Quantcast
< sekcia Import

Ako zvíťaziť nad erektilnou dysfunkciou

Foto: Proerecta

V súčasnosti trpí rôznymi stupňami erektilnej dysfunkcie až 40 % mužov po 40-ke. Až tri štvrtiny z nich ignorujú príznaky tohto problému a nesnaží sa problém riešiť.

Bratislava 25. júna (OTS) - Poruchy erekcie spôsobujú fyziologické, ale aj psychologické vplyvy. K ich odstráneniu často pomôžu aj kvalitné prírodné výživové doplnky, akým je novinka na trhu Proerecta.

Viaceré medzinárodné odborné štúdie potvrdili šesť dôvodov, ktoré zhoršujú erekciu. Patria sem srdcovocievne ochorenia, cukrovka, obezita, fajčenie, konzumácia alkoholu a dokonca aj nosenie mobilného telefónu vo vrecku nohavíc. Z psychologického hľadiska má na erekciu negatívny vplyv najmä stres, či už z práce alebo prázdnej peňaženky. Zárukou zdravej erekcie je fyzická aj psychická kondícia muža.

Ako odstrániť erektilnú dysfunkciu?
Pozrite sa na svoj život a odstráňte z neho všetky negatívne vplyvy na erekciu. Pri závažnejších zdravotných komplikáciách (cukrovka, kardiovaskulárne ochorenia) počúvajte rady lekára, ktorý vaše ochorenie udrží pod kontrolou. Ak zažívate stres, relaxujte a upokojte sa. Vyhýbajte sa alkoholu, fajčeniu, omamným látkam, ale aj mäkkým drogám. Tie celú situáciu len zhoršia. Ak trpíte nadváhou či obezitou, začnite sa zdravšie stravovať a zaraďte do svojho života pravidelný pohyb. Celý proces nápravy zdravej erekcie môžete podporiť aj užívaním kvalitného výživového doplnku na podporu erekcie.
Prírodný výživový doplnok Proerecta
Foto: Proerecta

Ktorý výživový doplnok môže byť ten pravý?
Aj medzi výživovými doplnkami na erekciu musíte starostlivo vyberať. Český produkt s nemeckou receptúrou Proerecta obsahuje kvalitné prírodné zložky, medzi ktoré patrí extrakt Ženšenu, Tribulus Terrestris, Citrulín a extrakt Kakaovníku. Extrakt z koreňa ženšenu má za úlohu optimalizovať mužské sexuálne funkcie a chrániť ich pred oslabením. Podporuje prekrvenie organizmu, vrátane penisu, čím prispieva k pevnej erekcii a telesnej vitalite. Zároveň chráni pred vyčerpaním a stratou imunity. Viac informácií o produkte Proerecta získate na webe proerecta.com, prípadne v recenzii https://www.lepsia-erekcia.sk/proerecta/. Užívanie doplnku stravy pre podporu erekcie vám však skutočne pomôže iba vtedy, ak ho budete užívať so zreteľom na zmenu života. Zmenu, ktorá eliminuje negatívne vplyvy na erekciu. Viac informácií o erekcii ako takej získate na webových stránkach www.lepsia-erekcia.sk alebo na www.erekce.cz.