< sekcia KHL

KHL: V Rusku obmedzili počet divákov na zápasoch na 5 tisíc

Potýčka hráčov moskovského CSKA a petrohradského SKA v prvom semifinálovom zápase Západnej konferencie KHL CSKA Moskva - SKA Petrohrad v Moskve 28. marca 2019. CSKA zvíťazilo 2:1. Foto: FOTO TASR/AP

Po zverejnení vyhlášky zastavil predaj vstupeniek na 2. kolo play off klub CSKA Moskva.

Moskva 11. marca (TASR) - Moskovské kluby v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa musia po utorku vyrovnať s novým nariadením. Primátor Moskvy Sergej Sobianin obmedzil účasť na športových podujatiach na 5000 fanúšikov. Informoval o tom portál championat.com.

Po zverejnení vyhlášky zastavil predaj vstupeniek na 2. kolo play off klub CSKA Moskva. Ten v 1. kole vyradil Nižnij Novgorod 4:0 na zápasy. "Nemá význam znepokojovať sa. Len čo vykonáme zmeny v programe predaja lístkov, budete si môcť znova kúpiť vstupenky na zápasy svojho obľúbeného tímu,“ uviedla oficiálna webová stránka CSKA.

V Rusku dosiaľ potvrdili 20 prípadov nákazy novým koronavírusom napriek tomu, že vláda pristúpila k nevídaným bezpečnostným opatreniam s cieľom mať šírenie koronavírusu pod kontrolou vrátane uzatvorenia hranice s Čínou a zákazu vstupu osôb prichádzajúcich z Iránu a Južnej Kórei.

Počet smrteľných obetí SARS-CoV-2 sa podľa údajov "Coronavirus COVID-19 Global Cases by Johns Hopkins CSSE" celosvetovo k stredajšiemu popoludniu zvýšil na 4373, v 118 krajinách/regiónoch sveta ho diagnostikovali u 121.545 osôb.