Piatok 14. jún 2024Meniny má Vasil

Hokej

Hossa strelil Islandersu dva góly, zranený Halák do Chicaga necestoval

Tridsaťšesťročný útočník po štrnásty raz v kariére NHL pokoril 20-gólovú hranicu v sezóne.,aktualizované

Žilina nedala šancu Detve, v baráži vedie už 3:1

Piaty zápas je na programe vo štvrtok o 17.00 v Žiline. ,aktualizované

Košice zdolali opäť Poprad o gól, v semifinálovej sérii vedú 2:0

Tretí duel je na programe v piatok 20. marca na popradskom ľade.,aktualizované

Pánik o hre Toronta: Naše výsledky sú hanbou

V play off bude tím Maple Leafs s určitosťou chýbať, preto počas leta čaká tradičný kanadský klub množstvo zmien.

Hokejisti Edmontonu Oilers zvíťazili v zápase zámorskej NHL na domácom ľade na Torontom 4:1 a prerušili sériu siedmich duelov bez výhry. ,aktualizované

Žilina rozstrieľala Detvu v treťom zápase baráže

Štvrtý duel je na programe v utorok opäť v Detve.,aktualizované

Cehlárik asistoval, bodoval aj Hossa

Cehlárikov tím vyhral vo Frölunde 3:1 a v sérii sa ujal vedenia 2:1.

Hylák o závere duelu: Päťminútovka ako z ríše snov

Víťazstvo proti Popradu sa zrodilo až v záverečnej päťminútovke.

Zranený Meszároš nenastúpi proti Washingtonu

Dvadsaťdeväťročný obranca bude svojmu tímu chýbať pre zranenie hornej časti tela.

Magnitogorsk zdolal Novosibirsk a v sérii znížil, Petrohrad má mečbal

V druhom semifinále na východe zvíťazil Bars Kazaň na ľade Avangardu Omsk.,aktualizované

Košice doma zdolali Poprad, výsledok otočili za pár minút

Druhý duel je na programe v utorok 17. marca.,aktualizované

Tréner Růžička predĺžil s českou reprezentáciou zmluvu o ďalší rok

Informoval o tom český portál IDNES.

Daňova asistencia Columbusu nestačila, Chára prehral, Kopecký nehral

Tučniakom chýbal pre zranenie hviezdny ruský center Malkin, naopak do zostavy Penguins sa vrátil kapitán Crosby.,aktualizované

Hossa sa vyrovnal legendám Fiodorovovi a Richardovi

V historickom poradí kanadského bodovania sa Hossa dostal na 67. miesto.

Sekerova asistencia nestačila Los Angeles k úspechu nad Nashvillom.,aktualizované

Jurčo dostal hokejkou do tváre, vynechá duel s Philadelphiou

Útočníka Detroitu zasiahol v prvej tretine štvrtkového súboja s Columbusom protihráč Luke Adam hokejkou do tváre a spôsobil mu škaredú ranu v oblasti obočia.

Višňovský asistoval pri jedinom presnom zásahu Islanders, Pánik skóroval, no Toronto napokon prehralo.,aktualizované

Hudáček vychytal víťazstvo Örebro v 1. štvrťfinále play off

Slovenský hokejový brankár Július Hudáček vychytal víťazstvo Örebro v úvodnom zápase štvrťfinále play off švédskej ligy s Växjö 3:2 a jeho tím sa ujal vedenia v sérii.

Zvolen - Poprad 0:1 sn, do semifinále postúpil Poprad

Do semifinále hokejovej play off extraligy postúpil HK Poprad. V rozhodujúcom siedmom zápase na zvolenskom ľade zdolal HKM Zvolen po samostatných nájazdoch 1:0.,aktualizované

MsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva 5:6 v 2. zápase baráže o extraligu

MsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva 5:6 (1:1, 0:3, 4:2) /na zápasy: 1:1/FLEŠ-SR-Hokej-baráž-extra-2.-Žilina-Detva-koniec,aktualizované

Edmonton v zostave s Martinom Marinčinom dokázal v Pittsburghu zmazať štvorgólové manko, napokon však prehral 4:6. ,aktualizované

Víťazným gólom posunul Záborský IFK do play off

Dvadsaťsedemročný krídelník tak zakončil dlhodobú časť s bilanciou 60 duelov 15 gólov a 47 bodov ako ôsmy najproduktívnejší hráč súťaže a najlepší vo svojom klube.

CSKA otočilo v závere duel s Jokeritom, Petrohrad vyhral v predĺžení

Moskovské CSKA ešte desať minút pred koncom prehrávalo doma s Jokeritom 0:2, záver ale patril domácim.

Vzájomný duel Pánika s Meszárošom dopadol víťazne pre útočníka Toronta

Slováci nebodovali, postavou súboja sa stal domáci center Tyler Bozak.,aktualizované

Sparta Praha aj vďaka Cingelovi a Réwayovi víťazne nad Hradcom Králové

Sparta Praha aj vďaka gólu Lukáša Cingela a asistencie Martina Réwaya poradila s Hradcom Králové 3:0.

Krotákov hetrik odvrátil mečbal Zvolena, rozhodne piatok trinásteho

V šiestom štvrťfinále play off extraligy Poprad triumfoval, kapitán domácich rozjasal popradské tribúny.,aktualizované

Hráči z NHL prisľúbili účasť na MS, Višňovského a Budaja neoslovia

Sýkora s Országhom navštívili v USA viacero duelov NHL a osobne sa stretli s Kopeckým, Meszárošom, Pánikom, Marinčinom, Mariánom Hossom, Chárom, Tatarom a Jurčom. ,aktualizované

V úvodnej Vůjtekovej nominácii na MS 9 slovanisti, Godla aj Podhradský

Nominovaní hráči sa prvýkrát zídu 19. marca v Bratislave. Káder bude Vůjtek postupne doplňovať hokejistami, ktorých kluby vypadnú vo svojich súťažiach v play off. ,aktualizované

Štartuje hokejová baráž, Detva chce cez Žilinu postúpiť do extraligy

Skúsený kormidelník Žilinčanov Peter Mikula nemá veľkú radosť z mena barážového súpera.

Play off extraligy: Majster vzdal hold Piešťanom,Oremus: Hrali výborne

Outsider z Piešťan potrápil košického favorita určite viac ako sa čakalo. Dosiahol dve víťazstvá a ďaleko nebol ani od väčšieho prekvapenia.

Slovenský hokejista Marián Gáborík zaznamenal svoj dvadsiaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej NHL a prispel tak k triumfu Los Angeles na ľade Colorada 5:2.

Slováci budú na MS v Česku bojovať aj o olympijskú miestenku do Kórey

Hokejový turnaj v Pjongčangu sa odohrá rovnakým systémom ako vo Vancouveri 2010 a Soči 2014.

Pre Pánika to bola piata asistencia a 15. kanadský bod v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

Meszároš bude Buffalu chýbať pre zranenie hlavy

Meszároš, ktorý predbežne prisľúbil účasť na majstrovstvách sveta v ČR, odohral v prebiehajúcej sezóne za Buffalo 46 zápasov s bilanciou 3+6.

Play off extraligy: HKM Zvolen - HK Poprad 4:3 pp v 5. štvrťfinále

Hokejisti HKM Zvolen triumfovali v piatom štvrťfinále play off extraligy nad HK Poprad 4:3 po predĺžení a v sérii sa ujali vedenia 3:2. Rozhodujúci gól strelil v 66. minúte Michal Chovan.,aktualizované

Bystrica postúpila do semifinále, v piatom zápase porazila Trenčín

V piatom zápase štvrťfinále play off hokejovej extraligy HC'05 B. Bystrica zdolala Duklu Trenčín 4:2 a ukončila sériu pomerom 4:1.,aktualizované

Bruins si vďaka triumfu upevnili ôsmu priečku v tabuľke Východnej konferencie.,aktualizované

Martinu skončila sezóna, Török: Dosiahli sme maximum

Trénera Jaroslava Töröka najviac mrzelo, že jeho zverenci neboli Nitre takým dôstojným súperom, akým chceli byť.

Laco udržal Barys v hre o postup,Sibir tretím semfinalistom na Východe

Sériu medzi Omskom a Astanou rozhodne až zápas s poradovým číslom sedem.

Hokejista Luc Robitaille má v Los Angeles sochu

Bronzovú nepodobneninu 49-ročného šéfa obchodných operácií Kings odhalili pred zápasom s Pittsburghom Penguins.