Hokej

TIPSPORT LIGA: Poprad vyhral nad Duklou Trenčín

Tesne pred prvou sirénou mohli domáci pridať aj druhý gól, ale Valent s vypätím všetkých síl odolal. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Nitra prehrala s Miškovcom

Začiatok prostrednej časti priniesol zlepšený herný prejav Nitry.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš podľahol doma Slovanu Bratislava

Tri asistencie si v drese hostí pripísal Jindřich Abdul.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica porazila Detvu v 39. kole

V prvej tretine mala prevahu Banská Bystrica. Prvú šancu videli diváci v štvrtej minúte, no voľný Hickmott Petríka neprekonal.

Krivošík a Krištof vo fínskej lige asistovali, Rybár vychytal triumf

Ďalší Slovák Filip Krivošík prispel asistenciou k triumfu Hämeenlinny nad Ässätom 4:1.

Graňák prispel asistenciou k triumfu Karlovych Varov nad Litvínovom

Tomáš Marcinko sa podieľal asistenciou na víťazstve Třinca v Zlíne 4:2.

Čerešňák predĺžil zmluvu s Plzňou o dva roky

Dvadsaťšesťročný obranca viedol slovenskú reprezentáciu na Nemeckom aj Švajčiarskom pohári ako kapitán.

Hokejistky do 18 rokov v A-skupine I. divízie proti Japonkám i Nórkam

Z A-skupiny I. divízie MS sa do elitnej kategórie prebojovali Nemky, na domácej pôde vo Füssene vyhrali všetkých päť zápasov a získali 14 z možných 15 bodov.

VIDEO NHL: Halák chytal pri výhre Bostonu, Pastrnák s hetrikom

Útočník Tomáš Tatar si pripísal 22. asistenciu v sezóne, tá však nestačila Montrealu, ktorý na vlastnom ľade premrhal dvojgólový náskok a podľahol Edmontonu 2:4.,aktualizované

KHL: Kazaň prehrala s Nižnim Novgorodom vo štvrtkovom zápase

Duel piateho Matallurgu Magnitogorsk s predposledným Amurom Chabarovsk priniesol víťazstvo domácich 4:3.

TL: HK Poprad s ďalšou posilou, angažoval Američana Lodgeho

Lodge absolvoval celú doterajšiu kariéru v nižších zámorských súťažiach. V roku 2013 ho z 84. miesta draftoval Winnipeg Jets, ale do NHL sa nepresadil.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Brian Ihnačák novou posilou Banskej Bystrice

Brian Ihnačák je synom bývalého výborného útočníka Petra Ihnačáka, ktorý v osemdesiatych rokoch hral za Toronto Maple Leafs v NHL.

TIPSPORT LIGA: Újbuda vyhrala nad Jegesmedvékom v 39. kole

Prvá tretina maďarského derby vyšla lepšie domácej Újbude. Skóre otvoril v 13. minúte Majoross, na ktorého už o minútu neskôr nadviazal Langkow.

KHL: Riga prehrala s Čerepovcom po predĺžení a nájazdoch

V ďalšom stretnutí prehral Spartak Moskva na domácom klzisku s Jokeritom Helsinki 2:3 po predĺžení.

Nitra prehrala v 1.finálovom dueli Vyšehradského pohára s Jastrzebím

Odveta je na programe o týždeň 16. januára v Poľsku.

SaiPa bez Záborského podľahla TPS Turku

Jeho krajan Filip Krivošík nastúpil za Hämeenlinnu na ľade Pelicans Lahti, jeho tím podľahol 1:2 po predĺžení.

Čínsky tím v ruskej juniorskej lige prehral rekordných 45 zápasov

Čínsky tím prehral v stredajšom zápase s Tajfunom Primorskij Kraj 2:4, v 45. zápase si pripísal 45. prehru.

NHL: Letang s Jarrym nahradia v Zápase hviezd Korpisala a Guentzela

Na akcii, ktorá sa koná 25. januára v St. Louis, nahradia zranených Joonasa Korpisala z Columbusu a Jakea Guentzela z Pittsburghu.

TL: Poprad a Michalovce si vymenili obrancov, Ťavoda za Dalhuisena

Prvý Holanďan v histórii najvyššej slovenskej súťaže sa v drese tipsportligového nováčika prezentoval ako ofenzívny obranca.