KHL

Obhajca trofeje v KHL krok od vypadnutia, Čajkovský s asistenciou

Ďalší Slovák Martin Bakoš sa v drese Soči v súboji s Lokomotivom Jaroslavľ bodov nepresadil.

KHL: Hudáček vychytal druhý triumf Spartaka Moskva v Petrohrade

CSKA Moskva vyhral nad Viťazom Podoľsk 6:2 a triumfoval aj v druhom vzájomnom dueli. ,aktualizované

KHL: Čajkovský asistoval pri víťazstve Dinama Moskva

V Západnej konferencii sa ujali hráči Lokomotivu Jaroslavľ vedenia 2:0 v sérii nad HK Soči so slovenským útočníkom Martinom Bakošom, keď doma zvíťazili 3:0.

KHL: Hudáček sa blysol shutoutom pri výhre Spartaka Moskva

Slovenský brankár si na konto pripísal 30 úspešných zákrokov a Spartak sa ujal vedenia v sérii.

KHL: Čajkovského Dinamo Moskva uspelo v Helsinkách

Lokomotiv Jaroslavľ zdolal v Západnej konferencii doma Soči 4:3 po predĺžení, v drese hostí absolvoval duel útočník Martin Bakoš.

KHL: Hráčmi týždňa sú Barulin, Barabanov a Jordán

Barabanov si poctu vyslúžil za tri góly a asistenciu v troch víťazných dueloch.

KHL: Hudáčkov Spartak Moskva vo vyraďovačke proti Petrohradu

Útočník Martin Bakoš a jeho HK Soči bude o postup bojovať s Lokomotivom Jaroslavľ.

Slovan nedokázal v Soči skórovať, prehral tak posledný zápas sezóny

Správu aktualizujeme. ,aktualizované

Čajkovský s asistenciou pri výhre Dinama Moskva nad Novgorodom

Spartak Moskva s Júliusom Hudáčkom v bráne prehral na ľade Čerepovca.

KHL: Slovan dostal debakel aj na ľade Jokeritu Helsinki

Slovanisti absolvovali duel s jediným brankárom. Jakuba Štěpánka, ktorý dostal dištanc na päť zápasov za inzultáciu rozhodcu v pondelkovom zápase v Rige, nahradil len osemnásťročný Michal Vojvoda.,aktualizované

KHL: Bakoš skóroval pri víťazstve Soči nad Spartakom Moskva

Amur Chabarovsk zvíťazil na domácom ľade nad Barysom Astana 2:0.

KHL: Štěpánek dostal za inzultáciu rozhodcu päťzápasový dištanc

Incident sa stal v 43. minúte pondelkového stretnutia na ľade Dinama Riga (0:5) a 32-ročný Čech okamžite inkasoval trest do konca zápasu.

KHL: Slovan utŕžil v Rige ďalší debakel

Slovan má na konte 33 bodov, pričom už inkasoval 204 gólov - suverénne najviac spomedzi všetkých tímov. ,aktualizované

KHL: Spartak Moskva s Hudáčkom v bránke prehral na ľade Jokeritu

Dve kolá pred koncom základnej časti zvíťazil líder Východnej konferencie Avtomobilist Jekaterinburg nad desiatym Neftechimikom Nižnekamsk 5:3.

KHL: Amur Chabarovsk porazil Kchun-lun Červená hviezda

V ďalšom zápase KHL zvíťazil Admiral Vladivostok nad Barysom Astana 2:1.

KHL: Slovan ukončil kontrakt s Gelinasom, Kanaďan dohrá v Rögle

Gelinas je s 15 bodmi najproduktívnejším obrancom Slovana, sezónu by mal dohrať vo švédskom Rögle.

Slovan v KHL podľahol CSKA Moskva

"Belasí" odohrajú aj zvyšné tri stretnutia ročníka na ľade súperov, postupne nastúpia proti Dinamu Riga (18. februára), Jokeritu Helsinki (20. februára) a HK Soči (22. februára). ,aktualizované

KHL: Červený dohrá sezónu vo švédskom tíme Brynäs IF

Skúsený útočník doposiaľ pôsobil v Slovane Bratislava.

Országh chce tráviť čas s rodinou, do reprezentácie nepríde

O tom, čo chystá tréner Slovanu Bratislava po skončení sezóny, informoval už generálneho manažéra slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslava Šatana.

KHL: Slovan pravdepodobne opustí Červený a jeden obranca

Rudolf Červený pravdepodobne využije prestupový termín vo Švédsku, ktorý končí 15. februára.

KHL: Slovan otočil zápas s Minskom a zvíťazil

Nad Dinamom Minsk v stredu zvíťazili 3:2, hoci prehrávali už 0:2.,aktualizované

KHL: Dinamo Moskva s Čajkovským zdolalo Jokerit Helsinki

Líder ligy CSKA Moskva uspel na ľade Ak Bars Kazaň 3:2 a pripísal si už šieste víťazstvo za sebou.

KHL: Slovan Bratislava podľahol lídrovi súťaže CSKA Moskva

Zverencom Vladimíra Országha patrí v tabuľke Západnej konferencie posledné 12. miesto a so ziskom 31 bodov sú zároveň na chvoste celej súťaže.,aktualizované

KHL: Bakoš rozhodol v predĺžení o triumfe Soči nad Podoľskom

Neftechimik Nižnekamsk sa zo všetkých síl pokúša o play off. V boji o vyraďovaciu fázu zvíťazili jeho hráči 3:1 na ľade Traktoru Čeljabinsk.

KHL: Hudáček inkasoval len raz pri výhre Spartaka Moskva nad Soči

V tíme hostí, na ktorých čaká ešte tuhý boj o účasť v play off, si bod za asistenciu pripísal útočník Martin Bakoš.

KHL: Slovan zdolal Rigu a pripísal si druhý triumf za sebou

Belasí sa vo štvrtom zápase v rámci päťzápasovej domácej série predstavia v pondelok 11. februára proti CSKA Moskva.,aktualizované

Bakoš si pripísal dva body, no jeho Soči Jaroslavľu podľahlo

Prvý gól domácich v zápase Soči s Lokomotivom Jaroslavľ strelil v 47. minúte slovenský útočník Martin Bakoš, ktorého strela sa do siete odrazila od pravej žrde.

KHL: Po sezóne opustí ligu jeden tím, Slovan nie je v ohrození

Liga po skončení každej sezóny hodnotí kluby po viacerých stránkach.

KHL: CSKA Moskva porazila Severstaľ Čerepovec 0:4 v sobotňajšom zápase

Výsledky sobotňajších zápasov v KHL.,aktualizované

KHL: Slovan možno v polovici februára opustia jeden až dvaja hráči

K 31. januáru, kedy skončili prestupové termíny na Slovensku a v Čechách, opustili klub brankár Marek Čiliak a útočníci Patrik Lamper a Mário Lunter.

KHL: Slovan zastavil sériu 10 prehier

V zápase, ktorý Slovan venoval deťom, začali lepšie hostia. Od úvodu boli strelecky aktívnejší, no prvý vážnejší zákrok si v 9. minúte po peknej individuálnej akcii Červeného pripísal Barulin.

Čiliak zo Slovana do Brna, Lamper s Lunterom posilnia Banskú Bystricu

Čiliak sa tak vráti do známeho prostredia, Brnu v uplynulých dvoch sezónach pomohol k majstrovskému titulu.

KHL: Čajkovský pomohol asistenciou k výhre Dinama Moskva nad Rigou

Slovenský obranca si pripísal asistenciu.

KHL: Hráčmi týždňa sú Konovalov, Svedberg a Butuzov

Viktor Svedberg zaznamenal pozitívne hodnotenie vo všetkých zápasoch minulého týždňa. Pripísal si 6 plusiek a rovnaký počet zblokovaných striel.

KHL: Slovan prehral desiaty zápas v sérii, doma podľahol Minsku

Belasí zostávajú na chvoste Západnej konferencie i celej súťaže. V druhom dueli päťzápasovej šnúry na domácom ľade nastúpia vo štvrtok 31. januára proti HK Soči.,aktualizované

KHL: Hudáček nezabránil prehre Spartaku Moskva v derby s Dinamom

Avtomobilist Jekaterinburg zasa zvíťazil v Nižnekamsku 3:0.

KHL: Slovan prehral deviaty zápas v sérii, Lokomotiv ho rozdrvil 7:0

So ziskom 27 bodov zostávajú belasí na chvoste Západnej konferencie i celej súťaže. Najbližšie ich čaká päťzápasová šnúra na domácom klzisku.,aktualizované

KHL: Slovan natiahol sériu prehier, v Rige podľahol Dinamu 2:3

Zverenci Vladimíra Országha v kalendárnom roku 2019 ešte nezískali ani bod, celkovo to bola pre nich ôsma prehra v sérii.,aktualizované

KHL: Lokomotiv Jaroslavľ triumfoval nad Moskvou

Lokomotiv Jaroslavľ triufmoval doma nad CSKA Moskva 2:1 a súpera pripravil o štvorzápasovú víťaznú sériu.

KHL: Za hviezdy týždňa vyhlásili Demčenka, Arzamasceva a Makejeva

Brankár Demčenko mal za hodnotené obdobie úspešnosť zákrokov 96,88 percenta, v dvoch dueloch inkasoval jeden gól.