Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Utorok 27. február 2024Meniny má Alexander
< sekcia Krimi

Pátrajú po Kristiánovi Čerim, ušiel z detského domova

Kristián Čeri. Foto: TASR/KR PZ Trenčín

Kristián ušiel 13. februára z Detského domova Valaská (okres Brezno) na doposiaľ neznáme miesto a odvtedy o sebe nepodal žiadne správy.

Handlová 16. februára (TASR) - Polícia v Prievidzi žiada občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 17-ročnom Kristiánovi Čerim z Handlovej - Novej Lehoty. Kristián ušiel 13. februára z Detského domova Valaská (okres Brezno) na doposiaľ neznáme miesto a odvtedy o sebe nepodal žiadne správy.

Mladistvého do detského domova umiestnila polícia po prvom pátraní po ňom. Približne pred mesiacom totiž odišiel z internátu v Banskej Bystrici, policajti ho vypátrali 12. februára v obci Mýto pod Ďumbierom.

Kristián je vysoký 175 cm, štíhlej postavy. Má hnedé oči, tmavohnedé vlasy, dlhé približne päť centimetrov, v ich zadnej časti má dredy s dĺžkou desať centimetrov a na oboch stranách vlasy ostrihané na pol centimetra. Naposledy mal oblečené modré rifle, sivú mikinu s kapucňou s neznámym čiernobielym nápisom a škoricové šnurovacie zimné topánky.

Akékoľvek informácie o pohybe či pobyte nezvestného môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158.

TASR dnes informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.