KHL

Šatan sa teší na reprezentáciu, téma Soči je uzavretá

Definitíva o jeho účasti v príprave na svetový šampionát v Minsku padla minulý štvrtok po stretnutí s trénerom Vladimírom Vůjtekom a generálnym manažérom Ottom Sýkorom.

Brankár Laco bude v Donbasse Doneck chytať ďalšie dva roky

O Lacove služby sa nezáväzne zaujímali aj iné kluby KHL, okrem Donbassu však žiadna iná konkrétna ponuka neprišla.

Lev Praha možno povedie legenda kanadského hokeja

V utorok o tom informoval agent Darryl Wolski, ktorý prostredníctvom svojho účtu na Twitteri uviedol, že päťdesiatročný Kanaďan je v kontakte s vedením českého tímu.

Ufa zdolala Magnitogorsk a v sérii znížila na 1:2, Záborský skóroval

Hokejisti Salavatu Julajev Ufa zvíťazili v treťom finálovom stretnutí play off Východnej konferencie KHL na domácom ľade nad Metallurgom Magnitogorsk 4:0.

Nového účastníka KHL zo Soči by mal trénovať Bucajev

KHL sa od budúcej sezóny rozrastie okrem Soči aj o ďalšie dva kluby. Vedenie súťaže potvrdilo, že v nej bude pôsobiť opäť Lada Togliatti a novým účastníkom sa stane fínsky Jokerit Helsinki.

Lev Praha zvíťazil na ľade Lokomotivu Jaroslavľ, v sérii vedie 3:0

Štvrtý zápas sa hrá v utorok 8. apríla v Jaroslavli.

Omsk víťazom Pohára nádeje, tešia sa aj Baranka s Ružičkom

Avangard Omsk zvíťazil nad hráčmi Dinama Minsk v celej sérii bez jediného zaváhania 3:0 na zápasy.

Lev zdolal Lokomotiv aj v druhom finále Západu, v sérii vedie 2:0

Séria sa teraz presunie do Ruska.

Lintner sa zranil, Minsku vo finále Pohára nádeje už nepomôže

Tridsaťšesťročný bek si natiahol zadný stehenný sval.

Podhradský predĺžil zmluvu s Doneckom

Tridsaťštyriročný slovenský obranca sa upísal ukrajinskému klubu na ďalšie dva roky.

Baranka pomohol Omsku k výhre v prvom zápase finále PN v Minsku 2:0

V 36. minúte Baranka prihral Ivanovovi a ten poistil náskok hostí.

Lev Praha odohrá finále Západnej konferencie v O2 Aréne

O2 Aréna je stále miestom rekordu v návštevnosti KHL v jednom zápase, keď duel Leva proti Dinamu Moskva v nej 9. októbra 2012 sledovalo 16.317 divákov.

Pražský Lev ide ďalej, na ľade Donbassu vyhral 1:0

V konferenčnom finále sa Lev Praha stretne s Lokomotivom Jaroslavľ.,aktualizované

Slovan predĺžil zmluvu s Ölveckým o ďalšie dva roky

Dvadsaťosemročný center, ktorý reprezentoval Slovensko na februárových ZOH v Soči, bude po novom obliekať "belasý" dres až do 30. apríla 2017.

Vedenie Donbassu darovalo mládeži Slovana šek na 50-tisíc eur

Symbolický šek odovzdali do rúk hlavného trénera hokejových tried Slovana Jána Lipianskeho kapitán Donbassu Ruslan Fedotenko a slovenský brankár v jeho službách Ján Laco.

Šiesty duel odohrá Donbass v Donecku, Lev napokon poletí

Za bezpečnosť v meste sa mal zaručiť aj minister vnútra Ukrajiny Arsenij Avakov.,aktualizované

Pražský Lev zdolal Doneck v Bratislave 3:1 a ujal sa vedenia v sérii

Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ vyhrali v Petrohrade 3:2 a vyhrávajú v sérii 3:2. ,aktualizované

Hc Lev Praha nechce cestovať na šiesty duel na Ukrajinu

Pre nestabilnú politickú situáciu na Ukrajine sa dočasným domovským stánkom Donbassu počas play off stala bratislavská Slovnaft aréna.

Magnitogorsk opäť zdolal Novosibirsk a postúpil do finále Východu

Hokejisti Salavatu Julajev Ufa na svojom ľade nad Barysom Astana 3:2 po predĺžení.

Hokejisti Slovana sú od novembra bez výplat, vedenie sa ohradilo

Maroš Krajči, generálny manažér Slovana, hráčom sľúbil vyrovnať podlžnosti do konca mája.,aktualizované

Donbass chce hrať šiesty zápas s Levom doma v Donecku

Bratislavská hala bude v stredu hostiť piaty súboj série.

Doneck zdolal v Bratislave pražského Leva a v sérii vyrovnal

Pod víťazstvo ukrajinského tímu sa výraznou mierou podpísal slovenský brankár Ján Laco, ktorý z 37 striel súpera pustil za svoj chrbát iba jedinú. ,aktualizované

Dvaja hokejisti HC Lev Praha ukázali divákom v Bratislave prostredník

Jiří Novotný a Michal Birner sa nedokázali vyrovnať s tým, že slovenské publikum nebolo Levu naklonené v nedeľňajšom zápase proti Donbasu.

LEV Praha vyhral nad Doneckom 3:2 pp a vedie 2:1 na zápasy

Rozhodujúci gól dal v 74. minúte Michal Řepík, ktorý bol paradoxne v predĺžení dvakrát na trestnej lavici.

Slovenský obranca Kudroč gólom prispel k výhre Astany nad Ufou

Úvodný gól Astany zaznamenal v 18. min slovenský obranca Kristián Kudroč.

LEV prehral s Doneckom po rekordnom štvrtom predĺžení, Cingel dal gól

Po neuveriteľných 126 minútach a 14 sekundách sa skončil piatkový zápas semifinále play off Západnej konferencie KHL medzi Levom Praha a Donbassom Doneck.,aktualizované

Barys s Kudročom podľahol v prvom zápase Ufe 2:3 po predĺžení

Sovenský obranca Kristián Kudroč si pripísal dve trestné minúty za podrazenie.

Sporný gól Leva nemal platiť, potvrdila komisia rozhodcov

Útočník Justin Azevedo trafil ľavú žŕdku bránky Jána Laca, rozhodcovia po konzultácii s videorozhodcom gól uznali.,aktualizované

Thoresen zariadil triumf Petrohradu, Lev vyhnal Laca z bránky Donbassu

Skvelú fazónu vo vyraďovačke potvrdili hráči HC Lev Praha.

Doneck definitívne odohrá domáce zápasy v semifinále v Bratislave

Dôvodom presunutia stretnutí je pretrvávajúca nepriaznivá politická situácia na Ukrajine, vrátane samotného mesta Doneck.

Omsk postúpil v Pohári nádeje, Ružička opäť bodoval

Štefan Ružička prispel k víťazstvu Omsku nad Chanty-Mansijskom gólom a dvomi prihrávkami.

O štarte Graňáka na MS sa rozhodne až po lekárskych vyšetreniach

Po zlomenine členka sa stále necíti stopercentne fit.

V budúcej sezóne pribudne v KHL Lada Togliatti, Jokerit a klub zo Soči

Kontinentálna hokejová liga sa od budúcej sezóny rozrastie o ďalšie tri kluby. ,aktualizované

Vedenie KHL zápas Donecku v Bratislave ešte nepotvrdilo

Úvodný duel konferenčného semifinále medzi Donbassom a Levom je na programe 19. marca v Prahe, druhý sa bude konať o deň neskôr.

Ružička bol hlavným strojcom víťazstva Omska nad Jugrou

Pri víťazstve 8:2 strelil hetrik a posunul Omsk bližšie k účasti v semifinále turnaja útechy.,aktualizované

Donbass odohrá domáce zápasy v semifinále proti Levu v Bratislave

Dôvodom rozhodnutia o presune duelov je nestabilná politická situácia na Ukrajine.

Podhradský s Lacom sa z Ukrajiny domov nechystajú

Obaja tvrdia, že situácia nie je až taká vyhrotená, ako sa píše v médiách.

Donbass bude hrať proti Levu možno opäť v Bratislave

O dejiskách súbojov by sa malo rozhodnúť v najbližších hodinách.

Haváriu autobusu fanúšikov Torpeda neprežil jeden cestujúci

Podľa webstránky šofér z dosiaľ nezistených dôvodov zišiel z vozovky, autobus sa niekoľkokrát prevrátil a nakoniec skončil v priekope.

Doneck zdolal v rozhodujúcom zápase v Bratislave Rigu 3:1 a postúpil

Z postupu sa tešili slovenskí legionári v drese Donbassu obranca Peter Podhradský a brankár Ján Laco. Naopak, pre Marcela Hossu a Marcela Haščáka sa klubová sezóna skončila.