Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Piatok 5. december 2025Meniny má Oto
< sekcia KHL

Pánik prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Lokomotivu v Čerepovci

Na archívnej snímke Richard Pánik. Foto: TASR - František Iván

Tridsaťštyriročný slovenský krídelník zažil druhý dvojbodový zápas za sebou, celkovo má v prebiehajúcej sezóne na konte deväť bodov (4+5) v 23 dueloch KHL.

Čerepovec 4. marca (TASR) - Slovenský hokejista Richard Pánik prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Lokomotivu Jaroslavľ na ľade Severstaľu Čerepovec 5:0 v utorkovom zápase KHL. V 25. minúte zvýšil na 2:0 pre hostí a v samom závere prihral na gól Kanaďanovi Byronovi Froesemu, ktorý uzavrel skóre.

Tridsaťštyriročný slovenský krídelník zažil druhý dvojbodový zápas za sebou, celkovo má v prebiehajúcej sezóne na konte deväť bodov (4+5) v 23 dueloch KHL. Z víťazstva Lokomotivu sa tešil aj obranca Martin Gernát, za Čerepovec nastúpil útočník Adam Liška.