KHL

Ališauskas odchádza zo Slovana Bratislava naspäť do Dinama Riga

Ališauskas odohral v ročníku 2020/2021 celkovo 57 zápasov v drese "belasých" v slovenskej Tipos extralige.

KHL: Hrivík podpísal zmluvu s Torpedom Nižnij Novgorod

Hrivík si KHL vyskúšal v sezóne 2018/2019 v drese Víťaza Podoľsk. V 26 zápasoch dosiahol bilanciu 8 gólov a 7 asistencií.,aktualizované

KHL: Víťaz Gagarinovho pohára z Omska získal práva na Petra Cehlárika

Výmenou za práva na Cehlárika získal Lokomotiv práva na obrancu Kodieho Currana.

Bakoš bude hrať za Soči, na odchode zo Spartaka Moskva je aj Hudáček

Tridsaťjedenročný Bakoš už v Soči pôsobil v sezóne 2018/2019. V 22 zápasoch základnej časti nazbieral 7 gólov a 8 asistencií, v šiestich zápasoch play off pridal jeden gól.

KHL: Omsk rozviazal zmluvu s Kovaľčukom, ruský útočník smeruje do NHL

Stalo sa tak len dva dni po tom, ako Kovaľčuk vo funkcii kapitána získal s Omskom Gagarinov pohár v KHL.

Omsk zdolal v 6. zápase CSKA Moskva a získal Gagarinov pohár

O premiérovom triumfe Omska v KHL rozhodol v závere prvej tretine Sergej Tolčinskij, pre ktorého to bol šiesty gól a dvadsiaty bod v play off,aktualizované

Omsk vyrovnal stav finálovej série s CSKA Moskva na 2:2 na zápasy

Sekundu pred koncom riadneho hracieho času síce poslal duel do predĺženia hosťujúci Mat Robinson, ale v 66. minúte rozhodol o triumfe domácich Pavel Dedunov.

KHL: CSKA uspel v Omsku

Vo štvrtkovom treťom zápase zvíťazili na ľade Omsku 2:1.

KHL: Spartak Moskva mení halu

Od novej sezóny bude klub hrať v inej hale v hlavnom meste.

KHL: Omsk vyhral v siedmom zápase na ľade Kazane a je vo finále

Kazaň sa v boji o Gagarinov pohár stretne s víťazom základnej časti CSKA Moskva, séria odštartuje v nedeľu.

KHL: Kazaň si vynútila si 7. duel finále Východnej konferencie

V utorňajšom šiestom stretnutí zvíťazili na ľade Avangardu Omsk vďaka dvom gólom Kirilla Petrova.

KHL: CSKA Moskva sú prvými finalistami, vyhrali sériu s Petrohradom

Víťaz základnej časti zabojuje o Gagarinov pohár proti postupujúcemu zo súboja medzi Avangardom Omsk a Ak Bars Kazaň.

Petrohrad znížil stav série finále Západnej konferencie

Vo štvrtom finálovom súboji Západnej konferencie si poradili na domácom ľade s CSKA Moskva 3:1 a znížili stav série na 1:3.

Tréner Čechov Pešán nominoval na druhý kemp päticu z KHL

S kádrom sa začne pripravovať trojica hráčov z Chabarovska – obranca Dominik Mašín s Michaelom Jordánom a útočník Hynek Zohorna.

V KHL zdolal SKA Petrohrad Dinamo Moskvu

Petrohrad vyhral tesne 1:0 a vyrovnal stav série na 1:1.

KHL: Čajkovský s gólom a asistenciou prispel k výhre Dinama

Dvadsaťosemročný obranca v 12. minúte pri presilovke otvoril skóre duelu a v 45. prihral na tretí gól Oscarovi Lindbergovi.

KHL: Jaroslavľ na úvod semifinále play off prekvapil

Hráči Kazane si na úvod semifinálovej série Východnej konferencie poradili doma s Ufou 4:1.

Ufa postúpila cez Čeľabinsk do 2. kola play off

Ufa sa v semifinále konferencie stretne z jednotkou východu, Kazaňou.

KHL: Dinamo Moskva, Avangard Omsk a SKA Petrohrad postúpili do 2. kola

V drese Dinama sa z postupu radoval aj slovenský reprezentant Michal Čajkovský, ktorý zaznamenal jednu asistenciu.

KHL: Ufa vyrovnala sériu s Čeľabinskom

V moskovskom derby zdolali hráči CSKA Spartak 5:1 a v sérii na zápasy vedú 2:0.

KHL: Liška asistoval pri triumfe Čerepovca

Metallurg Magnitogorsk - Barys Nurultan 1:2 pp,aktualizované

Jaroslavľ porazil Jokerit 1:0 v prvom dueli konferenčného štvrťfinále

Moskovské derby medzi CSKA a Spartakom rozhodol až v predĺžení v prospech domácich Maxim Šalunov.

Magnitogorsk vstúpil do play off víťazne

Aj v ďalších troch dueloch uspeli domáce tímy, Dinamo Moskva s obrancom Michalom Čajkovským vyhralo v Západnej konferencii nad Severstaľom Čerepovec v zostave s Adamom Liškom 1:0.,aktualizované

KHL: Najlepším útočníkom mesiaca február Jaškin, nováčikom Kostin

Jaškin dal v deviatich februárových zápasoch 7 gólov a pridal šesť asistencií.

KHL: Čeľabinsk vyhral v Magnitogorsku 3:2

Hostia vyrovnali osem sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.,aktualizované

Libor Hudáček skončil v Nižnekamsku, sezónu dohrá vo Švajčiarsku

Vedenie klubu ukončilo zmluvu so svojim najproduktívnejším hráčom po vzájomnej dohode.,aktualizované

Fínsky Jokerit odohrá svoje domáce zápasy na klziskách súperov

Klub o tomto kroku rozhodol po konzultáciách s fínskou vládou a vedením Kontinentálnej hokejovej ligy.

KHL: Amur Chabarovsk zvíťazil nad Neftechimikom Nižnekamsk

Amur Chabarovsk - Neftechimik Nižnekamsk 3:0,aktualizované

KHL: Hudáček vychytal triumf Spartaka Moskva v Nižnom Novgorode

Hokejisti Ufy zvíťazili 3:2 v dueli proti Barsu Kazaň, ktorý mal pred štvrtkovými zápasmi najlepšiu bilanciu v súťaži. ,aktualizované

KHL: Hokejisti Chabarovsku zvíťazili nad Jekatrinburgom

Rozhodujúci gól strelil v 64. minúte český obranca Michal Jordán. ,aktualizované

KHL: Hokejisti Dinamo Riga zdolali Ak Bars Kazaň

Riga prehrala deviatykrát za sebou a je posledná na Západe aj v lige.

Jokerit Helsinki prehral s Severstaľom Čerepovec 1:2

Slovenský útočník Adam Liška chýbal v zostave hostí pre zranenie.

Petrohrad vyhral nad Lokomotivom Jaroslavľ

SKA Petrohrad zdolal na vlastnom ľade Lokomotiv Jaroslavľ 3:2 po predĺžení.

KHL: Traktor Čeľabinsk nestačil na Ak Bars Kazaň

Naplno bodoval v treťom stretnutí za sebou.,aktualizované

Čajkovský získal premiérovo ocenenie pre najlepšieho obrancu týždňa

Čajkovský na seba upozornil predovšetkým čistým hetrikom v druhej tretine súboja proti HK Soči.

KHL: Hokejisti Barysu Nur-Sultanu utrpeli porážku od Ufa

O víťazstve hostí rozhodol v 62. minúte po samostatnom úniku Alexander Alexejev. ,aktualizované

KHL: Čajkovský skolil Soči hetrikom

Všetky tri góly dosiahol Čajkovský za rovnovážneho stavu hráčov na ľadovej ploche.

Čajkovský strelil za Dinamo Moskva čistý hetrik

Dinamo zvíťazilo v treťom stretnutí za sebou. V tabuľke Západnej konferencie mu patrí štvrtá priečka. ,aktualizované

Barys Nur-Sultan si ľahko poradil s Nižnekamskom

Sibir Novosibirsk si poradil s Traktorom Čeľabinsk 3:2 po predĺžení.

KHL: Zohorna skončil sezónu v Rusku z rodinných dôvodov

Zohorna odohral posledný zápas v tejto sezóne vo štvrtok dopoludnia proti Salavatu Julajev Ufa.