Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Hokej

Víťazstvo Košíc nad Zvolenom režíroval Suja: Vidno naše zlepšenie

Košičania strávia Vianoce na druhej priečke Tipsport Ligy s dvojbodovou stratou na Nitru.

Fribourg prehral s Bernom 1:3, Réway nebodoval

V domácom drese nastúpil aj slovenský reprezentant Martin Réway, ale nebodoval.

Slovenský zástupca v nadnárodnej súťaži zvolil v prvom zápase po dlhej reprezentačnej prestávke od začiatku náročný štýl s aktívnym vysokým forčekingom, vďaka čomu dokázal oberať súpera o cenné puky.,aktualizované

Banská Bystrica na domácom ľade premohla Martin 2:0

Hostia hrali pod Urpínom dobrý hokej, nedarilo sa im však dobyť bystrickú bránku, ktorú spoľahlivo strážil Bacashihua.,aktualizované

Pod Zoborom triumf domácich. Nitra porazila Piešťany 4:2

V tretej tretine sa snažili oba celky skórovať, diváci videli bojovný hokej.,aktualizované

Takto vyzerá tabuľka hokejovej Tipsport Ligy po 31. kole

Post tabuľkového lídra si udržali hokejisti HK Nitra.

Žilina podľahla Popradu 1:4

Tesné vedenie si popradský tím udržiaval ešte v tretej tretine.

KHL: Lacova Astana zvíťazila nad Novokuzneckom 6:2

Barys v súboji s najslabším tímom Východnej konferencie KHL pretrhol trojzápasovú šnúru prehier.,aktualizované

Skalica doma uštedrila Trenčínu sedem gólov, hostia skórovali len raz

Hosťom nič nevychádzalo a aj keď sa dostali do šancí, zlikvidoval ich v pohode chytajúci Ševela.

Lašák inkasoval jediný gól a prispel k výhre Liberca v Plzni

Bílí Tygři aj vďaka nemu triumfovali v Plzni 3:1 a upevnili si prvé miesto v tabuľke.,aktualizované

Košičania zdolali Zvolen 3:1

Domáci v tretej tretine vyčkávali na chyby Zvolenčanov a do ofenzívy sa príliš nehrnuli. ,aktualizované

Branislav Rapáč opustil Poprad, rozšíri slovenskú légiu v Pardubiciach

Dvadsaťdvaročný krídelník podpísal v utorok s českým extraligistom zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny.

Trenčín získal skúseného českého obrancu Jiřího Drtinu

Hokejista podpísal s klubom zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny.

Slováci s cieľom postúpiť, chcú uspieť už v prvom zápase

Bokroš nominoval na MS "20" dokopy 23 hráčov - troch brankárov, osem obrancov a 12 útočníkov.

Marek Tvrdoň po rozviazaní zmluvy s Detroitom zamieril do Slovana

Nitriansky odchovanec odohral v tejto sezóne za Toledo 23 duelov s bilanciou osem gólov a 13 asistencií

Talbot s dvojzápasovým dištancom za zákrok na Tlustého

Tridsaťjedenročný Talbot zasiahol Tlustého ramenom do tváre dávno po tom, čo český krídelník odohral puk.

Obranca Spurgeon predĺžil kontrakt s Wild o ďalšie štyri roky

Dvadsaťšesťročný Spurgeon si v 31 dueloch prebiehajúceho ročníka pripísal štyri góly a 12 asistencií.

Hviezdami týždňa v NHL sa stali Varlamov, Oshie a Koivu

Ocenenie pre tretiu hviezdu týždňa si vyslúžil Koivu.

Zranenie Hossu nie je vážne. Quenneville: Vráti sa po Vianociach

Tridsaťšesťročný slovenský hokejista má zranenie v hornej časti tela, a preto nehral ani v uplynulom súboji, ktorý obhajca Stanleyho pohára vyhral nad San Jose 4:3 po predĺžení.

Slováci prehrali v prípravnom zápase so Švédmi 3:6

Zverenci trénera Ernesta Bokroša sa strelecky presadili až za stavu 0:5.,aktualizované

Piešťany angažovali útočníka Ondreja Mikulu

Bývalý mládežnícky reprezentant, ktorý sa zúčastnil na MS do 18 i 20 rokov, nastúpi za tím z kúpeľného mesta už v utorkovom zápase 31. kola Tipsport Ligy na ľade Nitry.

Slovenská hokejová 18-ka uzavrie rok na turnaji v Zuchwile

Od soboty 26. decembra budú ich súpermi postupne rovesníci z Česka, domáceho Švajčiarska, Fínska a Nemecka.

Slovan Bratislava posilní český bek Tomáš Kundrátek

Kundrátek začínal sezónu 2015/16 v Diname Riga.,aktualizované

Detroit ukončil zmluvu s Tvrdoňom

Dvadsaťdvaročný útočník hral v prebiehajúcej sezóne za Toledo Walleye z ECHL.

Tradičný predvianočný turnaj vo Švajčiarsku sa uskutočnil v Arose poslednýkrát. Od budúceho roka bude mať nové dejisko.,aktualizované

Slovensko v Arose porazilo Bielorusko

Zverenci kouča Zdena Cígera položili základ triumfu už v prvej tretine.,aktualizované

Puliš skončil po ataku od Šinkeviča so zlomeným nosom a tržnou ranou

Otrasený zostal chvíľu na ľade, následne v bolestiach odkorčuľoval na striedačku.

V nominácii hokejovej reprezentačnej dvadsiatky je 10 legionárov

Tréner Ernest Bokroš nominoval na MS 20 dokopy 23 hráčov - troch brankárov, osem obrancov a 12 útočníkov. ,aktualizované

Slováci nastúpia proti Bielorusku v bránke s Melicherčíkom

S Bieloruskom nemá slovenský národný tím na turnaji pod Alpami pozitívnu bilanciu, keďže mu vlani aj predvlani v otváracom dueli podujatia podľahol 1:2.

Útočník Ottawy Smith filmoval, zaplatí pokutu 2000 dolárov

Smith už predtým dostal od ligy varovanie za podobný incident v novembrovom dueli s Vancouverom.

Lantoši mení dres vo Švédsku, zamieril do Vita Hästen

Nádejný krídelník bol členom kádra slovenskej reprezentácie do 20 rokov na juniorských MS v Toronte a Montreale.

Trška z Mladej Boleslavy mieri do Komety Brno

Do českej extraligy prišiel z HK 36 Skalica, predtým hral za bratislavský Slovan v KHL aj najvyššej domácej súťaži.

Šesticu Slovákov v Třinci povedie trénerské duo Dopita - Mucha

Spoločne s Dopitom zostáva na třineckej striedačke aj René Mucha, obaja budú pracovať na rovnocennej úrovni.

Hokejový výber Európy odohrá pred turnajom tri prípravné zápasy

Svetový pohár 2016 sa uskutoční od 17. septembra do 1. októbra v v kanadskom Toronte.

Legendu slovenského hokeja Petra Bondru uvedú do Siene slávy IIHF

Slávnostná ceremónia sa uskutoční 22. mája v záverečný deň majstrovstiev sveta 2016 v Rusku. ,aktualizované

Jágr vyležal chrípku a vracia sa do zostavy panterov

Štyridsaťtriročný útočník nastúpi v noci na piatok proti svojmu bývalému klubu New Jersey Devils.

Slovenskí hokejisti odcestovali pod Alpy, Cíger chce skvelú disciplínu

Oproti Nemeckému poháru, na ktorom Slováci obsadili poslednú štvrtú priečku, urobil kouč Cíger v nominácii na Arosa Challenge niekoľko zmien.

Lukáš Jurík ukončil pôsobenie v Slavii Praha na vlastnú žiadosť

Jurík odohral v "zošívanom" drese 20 zápasov, v ktorých nazbieral päť kanadských bodov za štyri góly a jednu asistenciu.