NHL: O českého hokejistu Jágra sa zaujímajú Blues

Jágr by mal v sobotu nastúpiť za prvoligové Kladno, ktorého je majiteľom, nakoniec však hrať nebude.,aktualizované

NHL PRÍPRAVA: Pánik gólom prispel k výhre Chicaga nad Detroitom

Z triumfu Blackhawks sa tešil aj jeho krajan Tomáš Jurčo. V drese Red Wings nenastúpil ďalší slovenský útočník Tomáš Tatar.,aktualizované

HK Poprad opäť angažoval Davydova, Nové Zámky posilnil Jass

Davydov získal v 14 zápasoch minulého ročníka Tipsport ligy iba jeden kanadský bod za asistenciu a do štatistík si zapísal aj osem mínusových bodov.

Dvadsiatka utŕžila riadny výprask. S Nitrou prehrala o desať gólov

Domáci brankár Nitry vychytal čisté konto.,aktualizované

Metallurg Magnitogorsk zdolal Neftechimik Nižnekamsk 3:2 po nájazdoch

Rozhodujúci nájazd premenil Šenfeld.

Príprava NHL: Daňo prispel gólom k víťazstvu Winnipegu nad Ottawou

Gólom prispel k triumfu "tryskáčov" slovenský útočník Marko Daňo. ,aktualizované

NHL: Fabbri bude pre zranenie kolena chýbať St. Louis celú sezónu

Fabbri odohral v NHL 143 zápasov, nazbieral v nich 81 bodov (33+48).

Detva angažovala hokejistov Lukáša Nováka a Nathana Robinsona

Kanadský útočník Robinson bude vôbec prvým hráčom tmavej pleti v najvyššej slovenskej súťaži. O zmenách v kádri informovala oficiálna stránka detvianskeho klubu.

Belasí zároveň ukončili trojzápasovú sériu bez bodu, no stále figurujú na predposlednej priečke Západnej konferencie s 15 bodmi.,aktualizované

KHL: Petrohrad stále na rekordnej vlne, vyhral aj v Novosibirsku

Hokejisti Petrohradu natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na 16 duelov.,aktualizované

KHL: Zacharčuk dostal za brutálny faul trest na osem zápasov

Zacharčuk v 31. minúte tvrdým bodyčekom v strednom pásme zrazil Budkina na ľad, za čo dostal trest na päť minút a do konca zápasu.

Žerdev a Salmela sa upísali Dinamu Riga

Tridsaťdvaročný Žerdev je dvojnásobný majster sveta v drese zbornej, o rok starší Salmela má skúsenosti z pôsobenia v zámorskej profilige.

NHL: Černák opustil prípravný kemp Tampy Bay

Tím urobili niekoľko škrtov vo svojom kádri, okrem Erika Černáka skončilo v predsezónnom kempe ďalších 11 hráčov, z toho 10 putuje na farmu do Syracuse.

Útočník Michal Hudec ukončil kariéru, pri hokeji chce zostať

Odchovanec HC Slovan Bratislava odohral v slovenskej extralige 470 zápasov, v ktorých nazbieral 295 bodov.

NHL: Vo floridskom derby triumfovali Panthers, Budaj v bráne nebol

Hrdinom "panterov" bol brankár Roberto Luongo, kanadský veterán si pripísal 38 úspešných zákrokov.

KalPa zdolala Jukurit 1:0, slovenský brankár Godla vychytal nulu

Náš gólman tak mal leví podiel na dôležitom víťazstve svojho tímu.

TIPSPORT LIGA: SR 20 zdolala po nájazdoch Liptovský Mikuláš

Hokejisti reprezentácie do 20 rokov si pripísali na svoje konto ďalšie body.

ZOH: Andrejkovič je spokojný: Hokejové haly spĺňajú všetky parametre

Riaditeľ reprezentačného oddelenia SZĽH povedal, že slovenskí hokejisti odohrajú prípravný zápas po príchode na zimné olympijské hry do Južnej Kórey.

Ďalšia prehra Slovana: Belasí vyšli naprázdno aj na ľade CSKA Moskva

Zverenci trénera Miloša Říhu s 12 bodmi okupujú predposlednú priečku v tabuľke Západnej konferencie.,aktualizované

KHL: Jokerit Helsinki zdolal Viťaz Moskovská oblasť, hetrik Tolvanena

Dinamo Minsk vyhralo na ľade Chanty-Mansijsk, keď o víťazstve rozhodol 50 sekúnd pred záverečnou sirénou Jevgenij Kovyršin. V druhej formácii hostí nastúpil slovenský obranca Martin Štajnoch.,aktualizované

NHL: Tampa Bay vyradí dres s číslom 4, ktoré nosil Lecavalier

Lecavalierova "štvorka" bude druhým vyradeným číslom v histórii klubu. Predtým si Lightning takto uctili Martina St. Louisa, ktorý nosil dres s číslom 26.

Hokejisti SR už poznajú rozpis ZOH 2018: S kým a kedy budú hrať?

Rozpis základných skupín je už známy.

Hráčmi týždňa v KHL sa stali Ježov, Hersley a Sekáč

Za najlepšieho brankára týždňa vyhlásili Ježova, ktorý v dvoch víťazných zápasoch v drese Neftechimiku nedostal ani jeden gól. Sériu bez inkasovaného gólu natiahol na 162 minút a 30 sekúnd.

KHL: Slovan rozviazal kontrakt s fínskym útočníkom Ramstedtom

Dvadsaťdeväťročný center dostal v drese Slovana šancu iba v dvoch stretnutiach KHL, v ktorých nebodoval.

Legende Richardovi upravili po 72 rokoch v štatistiku v zámorskej NHL

Doteraz mal bývalý slávny útočník Montrealu na konte 965 bodov, po novom bude mať o jeden viac.

TL: Útočníci Miklík a Bartek mieria do Zvolena

Michel Miklík začal aktuálnu sezónu v prvoligovom tíme HC Osmos Bratislava. V troch dueloch dosiahol bilanciu tri góly a dve asistencie.

NHL: Canadiens poslali Réwaya na farmu do Lavalu

Škrty v kádri kanadského klubu sa dotkli aj ďalších dvoch hokejistov, podľa zámorských médií putovali na farmu okrem Réwaya aj brankár Zachary Fucale a útočník Nikita Ščerbak.

Trenčín vyhral v šlágri nad Košicami, Banská Bystrica zdolala Zvolen

Vlci sa chceli konečne revanšovať po troch prehrách.,aktualizované

NHL: Jaroš v kempe Ottawy skončil, Senators ho poslali na farmu do AHL

Ottawa vyradila v sobotu z predsezónneho kempu až 22 hráčov, medzi nimi aj Jaroša.,aktualizované

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1

Dvadsaťšesťročný krídelník prihral v 43. minúte na gól Čechovi Martinovi Frkovi, ktorý v presilovke spečatil konečný výsledok na 5:1.,aktualizované

Kyrgios vybojoval pre výber sveta prvé dva body v sobotu

Kým zápasy v piatok sa počítali za jeden bod, tak v sobotu sú už za dva.,aktualizované

Slovan prehral na ľade Víťaza Podoľsk, nestrelil ani gól

V tabuľke Západnej konferencie im patrí so ziskom 12 bodov dvanáste miesto. ,aktualizované

J. Hudáček vychytal Čerepovcu víťazstvo 3:2 sn nad Vladivostokom

Debaklom sa skončilo stretnutie medzi Jugrou Chanty-Mansijsk a SKA Petrohrad, hostia deklasovali domáci tím 9:1. ,aktualizované

Avery vydal knihu. Popisuje v nej aj zlý vzťah Gáboríka s Tortorellom

Okrem Tortorellu si kanadský búrlivák podal aj Mikea Sullivana, súčasného trénera Pittsburghu Penguins, ktorý bol štyri roky Tortorellovým asistentom na lavičke Rangers.

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší

Jeho cieľom je reštartovať všetky výbery nielen na úrovní štátnych reprezentácií, ale aj na domácom fóre.

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1

Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák vychytal výhru New York Islanders nad rivalom New York Rangers 2:1 v prípravnom zápase NHL v noci na sobotu.

Trenčania v 5. kole Tipsport ligy nabili Nitru, Košičania víťazne

Pozrite si výsledky zápasov 5. kola.,aktualizované

Tybor rozhodol o víťazstve Vítkovíc, Chomutov prvý raz s prehrou

Radoslav Tybor prekonal krajana v domácej bránke Jána Laca.

Bondra v kempe Chicaga skončil, Blackhawks ho poslali do juniorky

Bondra sa vráti ku Cougars, za ktorých v minulej sezóne odohral 30 zápasov so ziskom 13 gólov a 19 asistencií.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga

Marko Daňo odohral necelých 13 minút a zaznamenal dve strely na bránku pri prehre svojho Winnipegu Jets na ľade Minnesoty Wild 0:1.