KHL

Ružička a Baranka skončili v Avangarde Omsk

Baranka s Ružičkom zatiaľ nemajú zmluvy na ďalší ročník a bez nového kontraktu nechcú reprezentovať svoju krajinu na MS v Minsku.

Lev sa vo finálovej sérii o Gagarinov pohár ujal vedenia 2:1

Pražania po dramatickom priebehu zdolali na domácej pôde Magnitogorsk 3:2.,aktualizované

Metallurg zdolal Lev Praha 4:1 a stav série vyrovnal na 1:1

Magnitororsk podal oproti piatkovému prvému finálovému zápasu KHL, ktorý doma prehral 0:3, oveľa lepší výkon a o víťazstve rozhodli tri góly v druhej tretine.

Pražský Lev vstúpil do finále KHL famózne, v Magnitogorsku vyhral 3:0

Druhý finálový zápas sa odohrá v nedeľu opäť na ľade Magnitogorsku. ,aktualizované

Országh má namierené do Slovana, v Bystrici ho nahradí Chudý

Országh by mal v Slovane pomôcť aj po jazykovej stránke. Počas hráčskej kariéry pôsobil sedem sezón v NHL a veľmi dobre komunikuje po anglicky.,aktualizované

Ďalší Rus vymenil NHL za KHL, Anton Belov smeruje do SKA Petrohrad

Dvadsaťsedemročný zadák odohral za olejárov v uplynulej sezóne 57 zápasov.

Špirko verí, že si v Minsku zahrá

Účasťou na majstrovstvách sveta by si chcel Špirko napraviť chuť po nevydarenej sezóne v drese Spartaka Moskva.

Vo finále KHL pražský Lev vyzve Magnitogorsk

Rozhodol o tom piaty finálový duel play off vo Východnej konferencii, v ktorom zdolal Metallurg na domácom ľade Salavat Julajev Ufa 1:0 po predĺžení.

Pražský Lev vyradil Jaroslavľ, bude hrať o Gagarinov pohár

Finálová séria play off štartuje 18. apríla, Lev v ňom vyzve celkového víťaza Východnej konferencie.

Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk vyhrali v Ufe 1:0

Slovenský reprezentant Tomáš Záborský strávil na ľade takmer 13 minút a patril k najaktívnejším hráčom Salavatu.

Slovan by mali posilniť hráči zo zámoria, na lane sú atraktívne mená

Oproti kádru by sa mala líšiť aj letná príprava slovenského účastníka KHL.

Lokomotiv zdolal Lev a vo finále Západu znížil stav série na 1:3

Piate finále play off v Západnej konferencii je na programe vo štvrtok v Prahe.

Slováci odštartovali druhý blok prípravy aj so Šatanom

Na utorkovom zraze v Bratislave sa trénerovi Vladimírovi Vůjtekovi hlásili aj ďalší piati noví hráči, ktorí ešte chýbali v minulotýždňovom kempe v Banskej Bystrici.,aktualizované

Vůjtekovi z NHL a KHL neprichádzajú pred MS dobré správy

Niektorí hráči sú zranení, iní majú povinnosti na farme a ďalší sa ospravedlnili.

Šatan sa teší na reprezentáciu, téma Soči je uzavretá

Definitíva o jeho účasti v príprave na svetový šampionát v Minsku padla minulý štvrtok po stretnutí s trénerom Vladimírom Vůjtekom a generálnym manažérom Ottom Sýkorom.

Brankár Laco bude v Donbasse Doneck chytať ďalšie dva roky

O Lacove služby sa nezáväzne zaujímali aj iné kluby KHL, okrem Donbassu však žiadna iná konkrétna ponuka neprišla.

Lev Praha možno povedie legenda kanadského hokeja

V utorok o tom informoval agent Darryl Wolski, ktorý prostredníctvom svojho účtu na Twitteri uviedol, že päťdesiatročný Kanaďan je v kontakte s vedením českého tímu.

Ufa zdolala Magnitogorsk a v sérii znížila na 1:2, Záborský skóroval

Hokejisti Salavatu Julajev Ufa zvíťazili v treťom finálovom stretnutí play off Východnej konferencie KHL na domácom ľade nad Metallurgom Magnitogorsk 4:0.

Nového účastníka KHL zo Soči by mal trénovať Bucajev

KHL sa od budúcej sezóny rozrastie okrem Soči aj o ďalšie dva kluby. Vedenie súťaže potvrdilo, že v nej bude pôsobiť opäť Lada Togliatti a novým účastníkom sa stane fínsky Jokerit Helsinki.

Lev Praha zvíťazil na ľade Lokomotivu Jaroslavľ, v sérii vedie 3:0

Štvrtý zápas sa hrá v utorok 8. apríla v Jaroslavli.