KHL

KHL: Jaroslavľ vyhral tretíkrát za sebou

Pod ich tretí triumf za sebou sa podpísal dvoma gólmi Jegor Averin. ,aktualizované

KHL: Hudáčkov Nižnekamsk prehral napriek štyrom gólom

Magnitogorsk zvíťazil na ľade Jekaterinburgu 5:3, keď rozhodol dvoma gólmi v záverečných dvoch minútach.

Hudáček vychytal Spartaku víťazstvo nad Nižným Novgorodom

Severstaľ Čerepovec v zostave aj so slovenským útočníkom Adamom Liškom neuspel na ľade Dinama Minsk a prehral 1:2.

KHL: Hráči Helsiniek zdolali lídra Západnej konferencie CSKA Moskva

Barys Nur-Sultan tesne zdolal Viťaz Podoľsk.

KHL: Liška asistoval pri triumfe Čerepovca v Jekaterinburgu

V drese hostí sa zaskvel hetrikom a asistenciou len osemnásťročný útočník Nikita Guslistov.,aktualizované

KHL: Na zápasy Omska môžu prísť fanúšikovia

Doma sa Omsk predstaví najbližšie 31. januára v dueli proti Lokomotivu Jaroslavľ.

KHL: Liška skóroval, no Čerepovec v Ufe prehral

Čerepovec prehral druhý zápas za sebou.,aktualizované

KHL: Liška strelil gól, Čerepovec však prehral s Minskom po nájazdoch

Hráči Barysu Nursultan zvíťazili doma nad Chabarovskom 3:2.

KHL: Traktor Čeľabinsk zvalcoval Lokomotiv, trojgólový Michailis

Hokejisti Jekaterinburgu vyhrali štvrtý duel za sebou.

KHL: HK Soči prehral s HC Viťaz 1:2

Hokejisti Magnitogorska zvíťazili v sobotnom domácom stretnutí KHL nad Ufou 3:2.

Dinamo Moskva si poradilo s Novgorodom

Spartak Moskva v bránke s Júliusom Hudáčkom a v útoku s Martinom Bakošom nestačil doma na Jokerit Helsinki a podľahol mu 1:3.

KHL: Hokejisti Červenej hviezdy ukončili sériu prehier

O góly víťazného tímu sa postarali Leščenko, Sproul a Werek.,aktualizované

Neftechimik Nižnekamsk s Hudáčkom triumfoval nad Jokerit Helsinki

Spartak Moskva v bránke s Júliusom Hudáčkom a v útoku s Martinom Bakošom podľahol Avtomobilistu Jekaterinburg 0:1.

KHL: Salavat Julajev Ufa porazil Sibir Novosibirsk

Už takmer istý účastník play off Salavat Julajev Ufa zdolal Sibir Novosibirsk na jeho ľade,aktualizované

Spartak Moskva s Hudáčkom a Bakošom zdolal Jaroslavľ 4:3

Domáci otočili skóre tromi gólmi v záverečnej tretine.

Dinamo hladko zdolalo Spartak, Čajkovský si pripísal gól aj asistenciu

Barys Nursultan prehral na vlastnom ľade so Sibirom Novosibirsk 1:3. ,aktualizované

Kovaľčuk sa vrátil do KHL, podpísal zmluvu s Omskom

Kovaľčuk sa v uplynulých dvoch sezónach snažil o reštart svojej zámorskej kariéry, ktorú prerušil v roku 2013 a následne päť rokov pôsobil v SKA Petrohrad.

Dinamo Moskva zdolalo v sobotňajšom šlágri SKA Petrohrad 2:1

V zostave domácich nechýbal slovenský obranca Michal Čajkovský.,aktualizované

KHL: Pesonen sa dohodol na spolupráci s Ak Bars Kazaň

Skúsený útočník, ktorý v roku 2019 na MS v Bratislave a Košiciach získal s Fínskom zlato, si v minulosti vyskúšal aj zámorskú NHL v drese New Jerssy Devils.

KHL: Kazaň natiahla víťaznú šnúru na osem zápasov

Hráči Kazane deklasovali domáce Dinamo Moskva.

KHL: Hokejisti Sibiru Novosibirsk zvíťazili nad Amurom Chabarovskom

Hráči Sibiru Novosibirsk vyhrali nad Amurom Chabarovskom 3:2.,aktualizované

Hudáček pomohol Spartaku Moskva k víťazstvu nad Podoľskom

Slovenský brankár predviedol 19 zákrokov.

KHL: Červená hviezda Kchun-lun podľahla Nursultanu

O góly víťazného tímu sa postarali Danijar a Dietz.

V KHL sa vyliečilo z koronavírusu už 500 hráčov a členov tímov

Podľa Morozova sa v tejto sezóne použilo až 74.000 testov pre hráčov a zamestnancov klubov.

KHL: Hokejisti Dinamo Riga prehrali s Torpedo Nižnij Novgorod

Hokejisti Torpeda Nižnij Novgorod zvíťazili v utorňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Dinama Riga.

Góly Hudáčka Nižnekamsku nestačili, Bakoš asistoval pri výhre Spartaka

Hudáček sa strelecky presadil v 21. a 47. minúte a poslal svoj tím do vedenia 2:1, domáci však tesný náskok neudržali a napokon utrpeli už šiestu prehru v rade.,aktualizované

Jekaterinburg zastavil čiernu sériu, zvíťazil v Magnitogorsku 4:0

Počas desiatich zápasov od polovice novembra získali len tri body.

SKA Petrohrad si poradil s Dinamom Riga 4:1

Dosiahli tretie víťazstvo za sebou, vďaka čomu si upevnili pozíciu najlepšieho tímu celej súťaže.

Dávid Bondra rozviazal zmluvu s Červenou hviezdou Kchun-lun

Som rád, že som využil príležitosť a v dvoch sezónach som nazbieral skúsenosti v KHL, povedal Bondra.

KHL: Hokejisti Amuru Chabarovsk zdolali Viťaz Podoľsk

Dvoma gólmi sa blysol Alexander Polunin.

Bakoš pomohol vyhrať Spartaku Moskva, tím najproduktívnejšieho Slováka prehral a je na chvoste tabuľky.

KHL: Hudáčkov Nižnekamsk prehral s Kazaňou vysoko 1:6

K vysokému víťazstvu Dinama Moskva na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 7:2 prispel asistenciou slovenský obranca Michal Čajkovský. ,aktualizované

Dinamo Moskva prehralo s Magnitogorskom

V súboji dvoch najlepších celkov Východnej konferencie zdolal druhý Avangard Omsk na vlastnom ľade lídra Ak Bars Kazaň 3:0 a stiahol naň manko na dva body.

Ufa vyhrala v Jekaterinburgu

O víťazstve hostí rozhodol v 63. minúte v presilovej hre fínsky útočník Markus Granlund.,aktualizované