< sekcia KHL

KHL: Bakoš by mal zamieriť z Admiralu Vladivostok do Spartaka Moskva

Na snímke slovenský hokejista Martin Bakoš, archívna foto. Foto: TASR - Martin Baumann

Bakoš patrí medzi hlavných ofenzívnych ťahúňov Admiralu, v 61 tohtosezónnych zápasoch nazbieral 42 bodov za 19 gólov a 23 asistencií, vďaka čomu ovládol tímovú produktivitu.

Moskva 23. marca (TASR) - Slovenský hokejista Martin Bakoš by mal zamieriť z Admiralu Vladivostok do konkurenčného klubu KHL Spartak Moskva. Uviedla to na základe dobre informovaného zdroja agentúra RIA Novosti, podľa ktorej by mal Bakoš spolu s českým útočníkom Lukášom Radilom v nasledujúcej sezóne nahradiť v moskovskom tíme lotyšské duo Martinš Karsums - Kaspars Daugavinš. Platný kontrakt so Spartakom na sezónu 2020/2021 má aj slovenský brankár Július Hudáček.

Bakoš patrí medzi hlavných ofenzívnych ťahúňov Admiralu, v 61 tohtosezónnych zápasoch nazbieral 42 bodov za 19 gólov a 23 asistencií, vďaka čomu ovládol tímovú produktivitu. Dvadsaťdeväťročný útočník v minulosti hral KHL aj v drese Slovana Bratislava, Červenej hviezdy Kchun-lun či HK Soči, okrem toho pôsobil v Skalici, v tíme AHL Providence Bruins či v Liberci. Klub z Vladivostoku nedokázal v tejto sezóne postúpiť do play off, v tabuľke Východnej konferencie skončil na poslednom 12. mieste so ziskom 56 bodov.