Hokej

Pre Višňovského sa sezóna pravdepodobne skončila

Višňovský začal pociťovať problémy v utorkovom zápase NHL proti Minnesote a následne vynechal nedeľný súboj s Columbusom ako i ďalšie tréningy.

Bardejov vyhral v baráži nad Žilinou, v sérii znížil na 1:2

Víťazný gól strelil v predĺžení Gmitter.,aktualizované

Doneck zdolal v Bratislave pražského Leva a v sérii vyrovnal

Pod víťazstvo ukrajinského tímu sa výraznou mierou podpísal slovenský brankár Ján Laco, ktorý z 37 striel súpera pustil za svoj chrbát iba jedinú. ,aktualizované

Budaj sa pokúsi zastaviť rozbehnutý Boston

´Medvedi´ ťahajú sériu dvanástich víťazstiev v rade.

Košice vstúpili do semifinále víťazne, Piešťany zdolali 4:1

O triumfe oceliarov rozhodla druhá tretina. ,aktualizované

Dvaja hokejisti HC Lev Praha ukázali divákom v Bratislave prostredník

Jiří Novotný a Michal Birner sa nedokázali vyrovnať s tým, že slovenské publikum nebolo Levu naklonené v nedeľňajšom zápase proti Donbasu.

Jurčov stav sa zlepšuje, už trénuje aj streľbu

Dvadsaťjedenročný olympionik utrpel zranenie rebier 11. marca v dueli s Columbusom, keď ho tvrdým krosčekom zrazil útočník domácich Blake Comeau.

Jágr odíde z New Jersey, ak Devils nepostúpia do play off

Legendárny útočník má zmluvu s "diablami" uzatvorenú do konca ročníka, po nej sa stane neobmedzeným voľným hráčom a bude si tak môcť vyberať z ponúk záujemcov.

Hokejisti začnú prípravu na MS 1. apríla, širšia nominácia vo štvrtok

Generálkou na svetový šampionát bude turnaj Slovakia Cup 2014 v Bratislave (1.-3. mája), kde budú súperom domáceho výberu tímy Lotyšska a Nórska.

Višňovskému sa vrátili symptómy otrasu mozgu

Zatiaľ nie je známe, ako dlho by mal Višňovský pauzovať a kedy by sa mohol vrátiť do zápasového diania.

Tomáš Tatar gólom a asistenciou zariadil pre Detroit aspoň bod

Tomáš Tatar strelil svoj 16. gól v sezóne a v prebiehajúcej sezóne tak má na konte spolu už 30 bodov.,aktualizované

LEV Praha vyhral nad Doneckom 3:2 pp a vedie 2:1 na zápasy

Rozhodujúci gól dal v 74. minúte Michal Řepík, ktorý bol paradoxne v predĺžení dvakrát na trestnej lavici.

V hokejovom play-off: Košice s Piešťanmi prvýkrát v histórii

Z pohľadu východniarov je to už trinásta účasť v semifinále v rade.

Boston opäť víťazne, Chára, Meszároš a Sekera asistovali

V akcii nebol ani jeden slovenský brankár.,aktualizované

Višňovský je zranený, v Columbuse asi nenastúpi

Višňovský utrpel bližšie nešpecifikované zranenie pri utorňajšej prehre s Minnesotou Wild 0:6.

LEV prehral s Doneckom po rekordnom štvrtom predĺžení, Cingel dal gól

Po neuveriteľných 126 minútach a 14 sekundách sa skončil piatkový zápas semifinále play off Západnej konferencie KHL medzi Levom Praha a Donbassom Doneck.,aktualizované

Handzuš, Chára a Sekera s asistenciami, Boston ako prvý je v play-off

Ďalší Slovák v drese "jastrabov" Marián Hossa vyšiel tentoraz naprázdno. ,aktualizované

Hokejisti Žiliny zdolali Bardejov 4:3 v 2. dueli baráže

Žilina vyhráva v barážovej sérii už 2:0 na zápasy.

Halák zvládol prechod bez problémov, u trénera má absolútnu dôveru

Po výmene z Buffala odchytal za Capitals sedem stretnutí s bilanciou štyri víťazstvá, dve prehry v riadnom hracom čase a jedna prehra po nájazdoch.,aktualizované

Barys s Kudročom podľahol v prvom zápase Ufe 2:3 po predĺžení

Sovenský obranca Kristián Kudroč si pripísal dve trestné minúty za podrazenie.