< sekcia Kultúra

Lýdia Eckhardt oslávila päťdesiatku veľkolepou módnou šou

Lýdia Eckhardt Foto: TASR/Štefan Puškáš

Prehliadka mala i charitatívny rozmer. Každý, kto prišiel na módnu šou, podporil kúpou originálnej kľúčenky v dizajne LE verejnú zbierku pre deti z Detskej onkológie v Košiciach.

Bratislava 12. mája (TASR) - Prvá dáma slovenskej módnej scény a uznávaná módna návrhárka Lýdia Eckhardt oslávila svoje 50. narodeniny na módnej šou, ktorá sa v piatok 11. mája uskutočnila v priestoroch bratislavského hotela Double Tree by Hilton. TASR informovala PR manažérka Ľubica Kubičková.

Jubilantka s mladistvým vyžarovaní sa netají tým, že pravidelne cvičí zumbu a nedá dopustiť na zdravý detox. Je vždy dokonale upravená. Skutočné tajomstvo krásy však ukrýva niekde inde. Ako sama hovorí, šťastie je o vnútornom pocite. Známa módna dizajnérka sa riadi svojim osobným mottom "Správaj sa tak, ako sa chceš cítiť" a robí všetko pre to, aby sa cítili dobre aj všetci v jej okolí."Konečne som si uvedomila, že žiť treba pre dnešok. Práve teraz mi začína skutočný život, život uvedomenia si každého okamihu, každej minúty," uviedla Lýdia Eckhardt, ktorá pred dvadsiatimi rokmi rozbiehala svoj vlastný módny salón v Bratislave. Svoju radosť zo života vložila aj do svojej najnovšej kolekcie. Pozitívne vibrácie pretransformovala do sýtych farieb a hravých vzorov v odtieňoch rozkvitnutých jarných kvetov.

Tu bude player


Prehliadka mala i charitatívny rozmer. Každý, kto prišiel na módnu šou, podporil kúpou originálnej kľúčenky v dizajne LE verejnú zbierku pre deti z Detskej onkológie v Košiciach. Počas slávnostného večera vystúpila i populárno-operné trio La Gioia, šansónom sprevádzala muzikálová speváčka Veronika Hatala.

Tu bude player

\r\n
\r\nPrehliadka mala i charitatívny rozmer. Každý, kto prišiel na módnu šou, podporil kúpou originálnej kľúčenky v dizajne LE verejnú zbierku pre deti z Detskej onkológie v Košiciach. Počas slávnostného večera vystúpila i populárno-operné trio La Gioia, šansónom sprevádzala muzikálová speváčka Veronika Hatala.
\r\n
\r\n
Tu bude player
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Prehliadka mala i charitatívny rozmer. Každý, kto prišiel na módnu šou, podporil kúpou originálnej kľúčenky v dizajne LE verejnú zbierku pre deti z Detskej onkológie v Košiciach. "}