< sekcia KHL

KHL: Kapitán Nižnekamsku Zacharčuk zrejme zavinil nehodu a ušiel

Na snímke vľavo Stepan Zacharčuk a vpravo Juraj Mikúš (Slovan) počas hokejového stretnutia KHL v Bratislave. Foto: TASR/Pavel Neubauer

Auto neskôr našli na parkovisku, podľa vyšetrovania patrí Zacharčukovi. Samotný hráč sa zatiaľ nevyjadril k tomu, čo sa stalo.

Nižnekamsk 20. januára (TASR) - Ruský hokejista Stepan Zacharčuk z Neftechimiku Nižknekamsk zrejme spôsobil dopravnú nehodu a ušiel. Podľa informácií portálu championat.com našla polícia na mieste nehody jeho auto, vodič v ňom však nebol.

Podľa záznamov z kamery automobil značky Toyota Land Cruiser 200 narazil do iného vozidla, potom narazil do semaforu a cez prechod pre chodcov vyletel na obrubník. Z miesta nehody vinník následne utiekol.

Auto neskôr našli na parkovisku, podľa vyšetrovania patrí Zacharčukovi. Samotný hráč sa zatiaľ nevyjadril k tomu, čo sa stalo. Riaditeľ klubu Igor Larionov uviedol, že sa vyjadrí neskôr. Zacharčuk je v tejto sezóne kapitán Nižnekamsku, v 41 zápasoch zatiaľ nazbieral 12 bodov za 4 góly a 8 asistencií.