Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Štvrtok 29. február 2024
< sekcia Krimi

Mladému Bratislavčanovi našli v aute vyše 3600 dávok drogy

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Policajti muža spozorovali v stredu (28. 11.) v rámci bežného výkonu službu na Palárikovej ulici v Bratislave. Vodič sa pred nimi schovával, a preto sa ho rozhodli skontrolovať.

Bratislava 30. novembra (TASR) - Polícia obvinila zo závažnej drogovej trestnej činnosti 22-ročného Romana Ch. z Bratislavy. V aute mu našli vyše 3600 dávok drogy metamfetamín a dimetylsulfón. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková s tým, že vyšetrovateľ spracoval aj návrh na vzatie obvineného do väzby.

"Dvadsaťdvaročný Roman bol už za obdobný drogový skutok právoplatne odsúdený Okresným súdom Bratislava II na podmienečný trest odňatia slobody s probačným dohľadom. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov," priblížila.

Policajti muža spozorovali v stredu (28. 11.) v rámci bežného výkonu službu na Palárikovej ulici v Bratislave. Vodič sa pred nimi schovával, a preto sa ho rozhodli skontrolovať. "Po otvorení dverí vodičom bol z vozidla cítiť silný zápach po marihuane," doplnila hovorkyňa s tým, že v aute mal tiež igelitové vrecká s obsahom bielej kryštalickej látky.