< sekcia Kultúra

Animovaná rodinka Chochmesovcov prichádza k divákom v tretej sérii

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Tretia séria ukáže divákom, ako sa správať na nákupoch či audiencii, čo si môžu dovoliť na festivale alebo čo sa nepatrí robiť na pietnych miestach.

Bratislava 15. januára (TASR) - Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) prinesie od nedele (17. 1.) divákom všetkých vekových kategórií tretiu sériu animovaného seriálu Chochmesovci. Premiéru nových desiatich časti série, ktorá hravou formou ukáže, čo sa v rôznych životných situáciách patrí a čo je, naopak, celkom nevhodné, odvysiela každú nedeľu predpoludním po 8.00 h na Dvojke. TASR o tom informoval PR manažér Stanislav Čačko.

Tretia séria ukáže divákom, ako sa správať na nákupoch či audiencii, čo si môžu dovoliť na festivale alebo čo sa nepatrí robiť na pietnych miestach. "Veríme, že nová séria Chochmesovcov prinesie našim divákom mnoho nových nápadov a inšpirácií, ako sa správať s chochmesom v bežných životných situáciách," uviedli producenti K2 production Ivica Barabášová a Martin Barabáš.

V repríze si diváci môžu pozrieť nové časti seriálu o etikete vždy v sobotu večer o 18.20 h na Jednotke. Dostupné sú aj v archíve na webstránke RTVS.