Quantcast
< sekcia Kultúra

Mec Vrabec hlási comeback s letnou pesničkou Slnko Púpava

Snímka z klipu Mec Vrabec a LeRa - SLNKO PÚPAVA. Foto: Youtube/Mec Vrabec official

S letnou novinkou Slnko Púpava by rád oslovil nielen svojich fanúšikov, ale aj novú generáciu.

Bratislava 1. augusta (TASR) - Mec Vrabec sa pred 17 rokmi presadil vďaka úspechu skladby Najlepša zábava. Rodák zo Spiša sa síce na čas odmlčal, ale hudbu robiť neprestal. Potvrdením je aj aktuálna letná skladba Slnko Púpava. TASR o tom informovala PR manažérka Andrea Čurná.

"Ja som za tie roky prežil toľko vecí a mám taký životný príbeh, že by z toho mohlo byť aj päť albumov. O naozajstnom živote, pádoch, ulici, o naozaj ťažkej práci doma i v zahraničí. Stalo sa mi toho strašne veľa a nie všetko bolo dobré. Ale chcem začať zvesela. Tak ako si ma ľudia pamätajú. Teda dúfam, že si ma ešte niektorí pamätajú," úprimne sa vyznáva raper Mec Vrabec, ktorý sa za tie roky výzorovo veľmi nezmenil.

S letnou novinkou Slnko Púpava by rád oslovil nielen svojich fanúšikov, ale aj novú generáciu. "Veľa mám toho na srdci a veľa som toho aj napísal. Slnko Púpava má už viac ako tri roky, ale cítim, že až teraz je čas na túto pesničku. A najmä aj na môj návrat na hudobnú scénu. Veľa sa toho v hudbe zmenilo, ale chcem byť stále ten starý Vrabec, len s trochu modernejším zvukom," dodal.Prvý singel z pripravovaného albumu nahrával v Content štúdiu v Bratislave pod producentským dohľadom Matúša Ferka. Na pesničke hosťuje speváčka LeRa, s ktorou mal spoločnú skladbu Hej zlato na svojom prvom albume Aj tak tu ma máte. Mec Vrabec sa rozbieha aj v rámci koncertov a vystúpení. Vrelo ho privítali napríklad diváci na 30. výročí založenia skupiny IMT Smile, kde hosťoval sprevádzaný členmi skupiny.