Nedela 19. máj 2024Meniny má Gertrúda
< sekcia Import

Gregušova Minnesota nepostúpila do finále play off MLS

Futbalisti Minnesoty United Ján Greguš (druhý zľava), Ethan Finlay (druhý sprava) a hráč Seattlu Nouhou bojujú o loptu vo finále play off Západnej konferencie MLS Seattle Sounders - Minnesota United v Seattli v pondelok 7. decembra 2020. Foto: TASR/AP

Minnesota viedla v 67. minúte 2:0 po góloch Emanuela Reynosa a Bakayeho Dibassyho, no domáci dokázali v záverečnej štvrťhodine otočiť.

Washington 8. decembra (TASR) – Slovenský futbalový reprezentant Ján Greguš nezabojuje o prestížny MLS Cup. Jeho Minnesota United prehrala v noci na utorok vo finále Západnej konferencie play off zámorskej MLS so Seattlom Sounders tesne 2:3.

Greguš odohral za hostí celé stretnutie. Jeho Minnesota viedla v 67. minúte 2:0 po góloch Emanuela Reynosa a Bakayeho Dibassyho, no domáci dokázali v záverečnej štvrťhodine otočiť a tešil sa z postupu do finále play off. Seattle sa v ňom stretne s Columbusom Crew, ktorý vo Východnej konferencii vyradil New England Revolution 1:0.