Hokej

Klub NY Rangers už má nového kapitána

Jazdci boli bez kapitána od konca základnej časti minulej sezóny, keď vymenili Ryana Callahana do Tampy Bay.

Hrivík neprešiel záverečným sitom v NY Rangers, sezónu začne na farme

Na svoju šancu teraz bude čakať v Hartforde, za ktorý v minulej sezóne odohral 74 stretnutí so ziskom 27 bodov za 13 gólov a 14 asistencií.

Bombardér Wolski prepísal knihu rekordov KHL

Poľsko-kanadský útočník Wojtech Wolski nastrieľal najrýchlejší hetrik súťaže.

Daňo si vybojoval miesto v prvom tíme Columbusu: Sen je skutočnosťou

Zatiaľ nie je isté, či sa dostane do zostavy v úvodnom zápase nového ročníka v noci na piatok proti Bufalu.

Belasí odchádzajú z ľadu SKA Petrohrad s debaklom 7:2

Hokejisti Slovana Bratislava nedokázali zastaviť gólový uragán SKA v druhej a tretej tretine, v ktorých dostali dovedna šesť gólov a strelili iba dva. Ponúkame vám videá z jednotlivých gólových akcií.,aktualizované

Slováci v KHL mlčali, presadil sa iba Baranka, Slovan však vyhorel

Čerepovec vyhral v Novokuznecku vysoko 7:3 a upevnil si pozíciu na 6. mieste Západnej konferencie.

Peter Budaj po deviatich rokoch mieri na farmu

Bez dvoch dní to bude presne deväť rokov, keď banskobystrický odchovanec debutoval v NHL za Colorado Avalanche.,aktualizované

Slovanista Janus je vysoko v Top-10 brankárskych zákrokov týždňa v KHL

Za zásah v zápase s Dinamom Riga si brankár Slovana Bratislava Jaroslav Janus vyslúžil štvrté miesto v rebríčku najkrajších zákrokov brankárov v uplynulom týždni.

Washington porazil v príprave Carolinu

Slovenský obranca Andrej Sekera si pripísal v drese hostí dve mínusky.

Marinčin si neudržal miesto v prvom tíme Edmontonu, smeruje na farmu

Pred Marinčinom dostali prednosť v defenzíve olejárov Darnell Nurse, Oscar Klefbom i Brad Hunt.

Budaj sa sťahuje z Montrealu do Winnipegu, tandem vytvorí s Pavelcom

Slovenský brankár doplatil na pretlak kvalitných brankárov v tíme Canadiens.,aktualizované

Žilina ukončila šnúru prehier, zo Skalice si odváža tri body

V dôležitom zápase dvoch posledných tímov extraligovej tabuľky si brankár Žiliny udržal čisté konto.

Piešťany zdolali Martin, hetrikom sa blysol Pašek

Martin prehral štvrtý zápas v rade .

Košice preťali víťaznú sériu Trenčína, vyhrali tesne 1:0

O jediný gól zápasu, v ktorom dominovali obaja brankári, sa v 45. minúte postaral Peter Bartoš.

Nitra doma nezaváhala, Poprad porazila 4:3