< sekcia SEKCIA: Knihy

Záhada a mystéria, prečítajte si Krásni a mŕtvi!

Knižný titul, Krásni a mŕtvi Foto: Fragment

Fragment prináša na knižné pulty už tretiu časť mysterióznej série Krásni a mŕtvi! Čitatelia sa môžu tešiť na ďalšiu dávku napätia a vzrušujúcich odhalení pri riešení záhadnej smrti študentky.

Bratislava 16. júna (TERAZ.sk) - Štyri nevysvetliteľné úmrtia študentov ellertonskej strednej školy počas jediného roka zanechali stopy v srdciach mnohých ľudí.

Darine, hlavnej hrdinke série, sa podarilo objasniť už dve neobjasnené úmrtia – Jonasa a Arizony, ktorí sa vrátili do sveta živých, aby našli odpovede.

Uplynul však už takmer rok od smrti Summer Madisonovej a ešte stále sa jej vrah nenašiel. Dokáže Darina vyriešiť záhadu jej smrti? Kto mohol zabiť také nádherné dievča s anjelským hlasom, ktoré každý miloval a obdivoval? A z akého dôvodu? Tieto otázky si kladú jej rodičia, vyšetrovatelia i samotná Darina.
Čo všetko bude musieť obetovať, aby zachránila jej dušu? A dokáže sama stáť proti nebezpečnému vrahovi?
Nepoddá sa vlastnému zármutku nad smrťou milovaného Phoenixa?"Maguire vyniká vo vykreslení prostredia, do ktorého zasadila svoj príbeh… Prepojila nadprirodzené prvky s uveriteľnou romantickou zápletkou." – Booklist