Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 28. február 2024Meniny má Zlatica
< sekcia Krimi

Mladík vylúpil bratislavskú herňu, odniesol si slušný balík peňazí

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Asi 20-ročný muž úradoval v herni v skorých ranných hodinách.

Bratislava 18. februára (TASR) - Herňu na ulici Pri Šajbách v Bratislave dnes skoro ráno vylúpili. Asi o 4.17 h neznámy, asi 20-ročný páchateľ, zazvonil pri dverách herne a keď mu otvorila zamestnankyňa, žiadal od nej peniaze. Obohatil sa tak približne o 3200 eur.

"Zamestnankyňa sa pokúsila dvere zatvoriť, avšak neznámy páchateľ ju od dverí odtlačil a vošiel do herne. Tam mu žena z obavy o svoj život a zdravie vydala finančnú hotovosť," informovala TASR bratislavská krajská policajná hovorkyňa Karina Považanová. S peniazmi mladík ušiel, nikomu ale neublížil.

Policajti už po páchateľovi pátrajú. Mladík by mal mať asi 20 rokov, je nižšej, chudej postavy a oblečenú mal šuštiakovú bundu s kapucňou. "Podľa súčasných informácií nebol maskovaný ani ozbrojený," dodala hovorkyňa.

Polícia žiada o pomoc verejnosť. Ak si občania všimli okolo 4.17 h na ulici Pri Šajbách a v jej blízkom okolí unikajúceho muža či akékoľvek podozrivé konanie osoby, oznámiť to môžu na bezplatnom čísle polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.