Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 15. jún 2024Meniny má Vít
< sekcia Krimi

NEBEZPEČNÝ AGRESOR: Muž ohrozoval s nožom v ruke troch ľudí

Ilustračná snímka. Foto: Teraz.sk - Júlia Jánošíková

Obvinený 36-ročný muž sa mal najprv na chodbe v bare zahnať nožom na 25-ročného muža.

Snina 6. júna (TASR) - Agresor ohrozoval s nožom v ruke troch mužov, polícia ho obvinila. Informoval o tom Krajský policajný hovorca z Prešova Daniel Džobanik s tým, že k dvom incidentom došlo v piatok (2. 6.) večer v jednom z miestnych barov v Snine a neskôr pri neďalekom lesíku.

Obvinený 36-ročný muž sa mal najprv na chodbe v bare zahnať nožom na 25-ročného muža. "Ten sa mu uhol a vybehol von. Útočník však bežal za ním a kričal, že ho dostane, že skončí on aj celá jeho rodina. Tým u poškodeného vzbudil dôvodnú obavu o život a zdravie," priblížil hovorca.

Približne o polhodinu neskôr prišiel obvinený k lesíku za budovou Okresného úradu v Snine. Tam bez slova opäť vytiahol nôž a ohrozoval jedného z dvoch mužov, ktorí tam stáli. Ten sa mu snažil nôž vytrhnúť, útočník mu ho však priložil ku krku a vyhrážal sa, že ho zabije. "Oboch ich od seba odtiahol druhý muž, ktorý tam taktiež bol. Obvinený potom z miesta ušiel," dodal Džobanik. Napadnutý muž utrpel drobné poranenia na zápästí ľavej ruky, ktoré si nevyžiadali lekárske ošetrenie.

Polícia útočníka zadržala a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. V súčasnosti čelí obvineniu z prečinov nebezpečného vyhrážania sa a výtržníctva.