĺžení

Riga doma prehrala s Dinamom Moskva 6:7 po predĺžení, hoci po prvej tretine viedla 5:2.

Kärpät Oulu odplatil IFK Helsinki prehru, Krištof dvojgólový

V bránke hostí spoľahlivo chytal Slovák Patrik Rybár, ktorý zlikvidoval 22 z 23 striel domácich.

Adam Ružička strelil gól a asistoval, Stockton však prehral

ápas medzi Binghamtonom Devils a Hershey Bears ponúkol v noci na sobotu súboj dvoch Slovákov.

TIPSPORT LIGA: Nitra podľahla Slovanu Bratislava 1:4

Definitívu zápasu dal v 57. minúte strelou od modrej čiary Štajnoch. Slovan dal Nitre v zápase lekciu z efektivity.,aktualizované

Marcinko prispel gólom a dvoma asistenciami k triumfu Třinca

Marcinko si pripísal gól a dve asistencie, jeho krajan Martin Gernát pridal jednu asistenciu.

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš zdolal Kolibu Detva 2:0

Detva v tretej časti zvýšila ofenzívne úsilie, no ich akciám chýbala myšlienka a väčšinou sa končili na dobre sformovanej obrane domácich.