Sobota 2. marec 2024Meniny má Anežka

Hokej

Obranca Nitry Vitaloš utrpel tržnú ranu, sezóna sa pre neho skončila

Prebiehajúca sezóna je pre 23-ročného obrancu štvrtá v nitrianskom drese. Odohral v nej 43 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 1 gól, 7 asistencií, 39 trestných minút a 4 plusové body.

All star víkend 2026 bude hostiť klub New York Islanders

Na budúci rok sa duel neuskutoční, keďže vo februárovom termíne (12.- 20.) je na programe turnaj štyroch krajín, na ktorom sa predstavia tímy USA, Kanady, Švédska a Fínska.

Bratské trio Lukáčovcov vstúpi do Siene slávy košického hokeja

Trio útočníkov pôsobilo v košickom A-mužstve v rokoch 1971 - 1985.

Hecl po hetriku proti Nitre priznal, že nájazdy ma rád

Zvolen stiahol manko na piatu Nitru na tri body.

Arizona podľahla Coloradu 3:4, Pittsburgh vyvesil Jágrov dres

Jágr začal svoju zámorskú kariéru práve v drese Pittsburghu, s ktorým dvakrát získal Stanleyho pohár.,aktualizované

Pittsburgh vyvesil Jágrovu 68-ku, MacKinnon napodobnil Šťastného

Jaromír Jágr sa stal štvrtým českým hokejistom v histórii, ktorému klub NHL slávnostne vyvesil dres pod strop svojej arény.

Zvolen v každom zápase bojuje o výhru, Stavjaňa spokojný aj s bodom

Zvolenčania bodovali vo štvrtom zápase v rade a z uplynulých deviatich duelov brali minimálne bod až osemkrát.

Košiciam sa doma nedarí, Michalovce dobyli Steel arénu aj tretíkrát

Puliš strelil v zápase svoj druhý a tretí gól v sezóne, po 25 dueloch má bilanciu tri góly a 16 asistencií

Východniarske derby v Košiciach ovládli Michalovce, rozhodol Puliš

Košičania nedokázali doma zvíťaziť nad Michalovcami ani v treťom vzájomnom zápase sezóny.

TIPOS EXTRALIGA: Poprad z N. Zámkov víťazne, prehra Banskej Bystrice

"Kamzíci" predĺžili víťaznú sériu na 11 stretnutí a upevnili si post lídra. Novozámčanom patrí s 52 bodmi predposledné 11. miesto.,aktualizované

Slovan otočil zápas proti Trenčínu, Oremus: Pomohol nám prvý gól

Trenčania zostali na 9. priečke.

TIPOS EXTRALIGA: HC Slovan Bratislava zdolal HK Duklu Trenčín 5:2

Hostia otvorili skóre v 5. minúte počas oslabenia, keď Denis Hudec na dvakrát prekonal Godlu. Trenčania dokázali v prvej tretine využiť aj presilovú hru a Immo upravil na 2:0.

Slováci v príprave vyzvú Švajčiarsko, Nemecko, ČR, Poľsko aj USA

Slováci odštartujú prípravu dvoma stretnutiami Kaufland Challenge proti Švajčiarsku (11. a 12. apríla).

Obranca Breton získal Krištáľový puk za najkrajší gól v januári

Jeho konkurentmi v súboji o najkrajší gól v januári boli ďalší štyria legionári - Robert Mamčics z Nových Zámkov, Mitch Hults zo Zvolena, Liam Pecararo zo Slovana a Brett Pollock z Košíc.

Matthews dal ďalší hetrik, prvýkrát v kariére nazbieral 5 bodov

Matthews strelil v tejto sezóne 48 gólov v 52 zápasoch a v kariére zaznamenal hetriky proti jedenástim tímom v NHL.

Jágr si zatrénoval s Pittsburghom, v nedeľu večer vyvesia jeho dres

Slávnostný ceremoniál sa uskutoční len tri dni po tom, ako Jágr oslávil 52. narodeniny.

Čajkovič pomohol gólom k triumfu Wilkes-Barre/Scranton

Patrik Koch pomohol asistenciou k víťazstvu Tucsonu Roadrunners nad Ontariom Reign 3:2.

Slafkovský natiahol bodovú sériu, Montreal však prehral s Washingtonom

Víťazný gól Washingtonu však strelil v 52. minúte Alexej Protas. V drese hostí nastúpil v prvej obrane Martin Fehérváry, no ,aktualizované

Boston prehral s Los Angeles po predĺžení, rozhodol Clarke

V drese Bruins si dva góly a asistenciu pripísal veterán James van Riemsdyk.

Hrivík skóroval vo švédskej SHL, Leksand prehral s Växjö 1:6

V drese Leksandu sa predstavil aj jeho krajan Peter Cehlárik.

Holešinský žiaril vo Winter Classic pod mostíkom v Klingenthale

V zimnej klasike si zahrali celkovo štyria slovenskí legionári.

Praha by mala v októbri hostiť dvojzápas medzi New Jersey a Buffalom

Tampere bude v novembri hostiť zápas Dallasu Stars a Floridy Panthers.

Čederle predĺžil zmluvu s Nitrou: Môj cieľ je reprezentácia

Dvadsaťtriročný útočník v piatok ohúril divákov pod Zoborom, keď naštartoval kanonádu Nitry proti bratislavskému Slovanu parádnym lakrosovým gólom.

Brankár Stauber dosiahol historický zápis

Jaxson pôsobí v Rockforde už druhú sezónu po tom, čo 23. marca 2022 podpísal zmluvu s Chicagom Blackhawks v NHL. Informoval o tom portál theahl.com.

Čederle s Michiganom proti Slovanu: Skúšal som to iba na tréningu

Päťdesiattriročný kormidelník Slovana však napriek vysokej prehre na ľade Nitry vníma, že mužstvo belasých postupne rastie.

TEL: Líder nezaváhal u nováčika, Spišiaci ukončili sériu prehier

Hráči Slovana Bratislava utrpeli v Nitre najvyššiu prehru pod vedením Petra Oremusa. ,aktualizované

Litvínov triumfoval nad Mladou Boleslavou 3:2, Lantoši 0+2

Obhajcovia titulu z Třinca doma zdolali v repríze vlaňajšieho finále Mountfield Hradec Králové 3:2.

Nové Zámky získali brankára Sabola z Prešova, vymenili ho za Ovečku

Pre 30-ročného Sabola pôjde o návrat do extraligy po 10 rokoch, zatiaľ naposledy sa v nej objavil v sezóne 2013/2014 v drese Banskej Bystrice.

Trenčín získal obrancu Nátneho, pre Bokroša sa sezóna skončila

Nátny si už trenčiansky dres obliekal v ročníku 2021/2022, keď za Duklu odohral 7 zápasov.

Liptovský Mikuláš uzavrel káder príchodom švédskeho obrancu Ullmana

Pre Liptákov ide o poslednú akvizíciu v prebiehajúcej sezóne.

Poprad získal amerického útočníka Batesa, Belluš sa vrátil do Žiliny

Do svojho prvého pôsobiska mimo Severnej Ameriky prišiel s vizitkou siedmeho najproduktívnejšieho hráča prebiehajúcej sezóny zámorskej súťaže ECHL.

Crosby prekonal klubový rekord Lemieuxa, Bedard 0+1 pri návrate

Crosby v zápase v Chicagu prispel k víťazstvu dvoma gólmi a dvanástykrát v kariére sa dostal na métu 30 zásahov v kariére.

Rekordný Slafkovský opäť bodoval, v posledných 7 dueloch má 6+5

Slafkovský vytvoril klubový rekord v bohatej 114-ročnej histórii Canadiens v počte zápasov s bodom v tínedžerskom veku.

Studenič pomohol gólom k triumfu Coachella Valley nad San Jose

Studenič si pripísal 10. presný zásah v sezóne.

Slafkovský bodoval v 7. zápase za sebou a vytvoril rekord Canadiens

Slafkovský strelil 12. gól v sezóne a pripísal si 17. asistenciu v ročníku. K triumfu Rangers najviac prispel Chris Kreider, ktorý dal tri góly. ,aktualizované

Slovan sa predbežne dohodol na spolupráci s brankárom Halákom

Samotný hráč sa v súčasnosti nachádza v Bostone a do Bratislavy by mohol pricestovať najskôr na prelome februára a marca.,aktualizované

Hrivík skóroval v oslabení, Leksand však prehral piatykrát za sebou

Tridsaťdvaročný útočník sa presadil v 13. minúte počas oslabenia a poslal Leksand do vedenia 1:0. Bol to jeho trinásty gól v prebiehajúcej sezóne, má na konte aj deväť asistencií.