Bardejov zdolal Senicu vysoko 8:2, Prešovčania Považskú Bystricu 7:3

Pozrite si výsledky zápasov 7. kola I. ligy.

Hokej: Lukáš Jurík bude chýbať Slavii, má zlomenú čeľusť

Slovenský hokejový útočník prišiel do českej metropole zo Zvolena, kde si plnil funkciu kapitána.

Hokejista Stantien predčasne skončil v Piešťanoch

Dvadsaťdvaročný center požiadal vedenie účastníka Tipsport Ligy o rozviazanie zmluvy, keďže dostal ponuku z Poľska.

VÝSLEDKY KHL: Víťaz zdolal Ufu 3:0

V súboji popredných tímov Západnej a Východnej konferencie vyhralo Dinamo Moskva nad Metallurgom Magnitogorsk 2:1. V 56. minúte rozhodol Denis Kokarev. KHL - ...

Banská Bystrica získala Mikulu a Gilliesa, odišiel Sonne

Dvadsaťsedemročný Mikula podpísal zmluvu do konca sezóny a do Tipsport Ligy sa vracia po krátkej anabáze v kazašskom Pavlodare.

Kazaň s Ďalogom prehrala v Chabarovsku 0:1 po nájazdoch

Rozhodujúci nájazd premenil v tretej sérii domáci hokejista Vjačeslav Litovčenko. ,aktualizované

Slovanisti absolvujú pred duelom s Čeľabinskom krátke sústredenie

Pred duelom s Traktorom povolalo vedenie do tímu útočníka Radovana Puliša z HKM Zvolen.

Brankár Godla ide do fínskeho klubu Kokkolan Hermes

Godla bol v minulej sezóne hráčom Slovana Bratislava, v ktorého drese nastúpil do štyroch zápasov KHL.

Hokejista Chára bol po zranení už na prvom individuálnom tréningu

Bruins mali bez neho bilanciu 11 víťazstiev, 7 prehier v riadnom hracom čase a jednu prehru po predĺžení.

Slovan prehral na domácom ľade s Neftechimikom Nižnekamsk 0:3

Úvodná tretina priniesla vyrovnaný hokej priemernej úrovne, v ktorom napriek niekoľkým sľubným šanciam na oboch stranách diváci gól nevideli. ,aktualizované

Brankárom týždňa v KHL sa stal Murygin, prekonal rekord súťaže

Alexej Murygin neinkasoval gól už 266 minút a 10 sekúnd.

Tipsport liga: Hráčmi týždňa sa stali Šedivý, Štefanka a Rudolf Huna

Košický zadák Šedivý sa do výberu dostal vďaka štatistickej pomoci ofenzíve svojho tímu.

Černák mieri z kempu Los Angeles do juniorky

V kempe LA tak zostávajú už iba dvaja Slováci - brankár Peter Budaj a útočník Marián Gáborík.

LA Kings s Gáboríkom vyhrali na ľade Colorada 2:1

Slovenský útočník vyslal na bránku Avalanche päť striel, v predĺžení dostal dvojminútový trest za držanie hokejky.

Hokejisti Nitry zdolali Trenčín 3:1

Minútu a sedem sekúnd pred treťou sirénou potvrdili domáci výhru, keď pri power play hostí poslal puk do prázdnej brány Samir Saliji a stanovil výsledok na 3:1.

Piešťany vyhrali nad Martinom 5:2

Martin doplatil na nevyužité šance a v 58. minúte mu skompletizovaným hetrikom zasadil rozhodujúci úder Holovič.

Košice vyhrali nad Popradom 5:1

Po zlom vstupe do sezóny sa odlepili z dna tabuľky.

Brankár Murygin vytvoril rekord KHL

Tridsaťpäťročný brankár nedostal gól v štvrtom zápase po sebe.

NHL: Hossa prispel k triumfu nad St. Louis gólom a asistenciou

Gólovo sa okrem slovenského hokejistu Hossu presadil aj krídelník Detroitu Tomáš Tatar.

Réway odpovedal na kritiku nájazdovou šou

Útočník hokejovej Sparty Praha Martin Réway v riadnom hracom čase strelil jeden gól a v záverečnom rozstrele premenil všetky tri samostatné nájazdy. Z brankára Svobodu urobil štatistu.

Daňo proti Montrealu nebodoval, ale kouč si jeho výkon chválil

Okrem Daňa hrali za Blackhawks aj obranca Ľubomír Višňovský a útočník Tomáš Kopecký, Hossa dostal voľno.

Hokejista Zdeno Chára sa zranil, našťastie to nie je vážne

Po nebezpečne vyzerajúcom náraze Ryana Bourquea nedohral slovenský hokejový obranca prípravný zápas NHL proti New Yorku Rangers.

Horváth a Trenčan v Skalici skončili, novou posilou Korytko

Záhorákov posilnil útočník Patrik Korytko.

Tím NHL Rangers poslal Hrivíka na farmu

Marek Hrivík odohral v príprave tímu NHL dva zápasy, v ktorých sa bodovo nepresadil.

Chicago s tromi Slovámi zdolalo v príprave Montreal 5:1

V zostave úradujúceho šampióna sa objavili aj Slováci Ľubomír Višňovský, Marko Daňo a Tomáš Kopecký.

Réway i Marcel Hossa v českej lige rozhodli o víťazstvách

Hokejisti Plzne prehrávali s majstrovským Litvínovom po druhom dejstve už 0:3, no vynútili si predĺženie, v ktorom im víťazstvo zabezpečil gól slovenského útočníka Marcela Hossu. ,aktualizované

Slovan vyhral v Rige 2:1

V zápase KHL rozhodol nájazd Jegliča. ,aktualizované

Hokejisti Popradu podľahli Nitre 3:4

Rozhodlo sa v samostatných nájazdoch, kde jediný gól zaznamenal hosťujúci Tibor Kutálek.,aktualizované

Hokejisti Skalice porazili Žilinu 4:2

Záhoráci sa strelecky presadili, "vlci" nevyužili viaceré šance. ,aktualizované

Hokejisti Martina zdolali po dráme HC Košice 3:2

O výhre Martina rozhodli až samostatné nájazdy.,aktualizované

Trenčín po 6. kole naďalej na čele, zdolal Banskú Bystricu

Dukla má na čele tabuľky až 15-bodový náskok na úradujúceho majstra z Košíc.

Špačeka preradili do juniorskej WHL, Jenyš mieri do OHL

Špačeka si Jets vybrali na vstupnom drafte ako 108. hráča v celkovom poradí.

Boston zdolal NY Rangers po nájazdoch, Chára nedohral pre zranenie

Duo slovenských útočníkov Tomáš Tatar, Tomáš Jurčo tentoraz nehralo.,aktualizované

Örebru nestačilo 23 zákrokov J. Hudáčka ani asistencia L. Hudáčka

Na jediný gól hostí nestačila ani asistencia jeho brata Libora.

KHL: Dinamo Moskva zdolalo Čeľabinsk 3:1

Zaznamenali tak druhú výhru v rade.

Vítkovice prehrali v Třinci 1:3, Slováci si pripísali tri body

Bod za prihrávku na víťazný gól si pripísal do štatistík aj Slovák Vladimír Dravecký.