Pondelok 17. jún 2024Meniny má Adolf

Hokej

Trenčín vyrovnal sériu s Bystricou, Zvolen vedie nad Popradom 2:0

Hokejisti Dukly Trenčín vyhrali v druhom stretnutí štvrťfinále Slovnaft play off Tipsport Ligy na ľade Banskej Bystrice 1:0. Zvolen vyhral v druhom zápase štvrťfinále nad Popradom 1:0 po predĺžení.,aktualizované

Od štartu play off pribudnú v NHL kamery na modrých čiarach

Výkonný viceprezident pre hokejové operácie Colin Campbell uviedol, že tento systém zabezpečí rozhodcom možnosť pozrieť si sporné situácie aj z iných uhlov.

NHL: Hráčmi týždňa Tarasenko, Trocheck a Kinkaid

Tarasenko priviedol Blues k trom víťazstvám a nazbieral dokopy šesť bodov za tri góly a rovnaký počet asistencií.

KHL: Novosibirsk prehráva s Metallurgom Magnitogorsk 1:3 na zápasy

Vo štvrtom dueli semifinále Východnej konferencie hokejovej KHL zvíťazil Metallurg Magnitogorsk na ľade Sibiru Novosibirsk 4:3 po predĺžení

Na prvý reprezentačný minikemp prišli šiesti slovanisti s Réwayom

Ďalší kemp sa začne o týždeň 21. marca, kde by sa mali hlásiť ďalší hráči, ktorým sa už skončila klubová sezóna.

Brankár Staňa je bez hokeja viac než rok: Skôr to vyzerá na koniec

Odchovanec košického hokeja štartoval na dvoch zimných olympijských hrách a ôsmich majstrovstvách sveta. Má z nich zlatú a bronzovú medailu.

Lapšanskému skončil trest a vrátil sa do Košíc

Ešte v novembri minulého roka dostal 25-ročný útočník štvormesačný nepodmienečný trest za faul na útočníka Banskej Bystrice Mareka Loskota.

Hokejista Ivan Čiernik skončil v Augsburgu

Zatiaľ nie je isté, či bude 38-ročný Čiernik pokračovať v hokejovej kariére. Závisieť by to malo od jeho zdravotného stavu.

Réway sa rozlúčil vo Fribourgu, ešte rok chce zostať v Európe

Dvadsaťjedenročný útočník utrpel 23. januára v dueli s Zugom otras mozgu, keď ho nebezpečne fauloval Johan Morant.

Slovenskí útočníci Red Wings Tomáš Tatar a Tomáš Jurčo sa nepresadili, Tatar odohral vyše 16 minút, resp. Jurčo vyše 7 minút.,aktualizované

Bystrica si podmanila Trenčín, v sérii sa tak ujala vedenia

Štvrťfinále play-off Tisport Ligy sa nieslo v znamení výhry Bystrice a Zvolena.,aktualizované

Hokejistov CSKA delí od postupu do finále konferencie jedna výhra

Moskovčania v nedeľu vyhrali na ľade Torpeda Nižnij Novgorod 5:3 a v semifinálovej sérii Západnej konferencie vedú 3:1 na zápasy.

Malkin bude Pittsburghu chýbať šesť až osem týždňov

Hviezdny ruský útočník si zranil ľavú ruku v piatkovom zápase proti Columbusu Blue Jackets.

Boston zdolal Islanders, Buffalo uspelo nad Carolinou po predĺžení

K výhre Bostonu prispel dvoma gólmi David Pastrňák. ,aktualizované

Košice zdolali Martin. V druhom zápase nezaváhala ani Nitra

Oba tímy v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 2:0.,aktualizované

KHL: Ufa vyhrala nad Omskom, Magnitogorsk uspel v Novosibirsku

V konferenčnom semifinále Ufa vedie nad favorizovaným Omskom 2:1 na zápasy.

Pánik strávil na ľade takmer 10 minút a zaknihoval jeden plusový bod.,aktualizované

Tipsport liga: Košice zdolali Martin v 1. zápase štvrťfinále play off

Druhý zápas série je na programe v sobotu 12. marca.,aktualizované

KHL: SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva 0:4 v semifinále play off

Dinamo Moskva v sérii play off Západnej konferencie KHL vedie 2:1.

NHL: Hossa opäť v zostave Chicaga, nastúpi v piatok v Dallase

Skúsený krídelník nastúpi v piatkovom zápase, ktorý bude priamym súbojom o pozíciu lídra Západnej konferencie zámorskej NHL.

VEĽKÝ PREHĽAD zápasov pred štartom štvrťfinále play off Tipsport Ligy

Prvé zápasy play off najvyššej slovenskej hokejovej súťaže 2015/2016 odštartujú v piatok 11. marca.

Fanúšikovia Žiliny nevycestujú na štvrťfinálové duely do Nitry

Prvé štvrťfinálové stretnutie Nitry a Žiliny je na programe v piatok 11. marca o 17.00 h.

Kapitán Colorada Avalanche dostal za krosček trojzápasový dištanc

Švédsky útočník v tretej tretine zasiahol súpera hokejkou do oblasti krku. Za svoj zákrok nedostal v zápase žiaden trest od rozhodcov, no posvietila si naň ligová disciplinárka.

Zomrel legendárny obranca a člen Siene slávy NHL Bill Gadsby

S Detroitom sa v rokoch 1963, 1964 a 1966 dostal až do finále Stanleyho pohára.

Davos, Lugano a Bern postúpili do semifinále play off švajčiarskej NLA

Úradujúcemu majstrovi stále chýba slovenský bek Ján Brejčák, ktorému sa po operácii sezóna pravdepodobne skončila.

Marko Daňo strelil svoj premiérový gól v drese Winnipegu a druhý v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

Subban po zrážke so spoluhráčom opúšťal ľad na nosidlách

K nešťastnej zrážke prišlo necelé tri minúty pred koncom zápasu, keď v nekontrolovateľnom páde narazil do Subbana tímový kolega Jemelin.

Örebru nevyšiel vstup do play off SHL, s HV 71 prehral 2:3

Slovenský brankár Július Hudáček kryl 19 striel hostí.,aktualizované

Hokej: Špirko oddialil koniec sezóny pre Kometu Brno

Vo štvrtkovom treťom dueli predkola vyraďovacej fázy strelil po asistencii Petra Tršku víťazný gól, ktorým zabezpečil triumf 3:2 nad Chomutovom.

Hokej: Záborský je druhým najlepším kanonierom fínskej Liiga

Hokejisti IFK Helsinki ukončili základnú časť najvyššej fínskej súťaže Liiga víťazne. Na ľade tímu SaiPa Lappeenranta triumfovali 3:1 a potvrdili pozíciu víťaza dlhodobej fázy.

Vedenie NHL suspendovalo Nurseho za bitku s Polákom na tri zápasy

Defenzívny kolega slovenského reprezentanta Andreja Sekeru si dres Edmontonu neoblečie v dueloch proti Minnesote, Arizone a Nashvillu.

KHL: Meszároš potiahol Sibir za víťazstvom gólom a asistenciou

Hokejisti Sibiru Novosibirsk vyrovnali stav semifinálovej série 2. kola play off KHL s Metallurgom Magnitogorsk na 1:1,aktualizované

V zostave hostí chýbal pre zranenie brankár Jaroslav Halák.,aktualizované

Nové Zámky uspeli v Bardejove a získali titul v prvej lige

Skalica, ktorá nenastúpila na tri zápasy TL a vylúčili ju z ligy, automaticky zostúpila do druhej najvyššej súťaže.

KHL: Moskovské CSKA zdolalo Nižnij Novgorod a vyrovnalo stav série

Lídrom ofenzívy domácich bol kanadský legionár Geoff Platt, autor dvoch gólov a asistencie.

NHL: Návrat Hossu do zostavy Chicaga sa odkladá, v stredu hrať nebude

Skúsený krídelník sa mal vrátiť do kolotoča duelov zámorskej NHL v stredu na ľade St. Louis, ale ako informoval portál Rotoworld, Hossa proti Blues nenastúpi.

Po prvom kole hlasovania o Zlatú hokejku v Česku je na čele Jágr

Uzávierka druhého kola hlasovania v prestížnej ankete bude po majstrovstvách sveta v Rusku 25. mája, tretia a zároveň finálna fáza, do ktorej vstúpi najlepšia desiatka, sa skončí 13. júna.

Do nešťastného momentu mal na konte 31 zákrokov a pred sebou vidinu dvojstého zámorského triumfu v kariére.,aktualizované

Hossa sa vráti do akcie proti St. Louis vo formácii s Toewsom a Laddom

Na súťažné stretnutie nenastúpil od 13. februára.

Hokej: Hudáčkovci zažiarili v poslednom kole švédskej ligy

K triumfu Örebro HK 3:1 na ľade MODO Hockey prispel Libor dvomi gólmi a asistenciou, Július zaznamenal 35 zásahov.