Hokej

Gáboríka sužuje zranenie, nemalo by byť vážne

Marián Gáborík by mal v pondelok absolvovať korčuliarsky tréning a možno nastúpi už na utorkový prípravný zápas v San Jose. ,aktualizované

Hutchinson dostal za zákrok na Nagya dvojzápasový dištanc

Obranca Medveščaku Záhreb Andrew Hutchinson v piatok surovým zákrokom zasiahol strelecké eso belasých Nagya lakťom do tváre.

Trenčín zdolal Nitru 2:1, pre Lintnera posledný zápas

Košice prehrali s Popradom 0:1 po predĺžení a samostatných nájazdoch.,aktualizované

Martinský hokejový klub hlási posilu so zámorskými skúsenosťami

Obranné rady Martinčanov tak privítali po majstrovi sveta z Göteborgu Petrovi Smrekovi aj ďalšiu výraznú posilu.

Pod strechou trenčianskeho štadióna už visí aj Otto Haščák

Po tragicky zosnulom Pavlovi Demitrovi či bývalom dlhoročnom hráčovi Dukly a reprezentačnom trénerovi Františkovi Hossovi tak má svoje miesto pod strechou štadióna aj Oto Haščák.

Detroit poslal útočníka Tvrdoňa na farmu do Grand Rapids

Dvadsaťjedenročný Tvrdoň pôsobí v zámorí od roku 2010. Prvé tri sezóny obliekal dres kanadského tímu Vancouver Giants v juniorskej súťaži WHL.

Chára bol pri všetkých góloch, Boston zdolal Tatarov Detroit

Tomáš Kopecký nastúpil v drese Floridy Panthers v súboji proti Nashvillu. Na súpera vyslal za vyše 16 minút jednu strelu.

Slováci ťahali v KHL za kratší koniec, Soči dostalo výprask

Amur s triom Slovákov prehral, Lacov Barys nestačil na Dinamo Moskva.,aktualizované

Slovanista Nagy je tretí najlepší strelec KHL za Kovaľčukom a Hagmanom

Útočník belasých Laco Nagy má v aktuálnom ročníku KHL o jeden gól menej ako hviezdy Kovaľčuk a Hagman, ale tí hrali o jeden zápas viac.

Washington preradil Čajkovského do kempu Hershey Bears

Washington vyradil z kempu pri uplynulej redukcii sedemnásť hráčov, z toho až dvanásť poslal na farmu do Hershey.

Kuriózny Hrivíkov gól po chybe Hossu

Talentovaný útočník sa zapísal do streleckej listiny v 57. minúte stretnutia, keď upravil na konečných 4:1 pre "jazdcov".,aktualizované

Slovan ukončil čiernu sériu, vďaka hetriku Nagya vyhral v Záhrebe 3:1

Slovanisti sa ujali vedenia v 5. minúte v presilovke zásluhou Nagya, ktorý spoza bránky efektne zasunul puk za Barryho Brusta. ,aktualizované

Nagy vyhral Slovanu zápas s Medveščakom! Má hetrik

Fanúšikovia hokeja si dnes môžu vychutnať už tretí súboj týchto súperov v 7. ročníku KHL.,aktualizované

Trenčín vyhral vo Zvolene 1:0 po samostatných nájazdoch

Hrdinom zápasu sa stal Róbert Petrovický. ,aktualizované

Žilina opäť bez výhry, Martinu podľahla v nájazdoch

Žilina tak okrem zápasu s dvadsiatkou v tejto sezóne stále nevyhrala. ,aktualizované

Majster z Košíc vyhral v Skalici, Hylák s čistým kontom

Od úvodného buly držali iniciatívu v hre hostia.

Po desaťgólovej prestrelke si berú Bystričania spod Zobora tri body

Najúspešnejším strelcami boli Henrich Ručkay z Nitry a hosťujúci Block, ktorí strelili zhodne po dva góly.

Pašekovi debut nevyšiel, Piešťany prehrali v Poprade

Pred úvodným buly si v Poprade uctili minútou ticha pamiatku zosnulej trénerskej legendy, Popradčana Jozefa Ivana. ,aktualizované