Hokej

Boston aj vďaka Chárovmu gólu zdolal Buffalo, Halák nezabránil prehre

Skúsený slovenský bek sa presadil v 14. minúte duelu, keď svoj tím poslal do vedenia 2:0. ,aktualizované

Slovan opäť prehral, Traktor Čeľabinsk udržal tri body

Hokejisti Slovana dvakrát v zápase viedli, avšak neodnášajú si ani bod. ,aktualizované

Medveščak vyhral v Chanty-Mansijsku 2:1 po predĺžení, Švarný s bodom

Slovenský obranca Ivan Švarný si pripísal v drese Dinama Minsk prvý bod v sezóne.

Útočník z Boston Bruins Milan Lucic dostal pokutu za obscénne gesto

Pri odchode na trestnú lavicu Lucic provokoval domácich fanúšikov a rukami naznačoval, že zdvíha Stanleyho pohár, ktorý Canadiens naposledy vyhrali v roku 1993.

Slováci v NHL nebodovali, Daňo sedel na tribúne

Detroit v zostave s Tomášom Tatarom a Tomášom Jurčom vyhral v Toronte 4:1.,aktualizované

Búrlivák Radulov vystrájal, musí siahnuť do peňaženky

Hviezde CSKA Moskva Alexandrovi Radulovovi sa nepáčili verdikty rozhodcov v zápase s SKA Petrohrad, takmer si to odskákala zapisovateľka.

Bakoš s gólom a asistenciou, skórovali aj Bartek, Húževka, Cibák a Rác

Slováci si v zápasoch českej hokejovej extraligy vylepšovali štatistiky.

Piešťany obrátili zápas so Skalicou, zvíťazili 6:4

Jeden z dvojice hlavných rozhodcov bol Švajčiar Rochatsch.

Laco nezabránil prehre, Jokerit zdolal Astanu 4:2

Už desiatu prehru v rade si v piatkovom zápase KHL pripísali hokejisti Amuru Chabarovsk.,aktualizované

Žilina doma opäť nebodovala, Trenčínu podľahla 0:2

Okrem zápasu s dvadsiatkou nevyhrali Žilinčania na vlastnom štadióne v tejto sezóne už ani raz. ,aktualizované

B. Bystrica hrala prvýkrát doma, Melicherčík opäť neinkasoval

O jediný gól zápasu sa postaral tesne pred koncom prvej dvdsaťminútovky Jenčík.,aktualizované

Divácky rekord v Poprade nepadol, kamzíci zdolali Martin 4:1

Na dnešný zápas prišlo takmer 1700 divákov. ,aktualizované

Raketový úvod Nitry, Zvolen porazila 6:2

Vicemajstri strelili za sedem minút tri góly.,aktualizované

Novinky z NHL: Daňa zabrzdilo zranenie, Višňovský už trénuje

Daňo v nováčikovskej sezóne odohral zatiaľ v NHL tri zápasy, návrat Ľubomíra Višňovského na ľad sa blíži.,aktualizované

Niekto tam hore ma musí mať rád, tvrdí Sekera po narazení na mantinel

Sekera bol sám prekvapený, že z incidentu vyviazol bez vážnych zranení.

Halákove ďalšie víťazstvo, Chárov premiérový gól na body nestačil

Premiérový gólový zápis v štartujúcej sezóne si na konto pripísal Zdeno Chára, jeho Boston ale prehral na ľade Montrealu 4:6 a slovenský obranca mal prsty aj v troch inkasovaných góloch.,aktualizované

Čerepovec zvíťazil v Nižnom Novgorode a pretrhol sériu troch prehier

V tabuľke Západnej konferencie patrí hokejistom Severstaľu Čerepovec 7. priečka.,aktualizované

Skalica v Bratislave triumfovala nad "dvadsiatkou" 3:2

Skaličania sa od úvodu "zahryzli" do svojho súpera, o víťazný gól sa v 48. minúte postaral Tomáš Nechala.

Novinky z KHL: Kudroč opúšťa Avangard Omsk, Mezeia v Záhrebe nechcú

Kudroč ukončil kontrakt po vzájomnej dohode s vedením klubu, Mezeiovi nepredĺžili zmluvu.,aktualizované

Do útoku HC Slovan sa vracia navrátilec Kudrna

Tréneri Slovana budú môcť v ďalších zápasoch rátať už aj s dvojicou Johan Backlund, Václav Nedorost.