Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

KHL

KHL: Profiliga oficiálne potvrdila neudelenie titulu

KHL pre pandémiu koronavírusu 25. marca ukončila ročník pred štartom semifinále konferencií. Ešte krátko predtým odstúpili z play off fínsky Jokerit Helsinki a Barys Nursultan z Kazachstanu.

KHL: Kluby môžu minúť na platy hráčov maximálne 11,3 milióna eur

Na minulotýždňovom stretnutí zástupcov jednotlivých klubov sa rokovalo o návrhu, aby bola horná hranica platov 16,33 milióna dolárov , vedenie KHL s ním však nesúhlasilo.

Český útočník Abdula podpísal ročnú zmluvu so Severstaľu Čerepovec

V predčasne ukončenej sezóne získal v drese Slovana Bratislava 62 bodov (23 gólov a 29 asistencií) v 53 zápasoch.

KHL: Chipchura nebude pokračovať v Čerepovci

Na Slovensku je známy z pôsobenia v Slovane Bratislava, kde odohral dve sezóny v rokoch 2016/2017 a 2018/2019.

KHL: Český útočník Jaškin predĺžil zmluvu s Dinamom Moskva

Predtým pôsobil od sezóny 2012/2013 v NHL v dresoch St. Louis a Washingtonu.

KHL: Bakoš zamieril z Vladivostoku do Spartaku Moskva

V Spartaku už pôsobí aj slovenský brankár Július Hudáček, ktorý má zmluvu aj pre sezónu 2020/2021.

Jindřich Abdul bude v nasledujúcej sezóne obliekať dres Čerepovca

V predčasne ukončenej sezóne získal Abdul v drese Slovana Bratislava 62 bodov v 53 zápasoch.

Český útočník Abdul mieri do KHL: Ponuka, ktorá sa neodmieta

Dvadsaťštyriročný útočník pôsobil v uplynulých troch sezónach v slovenskej Tipsport lige.

Paršin by sa po krátkom pôsobení v Košiciach mal vrátiť do KHL

V drese "oceliarov" odohral 9 zápasov s bilanciou 3+1, za Metallurg nazbieral 15 bodov (10+5).

Útočník Edmontonu Cave má za sebou operáciu, stále je v umelom spánku

Jeho rodina žiada fanúšikov, aby na neho neprestali myslieť a modliť sa.

KHL: Čajkovský je blízko podpisu novej zmluvy s Dinamom Moskva

Michal Čajkovský prišiel do moskovského klubu v priebehu ročníka 2018/2019.

KHL: Kazaň hlási problémy so skladbou tímu na budúcu sezónu

Rafik Jakubov priznal, že sa v čase pandémie koronavírusu nemôže oprieť o podporu hlavného sponzora klubu.

KHL: Chabarovsk prichádza o sponzorov, neprihlási sa do ďalšej sezóny

V Rusku evidovali v piatok ráno o 10.30 SELČ vyše 4000 prípadov ochorenia COVID-19, 34 osôb chorobe podľahlo.

KHL: Vladivostok sa chce v sezóne 2021/2022 opäť vrátiť do súťaže

Admiral oznámil v stredu 1. apríla, že stiahol prihlášku na nadchádzajúcu sezónu.

KHL: Bakošov Vladivostok po siedmich rokoch v súťaži skončil

Admiral pôsobil v KHL od roku 2013 a počas siedmich sezón sa iba trikrát prebojoval do play off, pričom vždy stroskotal už v prvom kole.

Kanadský kouč Lokomotivu Jaroslavľ Pelino je pozitívny na koronavírus

Ochorenie COVID-19 diagnostikovali aj u jeho manželky. Obaja sú momentálne v Kanade pod lekárskym dohľadom.

Sezónu nedohrajú ani v KHL, Gagarinov pohár nebude mať majiteľa

V KHL nedohrajú rozbehnutú vyraďovačku, vedenie súťaže predčasne ukončilo sezónu pred štartom semifinále konferencií. ,aktualizované

KHL: Bakoš by mal zamieriť z Admiralu Vladivostok do Spartaka Moskva

Bakoš patrí medzi hlavných ofenzívnych ťahúňov Admiralu, v 61 tohtosezónnych zápasoch nazbieral 42 bodov za 19 gólov a 23 asistencií, vďaka čomu ovládol tímovú produktivitu.

KHL: Play off nebude pokračovať skôr ako 10. apríla

Vedenie súťaže už v pondelok prerušilo vyraďovaciu fázu na týždeň.

KHL: Vedenie súťaže odložilo pokračovanie play off o týždeň

V Rusku stúpol počet prípadov ochorenia COVID-19 na 93, z krajiny nehlásia žiadne úmrtie.

KHL: Omark vyzval na ukončenie ligy, Krikunov je proti

Verejne ich k tomu vyzval útočník Salavatu Julajev Ufa Linus Omark, tréner Dinama Moskva Vladimír Krikunov je naopak proti.

KHL: Barys Nursultan nebude pokračovať v boji o Gagarinov pohár

V Kazachstane evidovali v pondelok ráno deväť infikovaných osôb a žiadne úmrtie v súvislosti s ochorením COVID-19.

KHL: Barys Nursultan nastúpi na 2. kolo play off, dostal výnimku

Barys by mal prvý zápas 2. kola proti Sibiru Novosibirsk odohrať v utorok 17. marca.

KHL: Fasel je za ukončenie sezóny: Bolo by to spravodlivé

Fasel by mal v utorok vyrieknuť ortieľ nad májovými MS v hokeji vo Švajčiarsku. V utorok kvôli tomu zasadne vedenie IIHF, jej prezident sa deň predtým stretne s predstaviteľmi švajčiarskej vlády.

KHL: Jokerit nenastúpi v play off proti Petrohradu

Jokerit v 1. kole play off vyradil Lokomotiv Jaroslavľ 4:2 na zápasy a v druhom kole mal nastúpiť na prvý zápas 17. marca v Petrohrade.

KHL: Čajkovského Dinamo vyradilo v moskovskom derby Hudáčkov Spartak

V domácom drese chytal Július Hudáček, ktorý predviedol 28 úspešných zákrokov, ale na víťazstvo a vyrovnanie série to nestačilo. ,aktualizované

Ufa zdolala Omsk 4:1 a postúpila do semifinále konferencie

Ufa sa stretne v semifinále konferencie s Ak Bars Kazaň, ktorý vyradil Nfetechimik Nižnekamsk 4:0 na zápasy.,aktualizované

KHL: V Rusku obmedzili počet divákov na zápasoch na 5 tisíc

Po zverejnení vyhlášky zastavil predaj vstupeniek na 2. kolo play off klub CSKA Moskva.

Sibir Novosibirsk postúpil cez Jekaterinburg do 2. kola play off

O triumfe hostí rozhodli gólmi Dmitrij Sajustov a Jevgenij Česalin.,aktualizované

KHL: Salavat zvíťazil v Omsku a vedie na zápasy

V sérii zvíťazili 4:1 na zápasy a postúpili do semifinále konferencie.

KHL: Čajkovský skóroval, Dinamo Moskva však prehralo na ľade Spartaka

Do bránky domácich sa od úvodu postavil Slovák Július Hudáček, no po dvoch inkasovaných góloch už vo 4. minúte prenechal miesto náhradníkovi Nikitovi Bespalovovi.

Sibir zdolal Jekaterinburg v štvrťfinálovej sérii vedie 3:0

V drese domácich zažiaril fínsky útočník Juuso Puustinen, ktorý strelil hetrik, víťazný gól v 10. minúte predĺženia vsietil Nikita Šaškov.

KHL: Petrohrad si hladko poradil s Podoľskom

Salavat Julajev Ufa vedie nad Omskom tiež 2:1 na zápasy. V treťom stretnutí zdolal Avangard Omsk na vlastnom ľade 6:3.

Sibir vyhral aj druhý zápas v Jekaterinburgu

O jediný gól zápasu sa zaslúžil fínsky útočník Mikael Ruohomaa v 74. minúte. ,aktualizované

KHL: Novosibirsk zvíťazil v dueli 1. kola play off v Jekaterinburgu

V pondelkovom úvodnom zápase štvrťfinále Východnej konferencie zvíťazili na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 2:0.

KHL: Jokerit aj Petrohrad víťazne na úvod 1. kola play off

Omsk si doma poradil s Ufou 5:2 vďaka štyrom presným zásahom v druhej tretine.

KHL: Hráčmi týždňa sú Krasikov, Jordán a Grebenščikov

Najlepším nováčikom týždňa sa stal útočník Lokomotivu Jaroslavľ Alexander Daryin.

KHL: Čajkovský pomohol dvomi asistenciami k triumfu Dinama Moskva

Hráči SKA Petrohrad zvíťazili v derby na ľade CSKA Moskva 4:1 a dostali sa na čelo Západnej konferencie o bod pred svojho utorkového súpera.

KHL: Barys vyhral na ľade Amdiralu v pondelňajšom zápase

Amur Chabarovsk prehral s Neftechimikom Nižnekamsk po predĺžení.

KHL: Hokejisti Neftechimiku Nižnekamsk deklasovali Amur Chabarovsk

V drese hostí sa hetrikom blysol fínsky útočník Jonas Enlund.