Šipačov dostal za likvidačný faul na Jormakku stopku na tri zápasy

Rozhodcovia Šipačova za tento zákrok v zápase nepotrestali.,aktualizované

Švajčiarsko je stále bez bodu, s Bieloruskom prehralo 3:4

Aktuálni vicemajstri nastúpia v stredu o 15.45 SELČ proti Nemecku, Bielorusi budú hrať vo štvrtok o 19.45 s Fínskom.,aktualizované

Slovensko opäť nezvládlo koncovku, s Francúzskom sme prehrali 3:5

Slovenskí hokejisti tak stratili dôležité body v boji o štvrťfinále.,aktualizované

Slovensko opäť nezvládlo záver, s Francúzskom sme prehrali 3:5

Slovenskí hokejisti po dvoch tretinách viedli už 3:1, no nezvládnutou treťou tretinou, v ktorej inkasovali štyri góly prehrali 3:5.,aktualizované

Hokejisti Popradu začali letnú prípravu i s Krotákom

Celú osemtýždňovú letnú prípravu absolvujú Popradčania v domácich podmienkach, kde podľa Jančuškových slov majú ideálne podmienky, vrátane Vysokých Tatier.

Hokejisti Košíc začnú prípravu 19. mája, nové mená čoskoro

Košičanov čaká v ročníku 2014/2015 okrem účinkovania v slovenskej extralige aj pôsobenie v Lige majstrov. Východniari by sa mená svojich súperov mali dozvedieť počas MS v Minsku.

V Nitre začali s prípravou na novú sezónu, záujem o Pálffyho trvá

Nitra pracuje aj na príchode dvoch obrancov a jedným z nich by mohol byť Michal Juraško zo Zvolena. Novou tvárou v tíme môže byť aj zvolenský útočník Michal Chovan.

Hertl dal druhý najrýchlejší gól v histórii MS

Po úspešnom úvodnom buly českého tímu sa k puku dostal obranca Němec, ktorý peknou prihrávkou cez stredné pásmo našiel Hertla.,aktualizované

Narodil sa v Kanade, pôvod má slovenský, na MS hrá za Taliansko

V talianskom tíme môžeme registrovať aj hokejistu so slovenským pôvodom. Hokejový svetobežník to skúšal aj v slovenskej extralige. Nakoniec prijal talianske občianstvo a reprezentuje túto krajinu.

Slovensko dnes s Francúzskom prehrá, predpovedal krab Petrovič

Tím, ktorého štátny symbol zostane po dopade na dno akvária hore, by mal v zápase vyhrať. Petrovič pred stretnutím pustil na dno puk na vrchu s francúzskou vlajkou.

Fínsky útočník Jormakka utrpel otras mozgu

Jormakku museli po tvrdom hite Vadima Šipačova odniesť z ľadovej plochy na nosidlách a 15 minút sa nehralo.

Chicago kráča za obhajobou pohára, Hossa bol opäť pri dôležitom góle

Hokejisti Chicaga sú v sérii proti Minnesote už iba krok od postupu do finále Západnej konferencie.,aktualizované

Klasenová parádička a la Bure: Je z toho jeden z najkrajších gólov MS

Linus Klasen zavelil k švédskemu víťazstvu v dueli medzi Švédskom a Českom na hokejových MS v Minsku.

Rusi vyhrali nad Fínmi 4:2

Rusi sa ujali vedenia už po 99. sekundách hry.

Švédi po nájazdoch zdolali Čechov

Pre Čechov pokračuje šampionát pondelňajším duelom proti Kanade.

Český hokejista strelil druhý najrýchlejší gól v histórii MS

Rekord drží Bielorus Sergej Demagin, ktorý na MS 2009 vo Švajčiarsku skóroval v zápase s Fínskom.

Nóri otočili zápas s Dánskom a vyhrali 4:3

Dáni skúsili hru bez brankára už šesť minút pred koncom.,aktualizované

Bielorusi získali prvé body proti Kazachstanu

Hráči Kazachstanu v závere skúsili hru bez brankára, no do opustenej bránky pridal Kaľužnyj štvrtý gól Bielorusov.

Slovákov čaká zápas pravdy s Francúzmi, Šatan: potrebujeme bodovať

Slovenskí hokejisti majú s Francúzmi pozitívnu zápasovú bilanciu, z 21 duelov vyhrali 16, v troch remizovali a iba dvakrát prehrali pri celkovom skóre 100:37. ,aktualizované

Nemci vyhrali nad Lotyšmi, rozhodlo trestné strieľanie

Po tom, čo Lotyši v úvode stretnutia nepremenili niekoľko sľubných príležitostí, sa vedenia ujal ich súper.