Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Nedela 3. marec 2024Meniny má Bohumil, Bohumila
< sekcia Krimi

V nitrianskej nemocnici leží neznámy muž, polícia zisťuje totožnosť

Topoľčianski policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti neznámeho muža. Muž sa pokúsil prepraviť sa z Topoľčian do Nitry vlakom. V Chrabranoch ho však ako čierneho pasažiera sprievodca vysadil z vlaku. Foto: TASR

Topoľčianski policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti neznámeho muža.

Nitra 11. februára (TASR) - Topoľčianski policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti neznámeho muža. Muž sa pokúsil prepraviť z Topoľčian do Nitry vlakom. V Chrabranoch ho však ako čierneho pasažiera sprievodca vysadil z vlaku. „Následne musela byť k mužovi privolaná lekárska pomoc. Momentálne je hospitalizovaný v topoľčianskej nemocnici,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

Neznámy muž na pokyny v slovenčine nereagoval, komunikoval len nezrozumiteľnou angličtinou. Pri sebe nemal žiadne doklady, len knihu v angličtine. V súčasnosti je neznámy apatický a nekomunikuje.

Muž neznámej totožnosti je približne 180 centimetrov vysoký, štíhlej postavy. Má krátke hnedé vlasy so začínajúcou plešinou. Oblečené mal modré rifle, čierne vysoké topánky a tmavomodrú bundu. „Informácie k totožnosti osoby môžu občania podať polícii na telefónnom čísle 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ požiadala Čuháková.