Detva nezachytila úvod, Škvaridlo: Hlavy sme nechali v autobuse

Tréner hostí Miroslav Chudý musel športovo priznať, že v Tipsport Lige sa v budúcom ročníku predstaví lepší tím.

Riaditeľ MS do 18 rokov Štamberský odporúča prísť na duely v predstihu

Svetový šampionát hráčov do 18 rokov sa na Slovensku koná po pätnástich rokoch.

Trenčanom spadol zo srdca balvan,víťazstvo nad Detvou venujú Kobezdovi

Dukla, klub so slávnym menom a úspešnou históriou, sa zachránila v najvyššej súťaži, keď v rozhodujúcom barážovom súboji zdolala doma Detvu hladko 4:0.

Hokejistky SR zdolali v B-skupine I. divízie MS Čínu

Zverenky trénera Andreja Schöbera sa na šampionáte ešte stretnú s Kazaškami a Lotyškami.,aktualizované

Trenčín sa udržal v najvyššej súťaži, Detvu zdolal 4:0

Trenčania získali druhú postupovú miestenku. Prvé miesto a zotrvanie v najvyššej súťaži mal už dávnejšie isté MHK 32 Liptovský Mikuláš.,aktualizované

Ďalšia rana pre hokejové Slovensko: Ani toto meno na MS hrať nebude

Nejasná je situácia ohľadom Petra Budaja, ktorý s Tampou Bay takisto nepostúpil do play off, generálnemu manažérovi národného tímu Róbertovi Švehlovi sa s ním zatiaľ nepodarilo telefonicky spojiť.,aktualizované

Budú rozhodovať hokejové finále Tipsport Ligy zahraniční rozhodcovia?

Dôvod k tomuto kroku je podľa vedenia klubu dosiahnutie čo najväčšej objektivity

Graňák si prišiel do reprezentácie pre nový impulz

Na utorňajší zraz do Žiliny prišiel slovenský hokejista v dobrej nálade napriek tomu, že mu klubová sezóna nevyšla podľa predstáv.

V nominácii SR na MS do 18 rokov je zatiaľ 22 mien, kapitán Fehérváry

Slovenský tím sa v Poprade, na ktorého zimnom štadióne odohrá zápasy v základnej A-skupine, pripravuje už niekoľko dní. ,aktualizované

Vo švédskom Rögle už nepočítajú s Graňákom

Graňák prišiel do Rögle v roku 2015. Predtým pôsobil vo Fribourgu, Linköpingu a Diname Moskva, s ktorým v KHL dvakrát získal Gagarinov pohár.

Štartuje play off NHL: Toto sú dvojice, ktoré proti sebe nastúpia

Vyraďovacia časť NHL 2016/17 odštartuje v noci na štvrtok, keď je na programe úvodných päť stretnutí 1. kola.

Nomináciu USA na MS budú mať na starosti Guerin a Drury

Guerin aktuálne pôsobí ako asistent generálneho manažéra v Pittsburghu Penguins, Drury má rovnakú pozíciu v New Yorku Rangers.

Naši hokejisti do 18 rokov v prípravnom dueli na MS zdolali Švédov

Hokejisti USA zdolali v príprave Fínsko 5:2.

Banská Bystrica si vynútila 4. finálový zápas, nad Prahou vyhrala

Štvrté stretnutie série je na programe v utorok 11. apríla o 17.00 h opäť na ľade Bystričanov.

MS17: Švajčiari pricestujú na dvojzápas so SR aj s brankárom Hillerom

Tréner Patrick Fischer má k dispozícii 25-členný káder, ktorý nastúpi v rámci prípravy na majstrovstvá sveta vo štvrtok proti výberu Zdena Cígera v Trenčíne a o dva dni neskôr v Žiline.

Hokejisti SR v ďalšej časti prípravy na MS už aj s Graňákom a Hovorkom

Zverenci trénera Zdena Cígera si v závere týždňa zmerajú sily v dvojzápase Euro Hockey Challenge so Švajčiarskom.

Play off NHL odštartuje v noci na štvrtok piatimi zápasmi 1. kola

V bojoch o Stanleyho pohár by sa mohli predstaviť až ôsmi slovenskí hokejisti, zrejme ich však začne menej.

NHL: Lindy Ruff na poste trénera Dallasu skončil

Dallas nepostúpil do play off, keď v Západnej konferencii obsadil až 11. miesto s bilanciou 34 víťazstiev, 37 prehier a 11 prehier po predĺžení, či nájazdoch.

NHL: McDavid víťazom Art Ross Trophy, najlepším kanonierom Crosby

Crosby z Pittsburghu nechal za sebou duo 40-gólových strelcov Austona Matthewsa z Toronta a Nikitu Kučerova z Tampa Bay.

TIPSPORT LIGA: Valášek zo Žiliny: Úspech je dielom štvorročného úsilia

Pre žilinských hokejistov sa sezóna skončila prehrou, o ktorej sa bude hovoriť dlho. Derniéru negatívne ovplyvnili incidenty na tribúnach štadióna v Žiline a vyústili do vyprázdnenia sektoru hostí.

Liberec si po roku opäť zahrá o titul, Bartovič skóroval

Úradujúci majstri postúpili do finále, kde si zmerajú sily s Kometou Brno.

TIPSPORT LIGA: Bystričania si dvoma gólmi za 9 sekúnd poistili finále

Domácim sa v túžbe po uzavretí zápasovej série podaril husársky kúsok. V 13. minúte počas deviatich sekúnd strelili dva góly.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: O druhom postupujúcom z baráže sa rozhodne v utorok

O tom, ktorý z tímov si po Liptovskom Mikuláši zabezpečí účasť medzi extraligistami, rozhodne utorňajší zápas medzi Trenčínom a Detvou.

Slovenské hokejistky zdolali v B-skupine I. divízie MS Taliansko

O svojom triumfe rozhodli v úvodných siedmich minútach, keď si vypracovali trojgólový náskok.

Nitra sa vyjadrila k incidentu v Žiline,fanúšik dostal doživotný zákaz

Nitriansky klub takéto správanie odsúdil a vinníka potrestal doživotným zákazom vstupu na domáce zápasy.

Takto tréner Žiliny Milan Jančuška zhodnotil sezónu

Skúsený tréner prišiel do Žiliny pred sezónou 2015/2016. Žilinčania pod jeho vedením postúpili do play off, no vypadli už v prvom kole.,aktualizované

Cíger vyzdvihol nasadenie a kolektívny výkon, oporou J. Hudáček

Viacerí hráči zaujali svojimi výkonmi a zlepšili si vyhliadky smerom k nominácii na svetový šampionát, tréner Zdeno Cíger po dvojzápase takisto vyzdvihol bojovný kolektívny výkon mužstva.

Brankári Halák s Budajom voľní pre MS, Marinčin zatiaľ nie

Tréner Zdeno Cíger by mohol mať k dispozícii brankársku dvojicu z NHL, keďže po sobote je jasné, že Jaroslav Halák ani Peter Budaj so svojimi tímami nepostúpia do play off.

Vstup do B-skupiny I.divízie MS: Naše hokejistky rozbili domáce Poľky

Hetrikom sa na víťazstve podieľala Nicol Čupková, ktorá pridala aj jednu asistenciu. O dominancii Sloveniek svedčí aj pomer striel 49:21 v ich prospech.

TIPSPORT LIGA: Prvým finalistom je obhajca titulu z Nitry

Duel museli rozhodcovia v 51. minúte na viac ako polhodnu prerušiť pre výtržnosti fanúšikov a pokračovalo sa až po vyprázdnení sektora priaznivcov hostí. ,aktualizované

Výber Zdena Cíger zvíťazil aj v druhom prípravnom zápase nad Dánskom

Slováci sa síce v zápase rozbiehali pomalšie, ale v záverečnej tretine svoj výkon vygradovali a dočkali sa gólovej odmeny.,aktualizované

Ozimák po prehre 1:5 s Poľskom: Rýchle góly posadili súpera na koňa

Slováci doplatili na nevydarenú úvodnú tretinu, v ktorej Christián Pavlas inkasoval štyri góly.

Slovenská osemnástska prehrala v príprave s Českom 4:5

Zverenci trénera Norberta Javorčíka sa pripravujú na domáce MS tejto vekovej kategórie, ktoré odštartujú vo štvrtok v Poprade a v Spišskej Novej Vsi.,aktualizované

KHL: Petrohrad vyhral v Magnitogorsku a vo finále vedie 1:0 na zápasy

Vyrovnaný zápas zlomili hostia vo svoj prospech v záverečnej tretine, keď za stavu 3:3 dvakrát skórovali.

Americké hokejistky získali na domácom ľade zlato

Američanky potvrdili v Plymouthe svoju dominanciu na uplynulých svetových šampionátoch, z predchádzajúcich desiatich dosiahli až osemkrát prvenstvo.

NHL: Montreal zvíťazil nad Tampa Bay, má šancu na postup

Slovenský brankár Peter Budaj za hostí nechytal, jeho kolega Andrej Vasilevskij zlikvidoval 27 z 29 striel súpera. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Nitrania vyprášili Žiline kožuch aj v 3. semifinále

Nitrianskych hokejistov delí od postupu do finále už iba jedno víťazstvo.,aktualizované

Baráž o TIPSPORT LIGU: Trenčín vyhral v Skalici, Liptáci sú zachránení

Hokejisti Liptovského Mikuláša na istotu záchrany potrebovali v piatok bod, po víťazstve teda majú garantovanú účasť medzi slovenskou elitou aj pre sezónu 2017/18.