Hokejisti Detvy v 3. kole baráže vyhrali nad Trenčínom 4:3

Tretie kolo baráže o TL vyhal Liptovský Mikuláš v zápase so Skalicou

V stretnutí padli štyri góly v riadnom hracom čase, z toho tri do bránky hostí.

Česko začalo s prípravou na svetový šampionát

K českému tímu by sa mali počas týždňa pripojiť Michal Řepík zo Sparty Prahy a Dominik Furch z Avangardu Omsk. Otáznik zatiaľ visí nad Vladimírom Sobotkom a Petrom Vránom.

Disciplinárka SZĽH začala konanie voči Žiline, dôvodom sú fanúšikovia

Žilinskí diváci mali počas stretnutia, ktoré vyhrali hostia 3:2 a vyrovnali stav štvrťfinálovej série na 1:1, hráčom súpera vulgárne nadávať a oblievať ich pivom.

Chára o účasti hráčov NHL na ZOH: Každý chce byť súčasťou olympiády

Podľa kapitána Bostonu Bruins je želaná účasť pod piatimi kruhmi jedným z vrcholov kariéry každého športovca.

Tatar sa strelecky presadil štvrtýkrát v uplynulých troch dueloch, celkovo má na konte v sezóne 21 gólov a 18 asistencií. ,aktualizované

Liberec krok od postupu do semifinále

V druhom pondelňajšom stretnutí muselo rozhodnúť o víťazovi až predĺženie, domácemu Chomutovu vybojoval výhru 2:1 nad Třincom v 20. minúte nadstaveného času slovenský obranca Juraj Valach.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica aj Nitra zvýšili svoj náskok v play off

V pondelok triumfovali na ľade HC Nové Zámky 4:1 a v sérii vedú už 3:0 na zápasy. Pod výhru sa podpísal hetrikom kanadský útočník Brock Higgs.,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa Marchand, Crosby a Elliott

Crosby si v štyroch stretnutiach zapísal do štatistík šesť presných zásahov a dve asistencie.

Martinčan Markovič: Košická misia splnená, doma chceme dve víťazstvá

Dôvodom jeho spokojnosti je víťazstvo v druhom štvrťfinálovom stretnutí play off hokejovej Tipsport Ligy, no najmä priebežný stav 1:1 na zápasy.

Máme silu vyhrať zápasy v Martine, tvrdí košický hokejista Bartánus

Košičania potvrdili domáce prostredie iba v prvom súboji a najmä v druhej tretine druhého duelu podali matný výkon, ktorý ich napokon stál víťazstvo.

Pittsburgh si vďaka hetriku kapitána Sidneyho Crosbyho poradil s Floridou 4:0. ,aktualizované

Skalica rozhodla o výhre proti Detve v 2. kole baráže o TL v nájazdoch

V riadnom hracom čase a ani v predĺžení nepadol ani jeden gól.

Trenčín podľahol v 2. kole baráže o TL Liptovskému Mikulášu

O výsledku stretnutia rozhodli hostia v predĺžení.

Zvolen vyhral na ľade Žiliny a vyrovnal sériu

V druhom zápase štvrťfinále play off Tipsport Ligy necelých 5 minút pred koncom duelu sa odhodlali domáci k hre bez brankára a podarilo sa im znížiť, na výhru to však nestačilo.

Martin otočil a vyhral nad Košicami v 2. zápase štvrťfinále play off

Martinčania prehrávali už od 49. sekundy, no dvomi gólmi v druhej tretine dokázali otočiť stav.

KHL: Kazaň zdolala Omsk a postúpila do semifinále

Sériu na zápasy rozhodli hráči Ak vo svoj prospech v pomere 4:2

Marián Hossa pre zranenie nehral za Chicago v Toronte. V zostave ho nahradil krajan Tomáš Jurčo, ktorý predchádzajúce tri stretnutia presedel na tribúne.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Košice hladko zdolali Martin

V 1. zápase štvrťfinále play off vyhrali Košičania 4:0.

TIPSPORT LIGA: Žilina si v 1. štvrťfinále poradila so Zvolenom 5:2

Druhý zápas je na programe v nedeľu.

NHL: Marián Hossa pre zranenie nebude hrať v Toronte

Hossa utrpel zranenie dolnej časti tela, ktoré podľa trénera Joela Quennevillea nie je vážne.

KHL: Víťaz základnej časti CSKA Moskva vypadol s Lokomotivom Jaroslavľ

Lokomotiv spečatil postup do konferenčného finále proti SKA Petrohrad v sobotu, keď v šiestom dueli série uspel na svojom ľade 3:1.

"Tučniakom" patrí v tabuľke Východnej konferencie druhá priečka s jednobodovou stratou na Washington.,aktualizované

Roky nezastaví: Slovenský hokejista Zdeno Chára oslavuje 40.narodeniny

Víťaz Stanleyho pohára z roku 2009 a držiteľ Norrisovej trofeje pre najlepšieho obrancu sezóny 2008/09 už dvadsať rokov vzbudzuje svojou postavou, silou a tvrdou strelou rešpekt na klziskách NHL.

Hradec Králové zdolal Litvínov a v sérii vedie 2:1, Kukumberg 1+1

Marcel Haščák rozhodol víťazným gólom o obrate Komety Brno, ktorá na vlastnom ľade zdolala Spartu Praha 4:3 po predĺžení a vo štvrťfinálovej sérii vedie už 3:0. ,aktualizované

Ďalší debakel Nových Zámkov, Nitra vyhrala aj druhý zápas

V baráži hokejisti Dukly Trenčín vyhrali v 1. kole baráže o Tipsport Ligu nad prvoligovým tímom HK Skalica 7:5.,aktualizované

Omsk zdolal Kazaň. V semifinálovej sérii konferencie znížil na 2:3

Domáci si do polovice stretnutia vypracovali dvojgólový náskok zásluhou Nikolaja Lemťugova a Antona Burdasova.

Hokejistky KĽDR plánujú štartovať na turnaji u južných susedov

Organizačný výbor ZOH 2018 zároveň oznámil, že v spolupráci s vládou pripraví možnosť účasti reprezentácie KĽDR na majstrovstvách sveta žien v hokeji.

Richard Pánik rozhodol v 57. minúte svojím presným zásahom o triumfe Chicaga 2:1 na klzisku Ottawy.,aktualizované

Vracia sa späť: Boston Bruins poslal Cehlárika na farmu do Providence

Ako informovali bostonskí "medvedi" na svojom twitterovom konte, spolu s Cehlárikom putuje na farmu aj ďalší mladý útočník Austin Czarnik.

HOKEJOVÉ PLAY OFF: Nitra deklasovala Poprad, B. Bystrica zasa N. Zámky

Lídrom ofenzívy "corgoňov" bol obranca Jameson Milam, autor dvoch gólov a jednej asistencie. ,aktualizované

Petrohrad zdolal Dinamo Moskva a postúpil do finále konferencie KHL

V celej sérii triumfoval 4:1 na zápasy.,aktualizované

Libor Hudáček pokračuje vo švédskom Örebro HK

Slovenský útočník bol v sezóne 2016/17 najproduktívnejším hráčom mužstva, keď v 49 stretnutiach zaznamenal 14 gólov a 24 asistencií.

Ozimák a Štolc povedú hokejový Poprad aj v budúcej sezóne

Vedenie tipsortligistu s nimi vo štvrtok pred štartom súbojov play off najvyššej súťaže predĺžilo zmluvy.

V play out tímy Tipsport Ligy proti mužstvám skúsených trénerov

Do boja o zotrvanie v Tipsport Lige spadli tímy Liptovského Mikuláša a Trenčína, ktoré budú čeliť úspešným prvoligistom Skalici a Detve. Na programe je 12 kôl.

Tomu sa ani nechce veriť: Budaj by mal po sezóne zmeniť klub i súťaž

Tridsaťštyriročný slovenský brankár má s Tampou Bay zmluvu do konca aktuálnej sezóny.

Súd potvrdil zníženie trestu Widemanovi, ktorý v NHL atakoval rozhodcu

Sudkyňa Alison Nathanová tak potvrdila rozhodnutie nezávislého arbitrážneho sudcu Jamesa Oldhama, ktorý hráčovi znížil pôvodný 20-zápasový dištanc na 10 duelov.

Pri hokejovej reprezentácii skončili kustódi Petráš a Malina

Na ich miesta nastúpili doterajší kolegovia z tímu do 20 rokov Rastislav Ladecký a Ľuboš Ondrejka.

HOKEJOVÉ PLAY OFF: Víťaz základnej časti si zmeria sily s nováčikom

Banská Bystrica ide do vyraďovacej časti premiérovo v histórii z prvej priečky tabuľky, keď si v základnej časti vytvorila sedembodový náskok pred druhou Nitrou, tretie Košice zaostali o 12 b.

SZĽH zverejnil zoznam rozhodcov na play off, nominácie budú tajné

Novinku je, že každý klub bude môcť po zápase podať maximálne dve námietky, ktoré podľa neho ovplyvnili výsledok.