Zápas sa odohrá na zimnom štadióne Pavla Demitru v Trenčíne. ,aktualizované

Višňovský je nominovaný na Mastertonovu trofej za oddanosť hokeju

Mastertonovu trofej udeľujú v profilige od sezóny 1967/68.

Sekerovo zranenie by mohlo byť vážnejšie

Slovenský hokejista utrpel zranenie v dolnej časti tela v druhej tretine pondelkového duelu proti Chicagu, ktorý nedohral.

Darilo sa aj Philadelphii, ktorá si poradila s Pittsburghom 4:1, jediný presný zásah "tučniakov" zaznamenal v 4. minúte Sidney Crosby.,aktualizované

Nitrianski hokejisti sa rozlúčili so sezónou, prebrali si medaily

Hokejisti HK Nitra sa dnes rozlúčili s hokejovou sezónou Tipsport extraligy na autogramiáde a poďakovali sa svojim fanúšikom v nitrianskom PKO.

Košičania vstúpili do finále výhrou, Hylák vychytal nulu

V sérii hranej na štyri víťazné stretnutia sa ujali vedenia 1:0.,aktualizované

ONLINE: Košice s prehľadom zvládli úvodný zápas finálovej série

Banská Bystrica v Steel Aréne domáceho brankára Hyláka neprekonala.,aktualizované

Slovan podľa rakúskych médií nevstúpi do EBEL, Krajči to poprel

Ako informoval portál hockey-news. info, po dlhotrvajúcich rokovaniach sa jeden z najúspešnejších slovenských klubov napokon v utorok mal dohodnúť s predstaviteľmi KHL na zotrvaní v ruskej súťaži.

Play off extraligy: Primátori finalistov stávkou podporia mládežníkov

TASR informovala prostredníctvom tlačovej správy hovorkyňa mesta Košice Linda Šnajdárová.

Finále extraligy: Bystrica o prvý titul, Košice môžu vyrovnať Slovan

Úvodné buly je dnes o 17.00 hod. na ľade obhajcu titulu. Sledujte tento zápas ONLINE na Teraz.sk.

O triumfe Bruins rozhodol minútu pred koncom Milan Lucic, slovenský obranca Zdeno Chára si pripísal na konto plusku.,aktualizované

Bývalého hráča NHL zatkli vo Švédsku za brutálny útok počas rozcvičky

Vo Švédsku označili tento zákerný akt za vôbec najhorší v dejinách hokejovej ligy.

Hudáček chce chytať na šampionáte, cíti, že by mohol prísť jeho čas

Júliusovi Hudáčkovi skončili klubové povinnosti v pondelok 23. marca.

Novosibirsk zdolal Kazaň a znížil stav finále Východnej konferencie

Hokejisti Novosibirsku tak znížili stav série na 1:2.

Švédi v dvojzápase proti nám so 17 hráčmi z SHL, zatiaľ len s 3 z KHL

"Tre kronor" nastúpia proti zverencom Vladimíra Vůjteka v rámci Euro Hockey Challenge najskôr vo štvrtok v Trenčíne.

Košice očakávajú proti Bystrici fyzicky náročné finále

Finále extraligovej play off odštartuje v stredu 1. apríla v košickej Steel aréne.

Sekera nedohral duel v Chicagu, Kings sú momentálne mimo play off

Slovenský bek po zápase povedal, že pri nešťastnom momente na neho niekto spadol a necítil sa potom dobre.,aktualizované

Martin Marinčin sa jednou asistenciou podieľal na víťazstve Edmontonu nad Coloradom 4:1.,aktualizované

"Naposledy som niečo podobné skúsil v roku 1994 a vidíte, že stále to funguje," povedal vysmiaty Jágr. ,aktualizované

Detroit však napriek gólu Tomáša Tatara prehral na ľade New Yorku Islanders 4:5. Hosťom nepomohla ani gólová prihrávka Tomáša Jurča.,aktualizované