Hokej

Nepresvedčil. Marcel Hossa skončil v Třinci po dvoch zápasoch

Odchovanec Dukly Trenčín pôsobil okrem zámorskej profiligy aj vo švédskej SHL či ruskej KHL.,aktualizované

Prvoligovú Detvu posilnil bývalý hráč NHL Hussey

Tridsaťšesťročný center má skúsenosti z NHL, v rokoch 2003 - 2007 odohral za Pittsburgh Penguins a Detroit Red Wings dokopy 21 zápasov.

Udalosťou noci bol jubilejný 500. gól ruského ostrostrelca Alexandra Ovečkina. ,aktualizované

Košičania zvýšili náskok na čele, doma vyhrali už 15 zápasov v rade

Náskok majstra na čele tabuľky je po 38. kole už päťbodový.

Hokejistky juniorky na úvod MS jasne zdolali domáce Maďarky

Zverenky trénera Tomáša Pšenku rozhodli zápas už v prvej tretine.

Špirko zariadil triumf Komety v Třinci, premiérový gól Rapáča

Prvý gól v drese Dynama Pardubice strelil Branislav Rapáč. Už v 3. minúte duelu proti lídrovi tabuľky Bílí Tygři Liberec otvoril skóre.

Zvolen porazil Nitru, Košice doma opäť nenašli premožiteľa

V zápase o 5. miesto začal boli úspešnejší hokejisti Trenčína, ktorí vyhrali na ľade Popradu.,aktualizované

O výhre rozhodli hokejisti Ufy už v úvodnej tretine.,aktualizované

Washington vyhral v New Yorku nad Rangers po predĺžení.,aktualizované

Čerepovec zvíťazil v Jekaterinburgu 2:0

Omsk si poradil s Ladou Togliatti.,aktualizované

Marián Hossa odohral za Blackhawks 18:57 minúty, vyslal na súperovu bránku štyri strely a pripísal si dva plusové body. ,aktualizované

Winter Classic: Sparta otočila v Brne. Padol divácky rekord

Víťazný gól ´rudých´ zaznamenal v 58. minúte strelou z prvej slovenský bek Michal Čajkovský a prekonal svojho krajana Marek Čiliaka v bránke Komety. ,aktualizované

Košice zdolali Žilinu a zostali na čele tabuľky. ,aktualizované

Réway gólom a asistenciou pomohol ukončiť negatívnu sériu Fribourgu

Z uplynulých 22 duelov v najvyššej domácej súťaži vyhral len štyri a v tabuľke je priebežne šiesty.

Dinamo Moskva vyhrala v Helsinkách po samostatných nájazdoch.,aktualizované

Hokejista Lukáš Jurík sa vrátil do Zvolena

Tridsaťtriročný skúsený center podpísal v piatok s vedením klubu zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny.

Budaj si zachytá v exhibičnom Zápase hviezd AHL

S priemerom inkasovaných gólov 1,69 a 93-percentnou úspešnosťou zásahov patrí medzi top gólmanov ligy.

Opäť sa darilo aj Floride, ktorá vyhrala v Ottawe 3:2.,aktualizované

Tento slovenský hokejista debutoval vo švédskej lige. Má len 16 rokov

Obranca Malmö Redhawks Martin Fehérváry sa stal najmladším legionárom v histórii najvyššej švédskej súťaže.

Mladík Fehérváry zažil víťazný debut vo švédskej lige

Talentovaný slovenský hokejista Martin Fehérváry si vo veku 16 rokov odkrútil premiéru v súťažnom zápase na profesionálnej úrovni.

Tibor Varga opúšťa Martin, dohodol sa s Košicami

Varga je odchovancom bratislavského Ružinova, odkiaľ viedli jeho kroky do Slovana Bratislava.

Český brankár Dominik Furch zastavil všetkých 25 striel hostí.,aktualizované

Dominik Briestenský je novou posilou Skalice

Doteraz pôsobil v projekte HK Orange 20, kde si v 20 tohtosezónnych zápasoch v najvyššej súťaži pripísal gól a asistenciu.

Chicago zdolalo Pittsburgh aj na domácom ľade, opäť žiaril Panarin

vadsaťštyriročný krídelník dvoma presnými zásahmi rozhodol aj deň predtým duel na ľade Penguins.,aktualizované

Lecavalier a Schenn sa sťahujú ku Gáboríkovi do Los Angeles

Tridsaťpäťročný veterán Lecavalier hrá v NHL 17. sezónu.

Košice vystriedali na čele Nitru. Bystrica dala darček Zedníkovi

Piešťany ukoristili bod v Trenčíne. ,aktualizované

Moskovské CSKA zdolalo Jaroslavľ. Medveščak vyhral v Rige

Hlavnou hviezdou duelu bol brankár Iľja Sorokin, ktorý zlikvidoval všetkých 28 striel hráčov Lokomotivu Jaroslavľ. ,aktualizované

Belasí natiahli prebiehajúcu víťaznú šnúru v KHL už na šesť zápasov.,aktualizované

Fíni sú po 2 rokoch opäť na tróne. Hrdina Kapanen: Neuveriteľný pocit

Fínski hokejisti do 20 rokov v utorkovom mimoriadne dramatickom finále zdolali vo vypredanej helsinskej Hartwall Aréne ruských rovesníkov 4:3 po predĺžení.

Bokrošovi chýba väčšia hráčska základňa: Iné tímy majú aj osem Réwayov

S odstupom času považuje Bokroš umiestnenie SR na siedmej priečke na juniorských MS vo Fínsku za odraz reality slovenského hokeja.

Halák je po zranení fit, mal by chytať proti Washingtonu

Bratislavský rodák pauzoval od 21. decembra pre bližšie nešpecifikované zranenie hornej časti tela.

Marián Hossa odohral za Blackhawks 20:37 min., vyslal na súperovu bránku jednu strelu a pripísal si plusový bod.,aktualizované

Hokej-MS20: Slováci o rok v skupine s Rusmi, USA, Kanadou a Lotyšskom

Budúcoročný svetový šampionát hokejistov do 20 rokov sa bude konať v Kanade.

FINÁLOVÝ NERVÁK: Fíni získali doma zlato. Rusko zdolali po predĺžení

Fínski hokejisti do 20 rokov získali titul opäť po dvoch rokoch.,aktualizované

Pre Švédov to bola najväčšia prehra v histórii v zápase o medaily.,aktualizované

MsHK Žilina a jeho fanklub sa ohradili voči vyjadreniam B. Bystrice

V nedeľňajšom dueli 35. kola Tipsport Ligy domáci organizátori Banskej Bystrice nevpustili na tribúny priaznivcov hostí.

Třinec zdolal Mountfield. V domácom drese sa blysli Slováci

Ján Sýkora zaznamenal dva góly a asistenciu. Štyri kanadské body za gól a tri asistencie si pripísal Vladimír Dravecký.

KHL: Barys Astana zdolal Avtomobilist Jekaterinburg

Hokejisti Barysu Astana zvíťazili v utorňajšom zápase KHL na domácom ľade nad Avtomobilistom Jekaterinburg 4:3.

V Trenčíne skončil Vozdecký, šancu dostane český bek Pařízek

Dukla zároveň poslala na hosťovanie do prvoligovej Považskej Bystrice Jána Zlochu, s ktorého štatistickým prínosom taktiež vo vedení nevládla spokojnosť.

Český útočník Komínek po vzájomnej dohode skončil v Skalici

Dvadsaťpäťročný pravý krídelník v tejto sezóne nazbieral v 36 zápasoch 13 bodov za päť gólov a osem asistencií.,aktualizované