< sekcia Import

Obávaný porotca Simon Cowell si pri skúšaní bicykla poranil chrbát

Simon Cowell Foto: TASR/AP

Anglický herec, producent a porotca Simon Cowell v roku 2002 založil spoločnosť SYCOtv, ktorá vytvorila televízne súťaže American Inventor, America's Got Talent a X-Factor.

Malibu 10. augusta (TASR) - Britský herec a producent Simon Cowell, ktorý je porotcom v mnohých talentových súťažiach a patrí v nich k tým najprísnejším, pre zranenie chrbta vynechá úvodnú časť živých prenosov súťaže America's Got Talent. Informovala o tom v nedeľu agentúra AP.

Cowell sa zranil v sobotu, keď na dvore svojho domu v Malibu skúšal nový elektrický bicykel. Pri páde z neho si vážne poranil chrbát. So zranením ho previezli do nemocnice, kde sa podrobil vyšetreniam a podľa televízie NBC aj chirurgickému zákroku.

Cowell tak bude chýbať pri začiatku vysielania živých prenosov America's Got Talent, ktoré televízia NBC začne uvádzať v utorok a stredu. Okrem Cowella sú v porote aj Heidi Klum, Howie Mandel a Sofia Vergara. Hostiteľom večera je Terry Crews.

Anglický herec, producent a porotca Simon Cowell v roku 2002 založil spoločnosť SYCOtv, ktorá vytvorila televízne súťaže American Inventor, America's Got Talent a X-Factor. Bol aj porotcom v súťažiach Britain's Got Talent, či American Idol.