Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 3. marec 2024Meniny má Bohumil, Bohumila
< sekcia Krimi

Z vraždy ženy nájdenej v byte v Rimavskej Sobote obvinili jej syna

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Informáciu o náleze tela staršej ženy v jednom z bytov na Ulici Ludvika Slobodu v Rimavskej Sobote prijala polícia na linke 158 v utorok krátko popoludní.

Rimavská Sobota 7. decembra (TASR) - Z vraždy 62-ročnej ženy, ktorej telo bolo nájdené v utorok (5. 12.) v jednom z bytov v Rimavskej Sobote, polícia obvinila jej 30-ročného syna. Vyšetrovateľ podal aj podnet na návrh vzatia obvineného do vyšetrovacej väzby. Na sociálnej sieti o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

"Vykonaná súdna pitva potvrdila, že 62-ročná žena zomrela na následky zranení, ktoré utrpela po závažnom násilnom útoku, z ktorého je obvinený jej syn," priblížila polícia.

Informáciu o náleze tela staršej ženy v jednom z bytov na Ulici Ludvika Slobodu v Rimavskej Sobote prijala polícia na linke 158 v utorok krátko popoludní. Zásah polície si vyžiadal aj súčinnosť hasičov, ktorí násilím otvorili dvere bytu. V ňom sa v tom čase nachádzal 30-ročný muž s nožom v ruke, ktorý naznačoval útok a nerešpektoval výzvy policajtov. Polícia muža zadržala s použitím donucovacích prostriedkov.