Quantcast
< sekcia Krimi

Opitý vodič narazil do stĺpa, v aute viezol dve malé deti

Snímka z miesta nehody. Foto: FB: Polícia SR - Bratislavský kraj

Bratislavská polícia v tejto súvislosti upozornila vodičov, aby počas vedenia vozidla nepožívali alkohol a neviedli vozidlo v čase, keď sa alkohol nachádza v ich organizme.

Bratislava 9. augusta (TASR) - Vodič pod vplyvom alkoholu narazil v pondelok (8. 8.) na Jantárovej ulici v Bratislave do stĺpa verejného osvetlenia. Pri nehode sa zranili dve deti, ktoré sa nachádzali v aute. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

"Štvorročný chlapec utrpel ťažké zranenia, a ani nie dvojročný chlapec utrpel ľahké zranenia," spresnila. Vodičovi podľa nej namerali 0,71 miligramu na liter alkoholu v dychu. Šimunková doplnila, že okolnosti dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Bratislavská polícia v tejto súvislosti upozornila vodičov, aby počas vedenia vozidla nepožívali alkohol a neviedli vozidlo v čase, keď sa alkohol nachádza v ich organizme. "Jazdou pod vplyvom alkoholu ohrozujete svoj život a životy ostatných účastníkov cestnej premávky," dodala hovorkyňa.