Utorok 30. apríl 2024Meniny má Anastázia

KHL

KHL: Bakoš dvoma asistenciami prispel k víťazstvu Vladivostoka

V tejto sezóne nazbieral 41 bodov (18+23) a v tabuľke kanadského bodovania súťaže je na 15. mieste.

KHL: Amur Chabarovsk - Dinamo Riga pp a sn vo štvrtkovom zápase

Amur Chabarovsk - Dinamo Riga 1:2 pp a sn.

Rige nestačil gól Ďalogu, s Dinamom Moskva prehrala 6:7 po predĺžení

Riga doma prehrala s Dinamom Moskva 6:7 po predĺžení, hoci po prvej tretine viedla 5:2.

Novým prezidentom KHL sa stal Alexej Morozov

Alexej Morozov odohral za Pittsburgh Penguins 451 zápasov v rokoch 1997-2004 a má aj striebro z olympiády v Nagane 1998.

KHL: Sibir Novosibirsk podľahli HK Soči 2:3

Hráči HK Soči vyhrali na ľade Sibiru Novosibirsk 3:2 po nájazdoch, keď v tretej tretine zmazali dvojgólové manko.

KHL: J. Hudáček potiahol Spartak k výhre nad Magnitogorskom

Slovenský brankár Július Hudáček priviedol svoj Spartak Moskva k triumfu nad Metallurgom Magnitogorsk 4:2, keď predviedol až 40 úspešných zákrokov.,aktualizované

KHL: Hudáček inkasoval jediný gól, Spartak aj tak padol proti SKA

Neftechimik Nižnekamsk zdolal Severstaľ Čerepovec 6:2 aj vďaka hetriku Zacka Mitchella.,aktualizované

KHL: Admiral Vladivostok prehral s Amurom Chabarovsk

Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk 0:4.

KHL: Bakoš sa zaslúžil o výhru Vladivostoku

Prihral na otvárací zásah Shawna Lalondea v 12. minúte a presadil sa aj v nájazdovom rozstrele.,aktualizované

KHL: Hudáčkov Spartak prehral v moskovskom derby s Dinamom

Slovenského brankára Júliusa Hudáčka vystriedal po štvrtom góle hostí Nikita Bespalov.

KHL: Bakoš s dvoma gólmi a asistenciou potvrdil skvelú produkciu

Dvadsaťdeväťročný útočník potvrdil post najproduktívnejšieho hráč Admiralu. ,aktualizované

KHL: Jensen prispel dvomi gólmi k víťazstvu Metallurgu Magnitogorsk

Lokomotiv Jaroslavľ si poradil s Torpedom Nižnij Novgorod 5:0 a pripísal si tak tretie víťazstvo v rade.

KHL: Bakoš skóroval, na víťazstvo to ale nestačilo

Admiral Vladivostok prehral doma s CSKA Moskva 2:5.,aktualizované

Čajkovský prispel gólom k triumfu Dinama Moskva

Hráči Amuru Chabarovsk zvíťazili nad Salavatom Julajev Ufa 4:2. Zastavili tak sériu prehier, ktorá trvala deväť stretnutí.,aktualizované

KHL: Hudáček vychytal výhru Spartaka nad Kchun-lunom

Tridsaťjedenročný Hudáček išiel do bránky v 27. minúte za stavu 3:1 pre hostí a v ďalšom priebehu pustil za chrbát len jeden puk.

KHL: CSKA Moskva zdolala Sibir Novosibirsk 3:0

Pozrite si sumáre KHL.

Bakoš rozhodol o triumfe Vladivostoku v Rige

V oboch tímoch hrali hlavnú úlohu Slováci. ,aktualizované

KHL: Čajkovský prispel gólom k víťazstvu Dinama Moskva nad Podoľskom

Tri minúty pred koncom duelu jeho Dinama Moskva s Podoľskom zvýšil na 2:1.

KHL: Kapitán Nižnekamsku Zacharčuk zrejme zavinil nehodu a ušiel

Auto neskôr našli na parkovisku, podľa vyšetrovania patrí Zacharčukovi. Samotný hráč sa zatiaľ nevyjadril k tomu, čo sa stalo.

KHL: Výber Bobrovovej divízie s Hudáčkom vyhral finále Zápasu hviezd

V prvom semifinále zvíťazil v moskovskej VTB aréne Výber Bobrovovej divízie v bránke s Hudáčkom nad Výberom Černyševovej divízie 7:4.

KHL: All Star víkend sa v roku 2021 uskutoční v lotyšskej Rige

All Star víkend 2020 sa v sobotu začal v Moskve v aréne Dinama súťažami zručnosti, v nedeľu proti sebe nastúpia výbery jednotlivých divízií.

KHL: Bakošov gól opäť nestačil Vladivostoku na body

Oba tímy sa stretli aj v stredu, Omsk zvíťazil 5:2, Bakoš sa presadil aj v tomto stretnutí.

Začal sa súd so synom brankára Sokolova podozrivým z vraždy

Po incidente sa sám bodol a skončil v nemocnici. V súčasnosti je Sokolov ml. v psychiatrickej liečebni.

KHL: Bakošov gól Vladivostoku nestačil, doma podľahol Omsku

Hokejisti Avangardu Omsk zvíťazili v stredajšom zápase KHL na ľade Admiralu Vladivostok 5:2.

KHL: CSKA Moskva jasne zdolala Dinamo Minsk

Výsledky v utorňajších zápasov KHL.

NHL: Hráčmi týždňa sú Vasilevskij, DeAngelo a Talbot

Prvou hviezdou je Rus Vasilevskij, ktorý si v troch štartoch v hodnotenom období pripísal tri víťazstvá. V dvoch za sebou nasledujúcich dueloch s Arizonou a Philadelphiou zaznamenal čisté kontá.

KHL: Július Hudáček je najlepší brankár uplynulýho týždňa

Najlepším nováčikom týždňa sa stal 20-ročný útočník Dinama Minsk Arťom Anoov. Minulý týždeň si pripísal svoje prvé dva body v KHL.

KHL: Traktor Čeľabinsk prehral s HK Soči 2:3

Hokejisti Admiralu Vladivostok zvíťazili v nedeľnom domácom zápase KHL nad Ak Bars Kazaň 5:1. ,aktualizované

KHL: Kazaň prehrala s Nižnim Novgorodom vo štvrtkovom zápase

Duel piateho Matallurgu Magnitogorsk s predposledným Amurom Chabarovsk priniesol víťazstvo domácich 4:3.

KHL: Jekaterinburg - Novosibirsk po predĺžení

Hokejisti Červenej hviezdy Kchun-lun zvíťazili v utorňajšom zápase KHL na ľade Minsku 5:1. ,aktualizované

KHL: Spartak v bránke s Hudáčkom prehral, Čajkovský asistoval

V nedeľnom zápase hokejovej KHL si Avtomobilist Jekaterinburg poradil na domácom ľade s Neftechimikom Nižnekamsk 3:0. ,aktualizované

KHL: HK Soči - CSKA Moskva 1:7 v sobotňajšom zápase

Hokejisti CSKA Moskva potvrdili post lídra Západnej konferencie KHL sobotňajším hladkým triumfom na ľade.

KHL: Omsk jasne triumfoval, Bakošov gól Admiralu nepomohol

Admiral Vladivostok prehral v Omsku 1:4, keď jeho jediný gól strelil Martin Bakoš.,aktualizované

KHL: Hráčmi mesiaca Kovář, Lehtonen a Starčenko

Kovář priviedol Avtomobilist k siedmim víťazstvám v deviatich decembrových zápasoch, pričom dvakrát si udržal čisté konto.

Bakošov Vladivostok prehral s Chabarovskom

Oba góly hostí strelil Alexander Gorškov. ,aktualizované

KHL: Novosibirsk triumfoval nad Červenou hviezdou Kchun-lun

Výsledky hokejových zápasov KHL. ,aktualizované

Čajkovský prispel gólom k víťazstvu Dinama v derby s CSKA

Hokejisti Amuru Chabarovsk zvíťazili v domácom zápase nad Torpedom Nižnij Novgorod 2:0.

KHL: CSKA Moskva s jasným triumfom, Hudáček si pripísal 24 zákrokov

Július Hudáček odchytal víťazné stretnutie v drese Spartaka Moskva, ktorý doma zdolal Barys Nursultan 3:1.

KHL: Bakoš strelil 10. gól v sezóne a pridal aj 2 asistencie

Dvadsaťdeväťročný útočník najprv v prvej tretine prihral na otvárací zásah Adamovi Almquistovi, v druhom dejstve v oslabení asistoval Markusovi Ljunghovi na víťazný zásah a v 35. minúte zvýšil na 4:0.,aktualizované