KHL

KHL: Chabarovsk zdolal v domácom prostredí Soči

Rozhodujúci gól strelil v polovici záverečnej tretiny Korjagin. ,aktualizované

KHL: Jokerit prehral so Spartakom Moskva, za hostí chytal Hudáček

Slovenský brankár hostí Július Hudáček pustil iba dve strely Petra Regina.,aktualizované

Tréner Chabarovska sa vyhrážal rozhodcovi, klub dostal mastnú pokutu

Guľavcev sa po pondelkovom zápase, v ktorom Amur podľahol Dinamu Moskva 1:5, vyhrážal arbitrovi Gašilovovi, že mu podpáli auto.

KHL: Magnus Pääjärvi sa stal posilou Lokomotivu Jaroslavľ

Dvadsaťosemročný útočník si vlani obliekal dres Ottawy Senators v NHL.

KHL: Červená hviezda Kchun-lun porazil HC Soči, Bondra skóroval

Slovenský obranca Dinama Michal Čajkovský nebodoval.

KHL: Hráčmi týždňa Alikin, Jarullin a McMillan

Za najlepšieho brankára siedmeho týždňa základnej časti KHL vyhlásili Alikina, ktorý priviedol v dvoch zápasoch svoj tím k dvom víťazstvám.

KHL: Magnitogorsk porazil Omsk

Metallurg Magnitogorsk zdolal doma Avantgard Omsk 3:0 a zastavil víťaznú šnúru hostí na čísle štyri.,aktualizované

Bakoš prispel tromi bodmi k výhre Admiralu, skóroval aj Liška

Dvaja Slováci sa predstavili aj v zápase Červená hviezda Kchun-lun – Dinamo Moskva.,aktualizované

KHL: Neftechimik Nižnekamsk porazil SKA Petrohrad

Bakoš v 29. min prihral Švédovi Adamovi Almquistovi, ktorý poslal Admiral do vedenia 3:2. Duel napokon dospel do nájazdov a Slovák nepremenil hneď prvý.

KHL: Vladivostok prehral s Jaroslavľom po nájazdoch, asistencia Bakoša

KHL: ČH Kchun-lun prehral so Severstaľom Čerepovec

Severstaľ Čerepovec zvíťazil na ľade Červenej hviezdy Kchun-lun tesne 2:1 po predĺžení.

KHL: Bakoša z Vladivostoku vyhlásili za najlepšieho útočníka týždňa

Slovenský útočník si v troch zápasoch pripísal päť bodov za tri góly a dve asistencie a svojmu tímu pomohol k trom víťazstvám.

KHL: Moskva si poradila s Ak Bars Kazaň

Domáci prehrali po troch víťazstvách za sebou.

Bakoš skóroval pri výhre Vladivostoku nad Magnitogorskom

Hokejisti Červenej hviezdy Kchun-lun, v zostave so slovenským útočníkom Dávidom Bondrom, zvíťazili nad Neftechimikom Nižnekamsk 2:1 po predĺžení.

KHL: Bondrov Kchun-lun zdolal Nižnekamsk

Hokejisti Červenej hviezdy triumfoévali v tomto súboji až po predĺžení.

KHL: Červená hviezda Kchun-lun porazil Neftechimik Nižnekamsk

O všetkom sa rozhodlo až v poslednej desaťminútovke, 27-ročný rodák z Bratislavy najskôr nahrávkou pomohol zaznamenať Dinamu kontaktný gól na 1:2.,aktualizované

KHL: Hráčmi týždňa sú Kalninš, Larsen, Kaprizov a nováčik Galimov

Lotyšský gólman v službách Jokeritu Helsinki sa minulý týždeň tešil z dvoch víťazstiev a jeho úspešnosť zákrokov bola 96,22 percenta.

KHL: Bakoš s víťazným gólom pri triumfe Vladivostoka nad Nižnekamskom

Víťazný gól strelil v 11. minúte slovenský útočník Martin Bakoš.

KHL: Liška síce tečoval puk do brány Severstaľu, ale prehre nezabránil

V nedeľnom stretnutí hokejovej KHL zvíťazili hráči Barysu Nur-Sultan nad Čerepovcom 5:1.

KHL: Dvadsaťdeväťročný Mnatsjan podľahol rakovine

V máji 2018 podpísal kontrakt na dva roky so Sibirom Novosibirsk, zaň však pre chorobu neodohral ani jeden duel.

KHL: Hudáček vychytal výhru Sparatku Moskva na ľade Víťaza Podoľsk

Hokejisti Dinama Moskva uspeli na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg v zápase KHL. Pri víťazstve moskovského tímu bol aj slovenský obranca Michal Čajkovský, do zápasových štatistík sa nezapísal.

KHL: Bakoš skóroval, Admiral si poradil s Červenou hviezdou

Dvadsaťdeväťročný útočník otvoril na začiatku druhej tretiny skóre, keď si od zadného mantinelu nakorčuľoval pred bránku, pritom sa zbavil súperovho obrancu a bekhendom zavesil pod hornú žŕdku.,aktualizované

KHL: CSKA Moskva prehrala s Viťaz Podoľsk

Hokejisti Viťazu Podoľsk triumfovali na ľade CSKA Moskva 2:1 a posunuli sa na čelo Západnej konferencie i celej súťaže.

KHL: Červená hviezda s Bondrom prehrala v Chabarovsku

Amur po biednom vstupe do sezóny dosiahol tretie víťazstvo v štyroch zápasoch.

Ak Bars Kazaň zvíťazil nad SKA Petrohrad, vedie východnú konferenciu

Hokejisti Admiralu Vladivostok v zostave so slovenským krídelníkom Martinom Bakošom prehrali so Sibirom Novosibirsk 1:2.

Nižnij Novgorod si poradil so Soči

Torpedo Nižnij Novgorod si v druhom zápase poradilo s HK Soči 4:1.

Čerepovec s Liškom zdolal Dinamo Minsk

Na krídle prvej formácie odohral duel aj slovenský reprezentant Adam Liška, k svojim doterajším trom bodom však ďalší nepridal. ,aktualizované

KHL: Severstaľ Čerepovec vyhral nad Dinamom Riga, Liška strelil gól

Severstaľ Čerepovec si poradil s Dinamom Riga 6:1. O druhý gól domácich sa postaral slovenský útočník Adam Liška.,aktualizované

KHL: Sibir Novosibirsk zvíťazil nad Ak Bars Kazaň v pondelkovom zápase

Z hetriku sa v domácom drese tešil útočník Danil Romancev.,aktualizované

KHL: Hráčmi týždňa sú Melničuk, Jeřábek a Siomin

Najlepším nováčikom týždňa sa stal 20-ročný Arťom Galimov, útočník AK Bars Kazaň strelil v zápase proti Severstaľu Čerepovec svoj premiérový gól v KHL.

Dinamo Minsk vysoko zdolalo Jokerit Helsinki

Dinamo Minsk zdolalo Jokerit Helsinki hladko 5:0 a po nevydarenom úvode sezóny zvíťazilo v treťom stretnutí za sebou.

KHL: Minsk zvíťazil vďaka gólu v poslednej minúte

Víťazstvo domácich 1:0 zabezpečil až v poslednej minúte predĺženia kanadský obranca Marc-Andre Gragnani.,aktualizované

KHL: Liška skóroval, no jeho Čerepovec prehral v Kazani

Prehrali o jeden gól.

KHL: Hráčmi týždňa sú Kovář, Virtanen a Bikmullin

Najlepším brankárom druhého týždňa sezóny 2019/2020 sa stal Čech Kovář, ktorý priviedol svoj tím k dvom víťazstvám.

Lokomotiv s jednoznačným triumfom v KHL, tím Dinamo Riga utŕžil prehru

Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ zvíťazili vo štvrtkovom zápase nad Dinamom Moskva 5:2. ,aktualizované

KHL: Bakoš strelil víťazný gól Admiralu v zápase s Čeľabinskom

Dvadsaťdeväťročný útočník strelil v 32. minúte za stavu 1:0 druhý gól domácich, ktorý bol v konečnom dôsledku víťazný.

Červená hviezda Kchun-lun prehrala s kazašským NurSultan

Víťazný gól zaznamenal v 48. minúte Nikita Michajlis.,aktualizované

Spartak Moskva prehral s Dinamom Minsk

Čínsky zástupca Červená hviezda Kchun-lun zdolal v Šanghaji Barys Nursultan 1:0, jediný gól duelu strelil v 29. minúte kanadský útočník Ethan Werek.

Ufa zdolala Novosibirsk

Svoje prvé víťazstvo v aktuálnej sezóne dnes zaknihovali hokejisti Traktoru Čeľabinsk, ktorí uspeli na ľade Amuru Chabarovsk 2:1 po predĺžení.    ,aktualizované

Magnitogorsk vymenil trénera už po treťom zápase

Magnitogorsk má po troch odohraných zápasoch bilanciu jedno víťazstvo a dve prehry.